Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.05.2023

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ДО РЕГІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ ПАРТИСИПАЦІЇ

Закінчився відбір до Вінницької регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО». 

Для участі у цьогорічній школі партисипації з 8 команд, які подали свої заявки, відібрано команди п’яти громад: Барської, Жмеринської, Хмільницької, Іллінецької та Студенянської. Відібрані команди за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток. Вітаємо команди-переможниці конкурсного відбору!

Що чекає учасників та учасниць школи:

 1. Навчання, а саме – 1 чотириденний тренінг, орієнтовно відбудеться в середині червня, під час якого учасники/ці:
  • ознайомляться з досвідом проведення соціологічних досліджень, метою яких є виявлення проблем та потреб внутрішньо переміщених осіб, а також розробки, адвокатування затвердження та реалізації Плану інтеграції внутрішньо переміщених осіб в життя громади;
  • навчаться будувати ефективну взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськістю, а також використанню інструментів локальної демократії для представлення інтересів громадськості в стосунках з органами місцевого самоврядування;
  • отримають теоретичні знання про донорські організації, які надають кошти на підтримку ВПО, дізнаються, яка взагалі підтримка може надаватися міжнародними та вітчизняними організаціями, а також отримають практичні знання та навички щодо підготовки заявок для участі в конкурсах від донорських організацій;
  • попрацюють над розробкою проєктних заявок для участі в конкурсі мінігрантів в рамках конкурсу, який буде оголошено по завершенню програми навчання.
 1. Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів у своїх громадах  (до 1000 євро);
 2. Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах.

По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж 10 областей.

Вінницька регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» проводиться в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *