Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.09.2013

САНСТАНЦІЯ ПІДТВЕРДИЛА, ЩО З ВІКНАМИ В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ШКОЛІ №4 «ЩОСЬ НЕ ТАК»…

znakДепутат Хмільницької міської ради пан Володимир Шеремета отримав відповідь на свій запит щодо відповідності встановлених за «кіотські гроші» вікон в школі №4 санітарним нормам, які діють в Україні.

Як зазначає у своїй відповіді начальник Хмільницького міськрайонного управління держсанепідслужби пан Бойко В.М. «вікна, які встановлено в середній загальноосвітній школі №4 м. Хмільника дозволяють провітрювання класних кімнат виключно шляхом відкриття окремої частини вікна. Фрамуги і кватирки для провітрювання, які передбачені ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально виховного процесу», в конструкції даних вікон не передбачені». Scan1
Як вже повідомляв ГФХ, пластикові вікна в школах Хмільника, які були встановлені за «кіотські» гроші, переробляють батьки за власні кошти. Причина – невідповідність встановлених вікон санітарним нормам.

Нагадаємо, що ще в вересні 2012 року, під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, депутат Володимир Шеремета, висловив припущення, що вартість вікон та робіт з їх встановлення в школах значно завищенні. Також він наголошував на тому, що нові вікна не мають механізму провітрювання, що не припустимо для використання їх в шкільних класах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *