Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.12.2011

Результати моніторингу презентували на конференції в Одесі

Громадська організація «ПРАВО» презентувала результати моніторингу стану реалізації Концепції розвитку курорту Хмільник на конференції в Одесі.

З 9 по 11 грудня 2011 року в Одесі, відбулася конференція в рамках проекту «Підготовка коаліцій НУО та локальних ЗМІ із обраних областей центральної та південної України до проведення моніторингу діяльності органів місцевої влади та представництва суспільних інтересів»

Під час конференції членами громадської організації «ПРАВО» було презентовано результати моніторингу стану реалізації Концепції розвитку курорту Хмільник як центру бальнеологічного лікування, радонової терапії та рекреації і туризму на 2007 – 2016 роки, який було проведено в рамках проекту «Хмільник: до європейського рівня крокуємо разом!!!».

Участь в конференції взяли організації-учасниці двох Шкіл – моніторингу та адвокаті, які відбулися в рамках проекту, представники партнерських ЗМІ, а також представники Одеської обласної організації Комітету виборців України та Східно-Європейського демократичного центру.

Проект «Підготовка коаліцій НУО та локальних ЗМІ із обраних областей центральної та південної України до проведення моніторингу діяльності органів місцевої влади та представництва суспільних інтересів», що виконується Одеською обласною організацією Комітет виборців України та Східно-Європейського демократичного центру (Польща, Варшава) завдяки підтримці Програми Польська Допомога Міністерства закордонних справ Польщі у 2011 році та Фонда ім. Стефана Баторія.

2 Comments on “Результати моніторингу презентували на конференції в Одесі

громадянин
15.12.2011 at 08:29

Цікаво, а які наслідки чи результати презентації та подальші перспективи ?

Віталій
15.12.2011 at 09:18

Перспективи чи наслідки презентації чітко визначити не можна. Це був захід, під час якого презентувалися результати моніторингу. Обговорювалася співпраця з засобами масової інформації, реакція влади на моніторинг та подальші дії щодо планування подібних проектів.
А щодо подальших дій за результатами моніторингу, то напрацювання було презентовано на засіданні громадської ради при Хмільницькій РДА, вироблено пропозиції її голові. Сьогодні буде засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради. Сподіваюся, що вдасться напрацювати пропозиції міській владі. Також маємо намір звернутися до міського голови з вимогою в обов’язковому порядку провести консультації з громадськістю щодо розробки Державної програми підтримки Хмільника…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *