Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.08.2012

Санаторій «Хмільник», вартістю в 14 мільйонів гривень, доведеться віддати державі

За позовом заступника прокурора Вінницької області рішенням господарського суду, майновий комплекс санаторію «Хмільник», вартістю понад 14 млн. грн., повернуто у державну власність.

Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

21 листопада 2011 року, прокуратура Вінницької області подала до господарського суду позов в інтересах Фонду держмайна України до виконавчого комітету Хмільницької міської ради та АТ “Укрпрофоздоровниця” щодо визнання частково недійсним рішення виконавчого комітету та скасування свідоцтва про право власності на майновий комплекс санаторію “Хмільник”, а також визнання права власності за державою в особі Фонду державного майна України.

Після розгляду цієї справи, Господарським судом Вінницької області, рішення виконавчого комітету, яке було прийняте ще 1999 року, було скасовано, а право власності на майновий комплекс санаторію «Хмільник» визнано за Фондом держмайна.

Також суд постановив стягнути з виконавчого комітету Хмільницької міської ради та акціонерного товариства «Укрпрофоздоровниця» судовий збір, у розмірі 65 453 грн. (по 32 726,50 грн.).

З рішенням Господарського суду, що стосується цієї справи, можна ознайомитися за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/25582066

3 Comments on “Санаторій «Хмільник», вартістю в 14 мільйонів гривень, доведеться віддати державі

Волошка
23.08.2012 at 20:56

Ох нічого собі, як “оборзєлі”! Такий судовий збір!!! З цього приводу краще нічого не буду писати, а то адмін видалить коментар як нецензурний…

Небайдужий
23.08.2012 at 22:07

А ви шо не знали? Такі ставки судового збору діють у нас ще з листопада минулого року. Так би мовити, полегшили доступ до судового захисту прав громадянам. Чергове ПРдунівське “пакращєння” та “подолання руїни” 😆

і шо?
26.08.2012 at 10:34

14 млн… ???  За таку інфраструктуру навіть не 1.5 млн.євро??? Далі Фонд визнає, що даний обєкт необхідно приватизувати і виставить на торги, де “по-чесному” в тендері буде приймати участь кілька ВАТ ПРат ЗАТ і дістанеться якомусь таки зараня визначеному олігархові із ПРавлячої кааліції.  ДАЁШЪ ПРИВАТИЗАЦИЮ ВСЕЙ СРАНЫ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *