Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

02.01.2014

РЕСТОРАН «ДЕЖАВЮ» ЗАПРОШУЄ НА РІЗДВЯНИЙ РАНОК

4 січня 2013 року, в приміщенні ресторану «ДЕЖАВЮ», який знаходиться в місті Хмільнику за адресою вул. Курортна, 10-А,  відбудеться щорічний традиційний Різдвяний ранок для дітей-інвалідів.

Як завжди, для діток буде солодкий стіл, привітання від  Діда Мороза та Снігуроньки, різноманітні конкурси, новорічна казка. Початок о 12.00

Нагадуємо, що свято відбудеться в ресторані «ДЕЖАВЮ» за адресою вул.. Курортна. 10.

Для довідок:

(067) 798-93-07

 

3 Comments on “РЕСТОРАН «ДЕЖАВЮ» ЗАПРОШУЄ НА РІЗДВЯНИЙ РАНОК

ХМІЛЬНИЧАНИН
02.01.2014 at 22:46

МОЛОДЦІ ! З Новим Роком ВАС ресторан “Дежавю”.

LEON
04.01.2014 at 12:53

Як приємно чути про старі традиційні міроприємства такі, як” РІЗДВЯНИЙ РАНОК” в “РЕСТОРАНі «ДЕЖАВЮ».
Возрадуйтесь люди, приходить годинаМаленька дитина Ісус Вас вітає, і, хоче сказатиЩо радість велику приносить до хатиА може в тій хаті когось Вам бракує?А може в тій хаті хтось гірко сумує?Кого Вам бракує не забувайте,Хто гірко сумує розвеселяйте .А ми з маленьким Ісусом на сініУсіх Вас вітаєм у Вашій родині,У Вашій родині, у вашій хатиніПо всій Україні – Христос ся рождає!

наталка
05.01.2014 at 23:05

Я з своєю донькою була присутня на різдвяному ранку в “Дежавю”.Хочу подякувати КАРПЕНКО ТЕТЯНІ ІВАНІВНІ ,вона молодець.Наші дітки(прикро говорити   , що інваліди )не дуже комусь потрібні , а вона вже багато років збирає таких дітей ,роздає їм подарунки накриває солодкий стіл ,сама танцює з дітками хоровод ,роздає призи.Тетяна Іванівна пообіцяла зробити для наших діток подібне свято ще й влітку ,дітки дуже задоволені. Побільше б таких людей в Хмільнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *