Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.09.2022

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЩОДО УЧАСТІ В РЕГІОНАЛЬНІЙ ШКОЛІ ПАРТИСИПАЦІЇ

Завершився конкурсний відбір команд, які візьмуть участь в Регіональній школі партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО», які, за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток.

З приємністю повідомляємо, що конкурсна комісія відібрала для участі в Школі 6 команд. Отже, вітаємо команди з таких громад:

  • Барська;
  • Ладижинська;
  • Війтівецька;
  • Погребищенська;
  • Піщанська;
  • Хмільницька.

Визначені команди візьмуть участь в навчанні, а саме – 2 триденних тренінги, під час яких учасники та учасниці дізнаються, як проводити дослідження потреб внутрішньо переміщених осіб в своїх громадах, де брати ресурси для вирішення проблемних питань ВПО, а також отримають знання щодо підготовки грантових заявок.

Також команди матимуть можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів в своїх громадах – (до 1000 євро);

Варто зазначити, що всі команди отримають менторський супровід від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах.

По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж з 10 областей.

Особливістю цьогорічної Школи є те, що відібрані команди мають провести в своїх громадах опитування внутрішньо переміщених осіб за запропонованою організаторами Школи анкетою.

Для довідки:

Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».

Контактна особа:

Віталій Дорох

067 425 84 94

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *