Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.09.2012

«РІВНО-КРИВО, АБИ ЖИВО…» ТАК, НА ДУМКУ ОКРЕМИХ ХМІЛЬНИЧАН, ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ В МІСТІ

Мешканці вулиці Шевченка, яку зараз ремонтують, висловлюють невдоволення якістю ремонтних робіт. На думку громадян, що проживають на цій вулиці, реконструкція  відбувається з значними порушеннями. Якщо їх не виправити, то в майбутньому це створить суттєві незручності багатьом мешканцям вулиці Шевченка.

Обурені громадяни навіть написали колективну скаргу до міської влади, у якій просять посадовців втрутитися в цю ситуацію. Наразі невідомо, якою буде реакція з боку міських очільників.

Це вже не вперше хмільничани висловлюють своє невдоволення якістю відремонтованих вулиць міста. Свого часу мешканці вулиці Дзержинського, а особливо – водії, негативно висловлювалися і продовжують висловлюватися щодо клумб, які з’явилися на Дзержинського після її капітального ремонту…

Зараз розпочинається ремонт вулиці Комарова. Невже ситуація повториться і там?

13 Comments on “«РІВНО-КРИВО, АБИ ЖИВО…» ТАК, НА ДУМКУ ОКРЕМИХ ХМІЛЬНИЧАН, ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ В МІСТІ

Саша
14.09.2012 at 11:45

А от які саме “значні порушення?” Що саме порушено при  будівництві дороги ? Може  порушені певні норми та стандарти, що стосуються стійкості дорожнього полотна, не  дотриманно певні нормативи щодо поперечного та продольного профілей і кривих проїзної частини у плані тощо ?

Віталій
15.09.2012 at 00:21

))) Маю два питання:
1. Кому адресоване Ваше запитання? (мешканцям вулиці, які написали скаргу до міськвиконкому?”)))
2. Про яку вулицю питання: Дзержинського чи Шевченка?

жора
15.09.2012 at 08:31

в місті склалась така тенденція що краще нічого не робити як минула влада. краще підтримати тих людей які працюють.

і шо?
15.09.2012 at 11:45

На Комарова може бути ще гірше як де. Обіцяли одне, роблять друге а вийде третє. Тіпа от такого кольору як захід сонця, тільки зелений.

Віктор DOK
16.09.2012 at 20:54

Жора, молодець !!! 5 + Їм знов щось не так ( Віталій і небайдужий, пронира) До речі, а чого це досі не має “славних” коментарів цих “майстрів пера” окрім Віталія ?? ))
Ну чим цим окремим Хмільничанам знов подобається дорога ??? що стара була краща ??????

Віталій
16.09.2012 at 21:02

Шановний Віктор DOK!))) Відверто кажучи, я не зовсім зрозумів Вашої претензії до мене, Небайдужого та Пронири… В матеріалі чітко вказано, що саме менканці вулиці Шевченка (так як раніше мешканці вулиці Дзержинського) звернулися з колективним зверненням до міської влади. Якщо вони вважають, що з якістю ремонту щось нге так, то значить їм видніше, чи не так?)))

Небайдужий
16.09.2012 at 21:25

Точно… Я тут при чому? Я на вулиці Шевченка не живу і вже не пам’ятаю, коли був там востаннє. В чому полягає зміст невдоволення ремонтом вулиці з боку тих людей, які на ній живуть, мені також невідомо…. Як мені судити про те, чого я не бачив і про що не маю ніякого уявлення?
Якийсь ви дивний, пане Віктор DOK 😉

Пронира
16.09.2012 at 22:43

Взагалі не зрозумів сутність претензії… Особисто мені подобається облаштування міста, що права не всюди, але в цілому задовольняє загальна картина)))) До чого цей коментар, Віктор DOK, не збагну? Але не зважайте, то Ваші ОСОБИСТІ думки, підкріплені Вашими ОСОБИСТИМИ переконаннями

Віктор DOK
17.09.2012 at 10:59

))) бачте шановні, і відразу вам наче все подобається !!! І ніхто нічого не коментує! То ви ж один поперед одного коменти ваші пишете, а тут : ” Відверто кажучи, я не зовсім зрозумів Вашої претензії до мене, Небайдужого та Пронири… ” 
 «РІВНО-КРИВО, АБИ ЖИВО…» ТАК, НА ДУМКУ ОКРЕМИХ ХМІЛЬНИЧАН, ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ В МІСТІ, хто почув такі думки, і хто ці окремі Хмільничани ?

Віталій
17.09.2012 at 12:22

А звідки я чи Небайдужий з Пронирою це можуть знати?))) Є колективне звернення і матеріал якраз присвячений цьому факту))) Якщо люди звернулися – значить мають на це причини. І не варто шукати якийсь підвох в коментарях))) Ви, як розумна людина, повинні розуміти, що, якщо є факт звернення, то має бути реакція. В данному випадку найкращий варіант був би наступний – створити депутатську комісію, яка б перевірила викладені в зверненні питання… От і все)))

Небайдужий
17.09.2012 at 12:42

…бачте шановні, і відразу вам наче все подобається !!!

Ні, ну точно, цікавий ви чоловік, пане Віктор DOK. Де я написав, що мені щось подобається чи не подобається? Я ж зрозумілим текстом пояснив, що нічого про цю ситуацію не знаю, а тому вона не може мені ні подобатися, ні не подобатися. Чи вам хочеться, щоб я почав в тій ситуації розбиратися? То так і скажіть. А то завели “ромашку” панімаєш лі: подобається- не подобається 😉

і шо?
17.09.2012 at 23:53

А хто має ініціювати  створення  депутатської комісії???

і шо?
17.09.2012 at 23:53

Оп-па…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *