Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.02.2013

ПИСАТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЛИШЕ ПИСАТИ?!

ПисакаЩиро дякую нашому місцевому інформаційному маячку – газеті «Я та місто» за згадку на її шпальтах про мою пересічну особистість.
Як кажуть розумні люди: «Якщо про тебе говорять, неважливо, добре чи погано, значить, пам’ятають».
Це все наче й добре, але є своє але. Коли пишуть в такій тиражованій газеті неправду – це вже інша справа.
Щодо  самого творчо-літературного шедевру, що недавно з’явився на її шпальтах. Мова йде про обрання нового керівного складу громадської ради. Мене, як голову попереднього складу громадської ради зацікавило речення високого змісту: «Оскільки склад минулої каденції був представлений фактично однією ГО, то і її робота схожою на «гру в одні ворота».
Напрошується просте, але логічне запитання: В чиї ворота ця «гра» була? Який рахунок такої «гри»? Хто від цього виграв, хто програв?
Доречно відмітити, що, автор даної статті є членом нового скликання громади. То виходить, що він теж пішов «грати»! Але в чиї ворота?
Запитань більше ніж відповідей.
Читаємо уважно далі: «Варто зауважити, що колишній голова ради Віктор Гричанюк не вважав за потрібне з’явитися до представників громадськості для звіту про виконану роботу. За нього це зробив Олександр Ніжельський, який у минулій каденції був його заступником».
На перший погляд і що тут такого? Ну не прийшов, а заступник прозвітував, адже це частина його обов’язків!
Але «нужно зреть в корень». А точніше перед тим як писати і давати читати назагал, як мінімум, ознайомитися із документами, що регламентують діяльність громади. Для нових членів  – це обов’язкова норма!!!
Прийдеться допомогти. Отож, відповідно до Положення про громадську раду при виконкомі міської ради:
4. Громадська рада відповідно до покладених на неї завдань:
9) готує та оприлюднює щорічний звіт про свою діяльність.
16. Громадська рада інформує орган та громадськість про свою роботу шляхом оприлюднення в прийнятний спосіб матеріалів про установчі документи, план роботи, керівний склад, прийняті рішення, протоколи засідань, щорічні звіти про її роботу.
Як бачить свідомий читач, громадська рада готує та оприлюднює і не на засіданні окремих представників громадського суспільства.
Не голова, не заступник, не чорт лисий, а ГРОМАДСЬКА РАДА! Це важливо знати, адже орган сам по собі колегіальний.
Що ж входить до функцій та обов’язків голови (це пригодиться тим, хто ним «ще» не став).
Відповідно до того ж Положення:
12. Голова громадської ради:
організовує діяльність громадської ради;
скликає та організовує підготовку та проведення її засідань;
підписує документи від імені громадської ради;
представляє громадську раду у відносинах з Кабінетом Міністрів України, центральними і місцевими органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації;
може брати участь у засіданнях колегії органу.
Все! Крапка! Далі не придумано!
Зважаючи на вищевикладене виникає логічне запитання: То повинен голова, наголошую, голова громадської ради «з’являтися до представників громадськості» та звітувати чи ні? Може одним завтра, а іншим потім? А може краще декому двічі?
Відповідь знайти не важко, якщо її шукати, а не писати для того, щоб лише писати…
І наостанок, відповідально заявляю всім «гарячим головам», що підставою мого рішення не подавати документи для участі у теперішніх складах ГР як міста так і району є виключно бажання відпочити від такого роду справ. Все інше надумано та нафантазовано й не має нічого спільного із реальністю.

З повагою                                 Віктор Гричанюк

7 Comments on “ПИСАТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЛИШЕ ПИСАТИ?!

Пронира
22.02.2013 at 16:00

Вітя, ти перший і єдиний xто зреагував на оту фекалію. Відпочивай, не переймайся і замислись, чи варто реагувати на дешеві провокації та опускатись до рівня фекалій))

LEON
22.02.2013 at 16:28

“Доречно відмітити, що, автор даної статті є членом нового скликання громади. То виходить, що він теж пішов «грати»! Але в чиї ворота?”   Одним словом автор статті, Попандопуло, не вплані знаних людей . а вплані, яка дудка грає під ту танцюю.  Віктор не переживай, час поставить все на свої місця. Ну, що ми зробимо, ще невсі гниди передавлені. 

Олександр Ніжельський
22.02.2013 at 17:17

Шановні!!!
Рішення Лоїка Анатолія Васильовича пропонувати кандидатуру Панаскевича С.М.  на посаду голови Громадської ради при виконкомі Хмільницької міської ради, а потім на заступника голови було мотивованим тим, що Сергій Миколайович вміє “ПИСАТИ” і діяльність громадської ради буде висвітлюватись в газеті “Я та місто”. Це саме та газета, якій довіряють читачі, до думки якої прислоховується громада і т.д. Газета, яку добровільно виписують жителі міста і яка є доступна по ціні для пересічного Хмільничанина.
Сергій Миколайович і так не погано поплюжить роботу громадської ради та її членів. І для чого йому посада голови ГР. А секретарем він був би непоганим. Протокол пишемо лівою рукою, а поплюжемо засідання правою рукою, або наоборот. “Хто як вміє, той так і……(додумайте самі)!

антиамбіційник
24.02.2013 at 11:57

де Вітя Гричанюк тільки не був перекоти поле був членом всіх політпартій які приходять до влади президентом ФК Радону головою громадської ради він хотів бути нареченою на кожному весілі покійником на кожному похороні навішо так розпилятися за всіма зайцямі не вженешся а то ні одного не спіймаеш напевно йому це нарешті дошло що це все лишня метушня

Віктор
24.02.2013 at 19:08

… нареченою та покійником – це точно не для мене)))))

ok
27.02.2013 at 13:47

так але стосовно іншого Віктор згідний з антиамбіційніком

Віктор
27.02.2013 at 15:08

oK, кожен бачить те, що хоче побачити….
Більше того, щоб когось за щось судити потрібно принаймні хоч трішки володіти інформацією та знати хоч на крапельку ту чи іншу ситуацію!!!
І ще раз напишу: потрібно мати силу волі щоб поважати себе і не ховатися за масками різноманітних ніків!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *