Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.07.2013

ПИТАННЯ ПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС РЕМОНТУ ЛІФТІВ В ХМІЛЬНИКУ НАМАГАЮТЬСЯ «СПУСТИТИ НА ГАЛЬМАХ»?

00233998Таке враження складається після ознайомлення з інформацією, яку було опубліковано на Офіційному сайті міста Хмільника. Матеріал стосувався останнього пленарного засідання міської ради. Пропонуємо цитату з цього матеріалу:

«Одним із прийнятих рішень депутати поставили крапку у питанні щодо роботи ліфтів у багатоповерхових будинках…».

Тобто в питанні ремонту ліфтів, вірніше в роботі тимчасової контрольної комісії, яка «нарила» низку порушень, поставлено крапку?

На нашу думку депутатам варто розділити в цьому випадку «мухи і котлети». На скільки стало відомо від самих депутатів, то отим «одним із прийнятих рішень» було внесено зміни до сумнозвісного Положення про участь коштів населення в ремонтах будинків… Але ще ж залишаються результати роботи тимчасової контрольної комісії… То можливо не варто тут ставити крапку?

2 Comments on “ПИТАННЯ ПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС РЕМОНТУ ЛІФТІВ В ХМІЛЬНИКУ НАМАГАЮТЬСЯ «СПУСТИТИ НА ГАЛЬМАХ»?

Пронира
23.07.2013 at 10:44

ПИТАННЯ ПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС РЕМОНТУ ЛІФТІВ В ХМІЛЬНИКУ НАМАГАЮТЬСЯ «СПУСТИТИ НА ГАЛЬМАХ» Ага, б..дь, з вами спустиш)))))))))))

LEON
23.07.2013 at 13:42

На сесії, питання порушень під час ремонту ліфтів до кінця не розглянуто, що значить,… депутати поставили крапку у питанні щодо роботи ліфтів у багатоповерхових будинках…»?)))Ні хрена не зрозумів. Ті, що підняли і винесли це питання на сесію, проголосували за те, щоб дане питання закрити?)))Я, шокований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *