Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.10.2022

РЕГІОНАЛЬНА ШКОЛА ПАРТИСИПАЦІЇ – в Хмільнику завершила роботу перша сесія

В Хмільнику завершила роботу перша сесія Регіональної школи партисипації на тему «Інтеграція та соціалізація ВПО». Протягом трьох днів учасники та учасниці з Хмільника, Війтівець, Жмеринки, Бару та Студенної вчилися досліджувати проблеми в середовищі ВПО, чітко їх ідентифікувати, а також розробляти плани для вирішення проблем та забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб.

В якості тренерів виступили Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО» та Олексій Колесников (Асоціація сприяння самоорганізації населення).

По завершенні навчання для команд учасниць було оголошено конкурс міні-грантів, переможці якого зможуть отримати фінансування для реалізації розроблених під час навчання ініціатив.

Незабаром має відбутися друга сесія Регіональної школи партисипації на тему «Інтеграція та соціалізація ВПО», під час якої команди ознайомляться з кейсами вирішення проблем та задоволення потреб ВПО з інших регіонів, а також вдосконалюватимуть свої знання в сфері фандрейзингу.

Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».

Контактна особа:

Віталій Дорох

067 425 84 94

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *