Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.11.2011

Резолюція громадських слухань

25 листопада 2011 року в районному Будинку культури міський голова міста Хмільника Василь Грушко звітував перед територіальною громадою міста Хмільника. Вашій увазі пропонується резолюція за результатом громадських слухань, на яких було заслухано звіт міського голови.

Р Е З О Л Ю Ц І Я

ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

25 листопада 2011 року м.Хмільник

Заслухавши звіт міського голови В.П.Грушка про роботу, проведену міським головою, міською радою та її виконавчими органами у 2011 році, окресливши проблемні питання, процес вирішення яких мав місце у звітний період, та перспективи подальшого розвитку територіальної громади, над якими послідовно і цілеспрямовано працюватиме міська рада, її виконавчі органи, міський голова та вся територіальна громада, усвідомлюючи необхідність збереження і покращення позитивної динаміки соціально-економічного добробуту міста, впровадження нових та удосконалення окремих форм і методів управління задля створення повноцінних умов для розвитку інфраструктури міста-курорту Хмільника, з метою недопущення поглиблення кризових явищ в економіці міста, керуючись Статутом територіальної громади міста та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», територіальна громада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт міського голови В.П.Грушка про роботу, проведену ним, міською радою та її виконавчими органами у 2011 році, взяти до відома.
  2. Схвалити та підтримати виокремлені міським головою перспективні напрямки подальшого розвитку територіальної громади, над якими працюватиме в 2012 році міська рада та її виконавчі органи.
  3. Враховуючи зауваження та пропозиції представників територіальної громади, висловлені в ході проведення звіту, доручити міському голові організувати роботу щодо їх послідовного і дієвого відпрацювання та поінформувати територіальну громаду про результати їх виконання на нарадах і пленарних засіданнях міської ради.
  4. Опублікувати цю резолюцію в місцевих засобах масової інформації та розмістити на офіційному веб-сайті міста Хмільника.

Міський голова Василь Грушко

6 Comments on “Резолюція громадських слухань

Пронира
29.11.2011 at 23:20

Здалось, що все пройшло нормально в біль-менш в доброзичливій атмосфері, сxоже на розділ паїв в сільському клубі (без образ). Голвне, що місто підтримується в гарному стані, господарство ведеться, тобто процес іде… Приємно було НЕ чути з вуст доповідача про те, що “вони за декілька місяців Xмільник з руїн підняли та ВР підкорили” (видно, що Форум та кометарі читаються та аналізуються в МР), було лише кілька безапеляційниx дурниць про ОСББ та бруківку, яку потрібно на вул. Дзержинського звідкись перенести, але це дрібниці. Приємно вразила стаття в газеті “Я та місто” (правильніше було б газету назвати “Я…”), нібито написана С. Панаскевичем… зосереджено увагу на тому, що не зроблено та на помилкаx. Звісно, амбіції та самозакоxаність наче підсніжники взимку прориваються, але на фоні минулиx перлів, менш помітні. Як слуxач не зрозумів та не почув “виокремлені міським головою перспективні напрямки подальшого розвитку територіальної громади, над якими працюватиме в 2012 році міська рада та її виконавчі органи”. Можливо прослуxав… Питання фільтрувались, але це не новина.

Віталій
29.11.2011 at 23:39

Дуже шкодую ,що не зміг бути на громадських слуханнях…

Пронира
30.11.2011 at 00:09

Викликає здивування і той факт, що на слуxанні не спостерігались “вожді” та працівники РДА та Райради… Можливо це якось пов”язано з проведенням турніру з футзалу у Мілані (пардон, Жданівці)…

Віктор
30.11.2011 at 09:17

Вау, в Мілані я б пограв)))). Міні-футбол жодного відношення як до міської ради, так і до звіту відношення не має. Ми собі самі організувались і самі будемо вирішувати де нам краще грати)))

Пронира
30.11.2011 at 09:22

До футболу, можливо, не має… А до взаємовідносин між цими структурами?

Віктор
30.11.2011 at 09:35

Це питання не до мене!!! Без коментарів!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *