Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

28.08.2013

«РЕКЛАМНЕ БАГНО РОКУ-2013»… ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО КОНКУРСУ!

KONKURSНа Вінниччині оголошено конкурс «Рекламне багно року-2013». Ініціатором його проведення є інформаційно-правовий центр «ВІСЬ». За умовами конкурсу всі бажаючі можуть надіслати фото реклами, яка, на їх думку, є дискримінаційною для жінок або чоловіків, із зазначенням місця, де вона розміщена в натурі, і своїми контактами.

Всі «рекламні експонати» буде розміщено в мережі інтернет для оцінки громадськості. Кожен «лайкне» на той, який, на його думку, більше інших заслуговує номінації … До кінця року організатори підведуть підсумки. Замовнику реклами, яка збере максимум «лайків», громадські активісти вручать анти-Оскар у вигляді … Це поки що секрет. Ще два аналогічні призу дістанеться тим, кого визначить журі. Для того, хто надішле більше інших фото реклами для конкурс передбачено приз. sexism

Ось що розповіла про конкурс ініціаторка його проведення Світлана Дубина:
Останнім часом все більше хороших і різних людей запитують мене, що таке «сексизм» і чи правда, що Новий рік кілька рекламних агенцій та рекламодавців мають шанс зустріти зі званням «сексиста року на Вінниччині» та отримати першу в історії Поділля антивідзнаку «Рекламне багно-2013». Підтверджую – так воно і буде!

Зважаючи на вільний доступ до інтелектуальних ресурсів та знаючи, що народ (а тим паче фахівці з реклами та іміджування) – люди фахові та «просунуті», не буду в черговий раз пояснювати різницю між «сексизмом» та порнографією, не буду вкотре доводити, що то все є проявами дискримінації як щодо жінок так і чоловіків, що в Україні  з 2012 року діє закон «Про запобігання та протидію дискримінації», не буду. Хто шукає, той знаходить… Лише скажу, що всією душею прагну, аби не було кого номінувати та вручати оті «Фе!» – статуетки, аби ні в друкованих, ні в електронних  ЗМІ, ані на будь-яких рекламних носіях не було отого багна.

sosnu-v-podarok

Однак, слово сказано… то ж цим повідомляю, що громадська організація «ВІСЬ»  розпочала конкурс з метою протидії сексистській рекламі на Вінниччині «Рекламне багно-2013». Номінуються на антивідзнаку всі фото, відео, аудіо, графічні та інші зображення, які містять ознаки сексизму та використовуються з метою реклами. Географія конкурсу – Вінницька область. Фото можна надсилати на електронну адресу  visvin@meta.ua.  Обов’язково має бути зазначено, де ця реклама розміщена. Людину, яка надішле найбільшу кількість зразків, ми нагородимо гарним подарунком.

Отримані зображення будуть розміщені на сайті real-vin.com і до грудня 2013 року буде відкрите он-лайн голосування. Також до оцінювання рекламних «шедеврів» запрошені і зголосились відомі в Україні та на Вінниччині експерти та експертки з протидії дискримінації та питань впровадження гендерної рівності, журналісти та журналістки, і люди інших звань та професій, які знані як мудрі та фахові, за що їм дякуємо.

Мета  наша одна – достоїнство.

Фото можна надсилати на електронну адресу: visvin@meta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *