Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.01.2020

РОБОЧА ГРУПА ВИЗНАЧАЛАСЯ З ДОКУМЕНТАМИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Відбулося засідання робочої групи проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», під час якого було обговорено перелік нормативно-правових актів, які потребують вдосконалення, а також сфер життєдіяльності міста, регулювання яких відсутнє.

В результаті обговорень було визначено, що потрібно вдосконалити Статут територіальної громади (щодо порядку подання електронних петицій, порядку проведення громадських слухань, зборів за місцем проживання, внесення місцевих ініціатив тощо), порядок отримання довідки про склад сім’ї, порядок отримання дозволів для ведення ярмаркової діяльності, сезонної торгівлі та торгівлі з автопричепів, правил розміщення зовнішньої реклами та утримання тварин, порядок отримання та оплати за отримані послуги, що надаються комунальними підприємствами, нормативне врегулювання здійснення та території громади пасажирських перевезень, а також запровадження в громаді методики визначення пріоритетності ремонтів доріг.

Робоча група має проаналізувати визначені нормативно-правові документи, підготувати звіт по кожному, а також розробити відповідні проекти рішень щодо внесення змін та доповнень до цих документів.

Варто зазначити, що Хмільницька ОТГ бере участь в програмі «Правоспроможна громада». Ця програма є комплексом практичних заходів, що включає дослідження правових потреб громади, розробку місцевих програм доступу до правосуддя, оцінку їх реалізації.

Представники Хмільницької міської ОТГ, а саме: Олена Черній, Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО»), Наталя Мазур (Хмільницька міська рада) та Ганна Мариніч (Хмільницьке бюро правової допомоги) взяли участь в навчанні в рамках цієї програми.

Нашою командою було розроблено проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді» та представлено його на конкурс «Безпечна та правоспроможна громада», оголошений програмами ««Права людини і правосуддя» та «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження». Проект було підтримано Фондом і зараз громадська організація «ПРАВО» займається реалізацією цього проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *