Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

03.04.2013

РИЗИК ВИНИКНЕННЯ КОРУПЦІЇ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ

znak_oklykuДепартамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відмовився врахувати пропозиції громадської організації «ПРАВО» щодо вдосконалення Порядку проведення конкурсу для громадських організації та творчих спілок на отримання фінансування. Чиновники вважають, що громадською організацією «ПРАВО» необґрунтовано проведено експертизу діючого Порядку, а не проекту Порядку».

Також Департамент відмовився створити робочу групу, яка мала б узгодити внесення змін до Порядку проведення конкурсу, з метою уникнення загроз виникнення корупції. Таким чином чином залишається невизначеним низка питань, які, на думку експертів громадської організації «ПРАВО», потребували першочергового вирішення, зокрема:

–          не встановлено максимальну кількість заявок, які може подавати одна організація;

–          не приведено у відповідність пріоритети конкурсу до пріоритетних напрямків Обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки, в рамках якої, власне, цей конкурс і відбувається;

–          не визначено, які суми передбачено в рамках кожного пріоритетного напрямку конкурсу, а також яку максимальну суму фінансової підтримки може отримати організація в рамках одного проекту;

–          не врегульовано конфлікт інтересів, який може виникнути під час роботи конкурсної комісії тощо;

Варто зазначити, що з окремими пропозиціями громадської організації «ПРАВО» Департамент начебто й погодився, пообіцявши врахувати деякі з них в подальшій роботі. Це передусім стосується врегулювання питань перерахування коштів на рахунки організації переможця конкурсу, введення обов’язковості укладання угоди між організатором конкурсу та організацією переможцем, запровадження чіткого та прозорого механізму звітності за результатами реалізації проектів.

Scan_vidpovidScan_vidpovidScan_vidpovid

9 Comments on “РИЗИК ВИНИКНЕННЯ КОРУПЦІЇ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ

babaj
03.04.2013 at 02:10

і отримає черговий грант товариство “Знання”… виявляється, воно ще живеньке

Віталій
03.04.2013 at 14:41

Прикол в тому, що у відповіді йдеться про те, начебто наші пропозиції суперечать постанові КМУ. Насправді ніякої суперечності немає… Мова йшла про вдосконалення Порядку, а не про зміну його суті. Для прикладу: якщо в Постанові КМУ, яка взята за основу під час розробки нашого Порядку, йдеться про те, що організатор конкурсу інформує про його проведення, а ми пропонуємо розкрити це і вказуємо, як саме інформує (через ЗМІ, на своїй веб-сторінці чи просто в себе на стенді в куточку де ніхто не побачить?), то чи можна вважати таку пропозицію суперечністю? Як на мене – то ні… і така ситуація з кожною нашою пропозицією.

LEON
03.04.2013 at 16:15

Працівники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, як кінь зашорені, старі совдепівські методи роботи, у них постанова Кабінету міністрів, цей Порядок розробляли не вони, він їм перейшов, як до правонаступників і ще можна придумати десяток причин, щоб не виконувати рекомендації по усуненню недоліків, як це передбачено діючим законодавством.
Прочитавши відповідь на проведену екстертизу був обурений, коли поміж стрічок помітив слово написане великими літерами НІЗЗЯ))))

Віталій
03.04.2013 at 16:20

Ще один прикол полягає в тому, що діючий варіант Порядку справді суперечить Постанові Кабміну. Зокрема в частині необхідності укладання угоди. Тобто Постанова на цьому чітко наголошує, а в Порядку такої вимоги просто немає. ))) І нічого – це не завадило провести конкурс в минулому році…)))

LEON
03.04.2013 at 17:36

Віталій, у нас ще все попереду. Не за горами час коли все зміниться.

Віталій
03.04.2013 at 17:40

Це Ви зараз про неминучість весни чи про щось інше?

LEON
03.04.2013 at 18:18

І про щось інше також.

АА
07.04.2013 at 22:16

Так вам і тра …… )))))))))))

А що це за тупі рекламні ” значки” з силіконом на форумі пане Віталію ??? Що скінчились гроші благодійні ???

LEON
07.04.2013 at 22:33

АА не відволікайте від теми, яку обговорюємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *