Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.02.2011

Розпорядження

На виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», вбачаючи в інститутах громадянського суспільства важливих партнерів для утвердження громадського діалогу, задля налагодження ефективної взаємодії та врахування громадської думки під час формування і реалізації державної та місцевої політики, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням міського голови В. Грушка було вирішено:

 1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради.
 2. Сектору з питань внутрішньої політики міської ради (Н. П. Мазур) вжити заходів для проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради та забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Хмільницької міської ради А. П. Барабана.
  До складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства  для обрання членів громадської ради при виконкомі Хмільницької міської ради такі особи:
 • секретар міської ради, перший заступник міського голови Петро Олексійович Дреженков;
 • керуючий справами виконкому міської ради Андрій Павлович Барабан;
 • голова Ради Хмільницької міської молодіжної організації «Молодіжна рада» (за згодою) Віталій Володимирович Дорох;
 • президент Хмільницького міськрайонного футбольного клубу «Радон» (за згодою) Віктор Миколайович Гричанюк;
 • завідувач сектору з питань внутрішньої політики міської ради Наталія Петрівна Мазур;
 • начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Інга Миколаївна Степанюк.

9 Comments on “Розпорядження

R0m@Nuke
14.02.2011 at 01:38

“голова Ради Хмільницької міської молодіжної організації «Молодіжна рада» (за згодою) Віталій Володимирович Дорох;”

І це той хто себе в груди вив що до влади не рвуся!!))) Ну Ну!))))

Віталій
14.02.2011 at 11:31

А в чому ти побачив “рвєніє” до влади? Все ж таки варто тобі було подити заявку на Школу громадської експертизи, або просто прийти та послухати… Иоже тоді б ти зрозумів різницю між органами влади та громадськими дорадчо-консультативними органами))).
До речі, в оголошенні помилка. Я не є Головою Ради “Молодіжної Ради”. Я тільки член Ради цієї організації…

R0m@Nuke
14.02.2011 at 15:57

я ж тобі написав чого я не можу подати заявки! ТО ЩО Я НЕ Є ЧЛЕНОМ ЖОДНОЇ МІСЦЕВОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ! а прийти послухати це вже інше питання! як не прикривайся різними термінами чи то Влада чи то дорадчо-консультативний орган все одно тобі хочеться бути в центрі уваги щоб мати все під контролем!!!

Хтось бачить вівцю, а комусь дано побачити в цій самій вівці вовка! я бачу трохи більше чим ти думаєш)))

Руслан
14.02.2011 at 16:42

А хіба герб міста можна тулити де завгодно?

Віталій
15.02.2011 at 11:10

Я тигр… По східному гороскопу – я тигр… Щодо герба міста – то це дивлячись кому…

Руслан
15.02.2011 at 13:24

Розжую своє питання бо бачу незрозуміли. Тут притуляний герб міста насікільки це законно?

Віталій
15.02.2011 at 15:19

Дякую за розжовування))). Пояснюю щ раз – використання місцевої символіки відбувається за певними правилами… Але є певні винятки… Якщо цікаво – то конкретизуй питання і я відповім))).

Руслан
15.02.2011 at 16:21

Цікавить в яких випадках місцеву і державну символіку можна розміщувати на сайтах

Віталій
16.02.2011 at 12:17

Використання місцевої символіки регламентується окремими правилами. В Хмільнику вони точно затвердженні. В них зокрема говориться, що комерційні організації, при використанні місцевої символіки, мають сплачувати за це певні кошти до бюджету. Під категорію “місцева символіка” підпалає сама назва “Хмільник”, зображення окремих будівель (наприклад костел) і звичайно герб міста )з повним переліком цих обєктів можна ознайомитися в вищезгаданих правилах). Всі, хто так чи інакше се це використовує (на упаковці товарів, на самих товарах, як логотип чи навіть у назві) мають сплачувати податок. Але це НЕ стосується громадських організацій, так як їх діяльність не носить комерційного характеру… Сподіваюся, що вдовольнив твій інтерес?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *