Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.05.2013

САМИЙ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК В ПЕРШІЙ ШКОЛІ ХМІЛЬНИКА?

24 травня в мvopross67іських школах пройшли святкові лінійки присвячені отанньому дзвонику. В школу №1 на таку лінійку завітав перший заступник міського голови Петро Дреженков .Серед великої кількості подяк учням школи за їхнє успішне навчання, Петром Олексійовичем було проголошено що це останній дзвінок в цій школі, наступний дзвінок буде звучати вже в гімназії…

Тобто, якщо правильно розуміти слова першого заступника міського голови з вересня в Хмільнику з’явиться гімназія на базі школи №1. 

Виникає ряд питань: що це дасть в першу чергу учням,  батькам, педколективу? Чи відповідає рівень школи рівню гімназії? Чи можуть в гімназії навчатись учні, яких  по 30 в класі? Загалом питань більше ніж відповідей…

4 Comments on “САМИЙ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК В ПЕРШІЙ ШКОЛІ ХМІЛЬНИКА?

Небайдужий
25.05.2013 at 01:22

Оптимізаційне покращення 🙂

Пронира
25.05.2013 at 01:34

Читаючи матеріал, автоматично виділяється дійова особа… Стає дико і соромно одночасно.

Ramirez
25.05.2013 at 08:59

Гімназія має відрізнятись від, власне, ЗОШ, розділеням навчального процесу на певні напрямки і формуванням класів за розумовими здібностями учнів: окремо вовки, окремо вівці. Буквально, учнів мають розділяти на гуманітаріїв та “точніків”, як це робиться в облатсних гімназіях. 

LEON
25.05.2013 at 10:57

— У Законі про загальну середню освіту, зокрема в ст. 9, є визначення, що таке гімназія. Це — спеціалізований освітній навчальний заклад ІІ—ІІІ ступенів. Отже, в такому закладі навчаються діти, починаючи з 5 класу. З 5 по 9 клас — це ІІ ступінь, 10 та 11 класи — ІІІ ступінь загальноосвітнього навчального закладу. Тому, за визначенням закону, першого класу в гімназії бути не може. Отож навантаження на 1-4 класи в трьох школах м.Хмільника збільшиться і вних буде навчатися по 35-40 учнів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *