Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.10.2014

ЩЕ ОДИН ДЕПУТАТ ВІДРЕАГУВАВ НА ЗВЕРНЕННЯ

 

imagesЕксперти, які досліджують ефективність діяльності депутатів Хмільницької міської ради, отримали ще одну відповідь від народного обранця. Свою сумлінність та законослухняність продемонстрував депутат Олександр Бойко.

В своїй відповіді він зазначив, що ним проводиться прийом виборців і що про місце проведення повідомлялося в місцевих ЗМІ.

Також пан Олександр запевнив, що ним “за період каденції було подано більше 20 пропозицій”, а також “численна кількість депутатських звернень та запитань” з якими, на думку депутата, можна ознайомитися в оргвідділі міської ради.

Щодо звітування перед виборцями, то пан Бойко запевнив, що звітував і що звіт було опубліковано в місцевих ЗМІ.

Нагадуємо, що в Хмільнику громадські активісти, в рамках моніторингу діяльності депутатів міської ради, звернулися з листами до міських обранців з проханням розповісти про свою депутатську діяльність. На цей час на звернення відповіли тільки два депутата: Дмитро Луков та Олександр Бойко.

 

5 Comments on “ЩЕ ОДИН ДЕПУТАТ ВІДРЕАГУВАВ НА ЗВЕРНЕННЯ

Пронира
21.10.2014 at 23:08

Тому, що відповідальний…))

XXL
22.10.2014 at 10:23

Відповідальний ????? Всі запити і пропозиції стосувались шкурних земельних питань. Чи можна питання особистого збагачення вважати роботою депутата на громаду.

Пронира
22.10.2014 at 12:20

Тому, що послідовний….))

А мені цікаво
23.10.2014 at 08:27

Тому, що знає, де “лизати”

Віталій
23.10.2014 at 13:55

Мова не про те, чого стосувалися запити. Мова про те, чи депутат дотримується Закону України “Про звернення громадян” та “Про статус сепутатів місцевих рад”. Тут важливо, щоб депутат дав відповідь на зверення виборця. А от про справжню кількість запитів і про їх зміст експерти дізнаються з відповідей з міської ради…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *