Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.10.2015

ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАДАВ СВОЮ ПРОГРАМУ

12036514_125736727780814_8590488893078603007_nКандидат на посаду міського голови Сергій П’ятківський надав свою програму для оприлюднення та обговорення на Громадському форумі Хмільниччини. То далі – мовою оригіналу:

Шановні земляки-хмільничани!

Ми з Вами стоїмо на порозі чергових виборів, коли багато хто зневірився у народних обранцях, у змінах життя на краще. Це цілком виправдано. Перед кожним мешканцем міста сьогодні постає питання: хто цього разу стане обранцем народу?

Я не хочу шукати винних ні в минулому, ні в сьогоденні, бо знаю, що від цього не завжди є користь. Але сьогодні настав час говорити про завтрашній день, адже лише від нас залежить, чи готові ми до змін, чи залишимо все як є: обман, непрозорість діяльності влади, прийняття рішень на користь кумів, братів, найкращих друзів, задля особистої вигоди.

Тому прошу Вас, не мовчіть там, де потрібно говорити, не будьте пасивними там, де потрібно відстоювати та захищати своє.

Я вирішив балотуватися на посаду міського голови – на найвищу, але водночас і найвідповідальнішу посаду у нашому місці. Бо вважаю, що мій життєвий та професійний досвід дозволить ефективно керувати містом, чесно служити міській громаді. Маю велику, але, переконаний, цілком реальну мету – відновити в нашому місті довіру до влади, зробити так, щоб влада працювала на тих, хто її обрав, перейшла від балаканини і окозамилювання до конкретних справ і вирішення наболілих проблем мешканців міста. Влада має служити громаді, а не громада владі.

Оцінюючи реально стан справ у місті, я прагну змін, маю свою програму, готовий брати на себе відповідальність і рахую, що, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуації в державі, нам треба рухатися вперед.

Для мене важливо, щоб кожен з нас усвідомив, незалежно від своїх політичних поглядів, життєвих переконань, що Ви, Ваша сім’я, Ваша родина є частиною громади міста, і Ви маєте право впливати на долю свого міста, змінювати його на краще.

Я не маю морального права вказувати Вам, як діяти, кого обирати, а вважаю, що найкращим порадником є совість людини,  її розум і серце.

Хмільничани! Можу запевнити вас в одному – не зраджу, не підведу, працюватиму чесно і сумлінно на громаду і на Україну!

Я зі звичайної сім’ї, народився 22 травня 1971 року в м. Хмільнику Вінницької області.

У 1988 році закінчив загальноосвітню школу №2 у м. Хмільнику.

Після закінчення школи вступив у Ленінградський технологічний інститут холодильної промисловості.

Свою трудову діяльність розпочав у 1993 році на посаді заступника начальника цеху Вінницького м’ясокомбінату.

З 1994 по 2000 рік працював заготовачем Хмільницького відгодівельного радгоспу.

З 2000 по 2005 рік – приватний підприємець.

З 2005 по 2010 рік – заступник голови Хмільницької райдержадміністрації.

У 2010 році закінчив національну академію державного управління при Президентові України.

З 2010 року по сьогодні заступник Хмільницького міського голови.

Депутат Хмільницької районної ради п’ятого та шостого скликань.

Одружений. Дружина – П’ятківська Оксана Григорівна, народилась 5 травня 1978 року, домогосподарка. Син – П’ятківський Анатолій Сергійович, 1996 року народження, син – П’ятківський Микола Сергійович, 2002 року народження

Місце проживання: м. Хмільник, вул. Набережна, 31, Безпартійний. Не судимий.

Я йду на вибори з чіткою програмою розбудови міста, перетворення його на затишне, спокійне, комфортне для проживання, праці та відпочинку місто. Мої наміри прості і зрозумілі – я люблю своє місто і хочу, щоб воно процвітало.

Передвиборча програма кандидата на посаду Хмільницького міського голови

П’ятківського Сергія Анатолійовича

Основні програмні засади  діяльності міської влади:

Формування міського бюджету:

Наповнення міського бюджету, збільшення його дохідної частини за рахунок ефективного використання комунального майна і землі, збільшення надходжень до бюджету від місцевих податків і зборів, залучення інвестицій.

У галузі економіки:

Підтримка місцевих товаровиробників, малого та середнього бізнесу з метою створення додаткових робочих місць.

Участь в обласних, державних та європейських програмах з метою залучення коштів для розвитку та підвищення інвестиційної привабливості міста.

Через прозорі стосунки з представниками бізнесу, усіма господарюючими суб’єктами, що працюють на території міста і району, області та держави прагну створити в місті сприятливий клімат для інвестицій, забезпечити нашому місту поступовий розвиток, зокрема, в житловому будівництві, інфраструктурі міста-курорту, знайти гідне місце місту-курорту, який являється візитною карткою Поділля як туристичного для майбутнього поповнення місцевого бюджету.

Місцеве самоврядування:

Забезпечити участь в управлінні містом усім громадянам міста, громадським організаціям та політичним партіям.

Запровадити практику звіту міського голови в трудових колективах, серед жителів міста, об’єднань власників багатоповерхових будинків. Влада повинна бути для народу, а не народ для влади!

У житлово-комунальній сфері:

Прозоре формування цін і тарифів за послуги, які надаються населенню.

Забезпечити ефективну роботу комунальних підприємств міста, придбати спеціальну техніку та механізми, що дасть змогу покращити санітарний стан міста. Обладнати місця збору сміття в контейнери (баки) в приватному секторі.

Сприяти створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та забезпечити їм фінансову підтримку.

У найкоротші терміни провести ревізію та відновлювальні роботи з покращення стану існуючих систем водовідведення дощових та ґрунтових вод, відновити та укріпити водовідвідні канави та рови  на проблемних вулицях міста.

Кардинально змінити підходи в прийнятті рішень з питань благоустрою міста, ремонту доріг та тротуарів. Рішення мають прийматись не у владних кабінетах, не особисто мером, а громадою міста за підтримки депутатів міської ради.

Продовжити роботи з розширення мережі вуличного освітлення, завершити ремонт та реконструкцію семи, вже діючих, напрямків вуличного освітлення.

Вирішити питання розширення мережі дитячих  дошкільних установ (садочків).

Забезпечити в місті впровадження програм енергозбереження (утеплення багатоповерхових будинків та об’єктів комунальної власності, в тому числі з залученням коштів місцевого бюджету).

Розпочати плановий благоустрій:

  • ​міського парку (освітлення, відновлення озера, облаштування фонтану, вело доріжки, спортивні та дитячі площадки);
  • ​зони відпочинку біля р. П. Буг;
  • ​центру міста, що має стати місцем відпочинку та гордістю хмільничан.

У соціальній сфері:

Відкрити в місті соціальну аптеку, соціальний магазин, соціальну перукарню, тощо.

Забезпечити в місті регулярний рух пенсійного автобуса.

Особливу увагу прагну приділити реалізації програм, спрямованих на підтримку людей соціально-незахищених груп населення: одиноких, інвалідів, дітей сиріт, напівсиріт, дітей з малозабезпечених та неблагополучних сімей, учасників та ветеранів Великої Вітчизняної війни, АТО, афганців, чорнобильців, дітей війни та репресованих.

У сфері освіти, спорту, як і в молодіжній політиці в цілому, забезпечити за всіма напрямками максимальну фінансову підтримку.

Припинити хаос і безлад у питаннях землекористування, відновити соціальну справедливість у наданні земельних ділянок, забезпечити прозорість у питаннях оренди та відчудження комунального майна, створити механізм жорсткого контролю громадськістю за формуванням та використанням місцевого бюджету.

Продовжити популяризувати Хмільник, як унікальний бальнеологічний курорт європейського значення.

Щодо духовності у нашому місті, я як людина віруюча, гарантую

доброзичливі стосунки та всебічну допомогу релігійним громадам розташованим на території міста.

Відстоювати на всіх рівнях інтереси громади міста, активно залучати до цього громадські правозахисні організації.

Створити сприятливі умови щодо діяльності та всебічної підтримки громадських організацій.

У разі обрання мене міським головою, я зобов’язуюся стояти на захисті моралі, традицій та духовності в нашому місті. Формуватиму команду шляхом діалогу з громадськістю, а за основу братиму професіоналізм, чесність, відданість громаді міста.

Я ГОТОВИЙ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАШ ХМІЛЬНИК! Я ВІРЮ, ЩО ХМІЛЬНИК СТАНЕ ЗРАЗКОВИМ МІСТОМ УКРАЇНИ!

МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА МИ СТВОРИМО РАЗОМ!

З повагою кандидат на посаду міського голови Сергій П’ятківський.

МИР, ДОБРО, ДОБРОБУТ, ЗЛАГОДУ КОЖНОМУ ХМІЛЬНИЧАНИНУ!

 

25 Comments on “ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАДАВ СВОЮ ПРОГРАМУ

Генадій
02.10.2015 at 12:39

Розмито та шаблонно.

козак
02.10.2015 at 13:20

А что пятковский сделала на посту заместителя мера?
В его программе много пунктом за которые он отвечал в городском совете. Или он как всегда когда его вызывали депутаты для объяснений будет собой брать бухгалтера из управления ЖКГ и начальника из того же управления.
А сказочкам что ему кто то мешал уже наверное некто не верит. А если пока кто то верит пусть откроют глаза.
Пятковский – ВРУН и БЕЗДЕЛЬНИК.

Ramirez
02.10.2015 at 17:38

Прикольно) У вруна і бєздєльніка найбільший рейтинг))

Роман
02.10.2015 at 20:34

Рейтинг у шість відсотків для пана Сергія дійсно не поганий!

Марина
02.10.2015 at 22:39

Так гидко на душі стало, коли почала читати цю програму – брехня, брехня, брехня(((((
Ви мали всі повноваження хоча б половину виконати всіх цих обіцянок!!!! Чим Ви займалися на посаді заступника голови? Гроші та місто “деребанили” з Грушком напару? Вам не соромно? Чи ви з Грушком вирішили місцями помінятись? Бо так я він загруз в брехні та корупції, його навряд чи законно виберуть…. тільки якщо сфабрикує результати.
Ганьба Вам, що годуете людей обіцянками, бо багато з них , справді, чекають чесного керівника (не обов’язкого з досвідом ) але з вогнем в очах і бажанням змінювати місто на краще і знищувати корупцію.
Багато крові пролито за зміни, краще майбутне для нас та наших дітей!!!

боб
03.10.2015 at 06:56

а в шеремети програма що не брехня))))там вза галі є не реальні пункти))) в пятківського вона більш реальніша!

ОгО
03.10.2015 at 11:02

Сергій Анатолійович! А чому Ви вказали, що є позапартійним адже Ви є членом ВО “Батьківщина”, брехня починається з малого.

Alexandr Volotovskii
03.10.2015 at 11:03

Наповнення міського бюджету, збільшення його дохідної частини за рахунок: ефективного використання комунального майна і землі – що це таке ????? Та її там залишилось капля в морі. Це не наповнить бюджет. Якщо Ви знаете якийсь цікавій спосіб опишіть Ви ж при владі у Вас всі данні напишіть є то і то я здам в оренду чи продам чи що Ви там хочете роби і кожного року в бюджет міста капне 1 …………..000. грн з цих коштів я виконаю інший пункт програми.

ОСЬ перелік місцевих податків сюди можна написати податки на дерева свиней курей велосипед мопед корова, а чого ні буде класно бюджет збільшиться.

збільшення надходжень до бюджету від місцевих податків і зборів, залучення інвестицій. Тут у всіх одна і та сама помилка вони збільшують бюджет шляхом залучення інвестіцій. Ніхто інвестиції не залучає до бюджету. Місцеві податки та збори збільшення цих податків це обкрадання голого населення.
Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлені у відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового року) за 1 кв.м. бази оподаткування , а саме:

Житлова нерухомість :

– будинки, квартири – 1 %

– інші види житлової нерухомості – 0,1 %

Нежитлова нерухомість :

– будівлі готельні та торговельні – 0,3 %
– будівлі офісні – 0,5 %

– гаражі – 0,1 %

– будівлі промислові та склади, що підлягають оподаткуванню, інші будівлі – 0,05 %

– будівлі для публічних виступів – 1%

– господарські (присадибні будівлі) – 0,01 %

При цьому передбачено,що база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 90 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 240 кв. метрів;

Марина
03.10.2015 at 11:41

Програма є більш реальною? Ми про дії говоримо, п’ятківський на посаді заступника міг зробити половину написаного. Краще б написав що він зміг зробити, що зупинив чи чогось не допустив зробити нашій хмільницькій корумпованій владі.!!!
Потрібно вибирати не гниляки, а молодих, завзятих, які хочуть працювати і змінювати.

Роман
03.10.2015 at 12:54

Смішно читатати програму, яку сам П’ятківський не писав))))) хто з ним спілкувався, то зрозуміє мене)))) він жодного речення не може грамотно написти, а тут програма……. Більш того, цікавий пункт про жкг. Як можна обіцяти те, що ти не робив впродовж п’яти років????? А на питання що зробив П’ятківський то напевно перейняв досвід васі-пильщика)))))) перед виборами він пиляє дерева і звітує про роботу через газети)))))))) ганьба і сором такій людині!!!!!!!!!!

Соломія
03.10.2015 at 15:52

Гидко читати,коли зрівнюють Пятківського з Грушком.Шановні ,не рівняйте цю штуку(це я про Грушка)з молотком.Пятківський ніколи не був ляпалкою і сциклом,чого не скажеш про мера.Він квіточками замилив очі пенсіонерам,а сам стільки накрав,що вже з жиру біситься і писати про Пятківського буде різну фігню,бо розуміе,що він його лютий опонент.Тож меньше слухайте байок,що Пятківському не мішали робити.А на рахунок деребана Хмільника,покопайте про статки мера і синочка і вам стане ясно.

Соломія
03.10.2015 at 16:02

Ще хочеться відповісти цим людям,яким дуже смішно.Сходіть на КВН і посмійтеся,може краще стане.Пятківський не балабол,а говорить те ,що думає.І спілкувалася з ним ,дуже ввічливий і розумний чоловік.І голосувати за нього буду,чого і вам бажаю.

Хмельничанка
03.10.2015 at 19:55

Офіційно Грушко стирив 24 млн.грвн….. Ще хтось чув про це? І ще далі знов лізе!

Віталій
03.10.2015 at 19:59

І звідки така “офіційна” інформація?)))

смерть ворогам
03.10.2015 at 21:21

Пропоную Хмельничанку на посаду прокурора

Роман
04.10.2015 at 11:58

Пані Соломіє, а ви впевнені, що П’ятківський опонент Грушка???? Вони по сьогоднішній день працюють разом)))) на людях вороги, а так планують об’єднати свої сили, щоб залишитись при посадах. Вірити словам цього тандему – себе не поважати.

Тарас Носальський
04.10.2015 at 12:00

У пана П’ятківського не найбільший рейтинг. Якщо в опитуванні, яке проводиться у Вконтакті вибрати два фільтра, тобто “Показати голоси тільки з України” та “Показати голоси учасників доросліше 18 років” то картина буде інша. А саме ось така https://goo.gl/photos/fiw5pLMpfbRZoJxKA 🙂
Хтось робить Сергію Анатолійовичу ведмежу послугу підключаючи до накрутки голосів росіян та неповнолітніх мешканців Вконтакте. 🙂

Роман
04.10.2015 at 13:54

Ой як боляче буде сірожі шлепнутись на дупу, коли він побачить реальну картину опитувань))

Роман
05.10.2015 at 05:47

Правильно було б розпочати програму сірожки так: ми з вами стоїмо на порозі чергового дерибану )) От біда до нашого берега прибивається останні роки як не гімно то тріска!!!!!!

Вілія
05.10.2015 at 09:15

ці опитування просто сміх – не всі люди є в контактах – РЕЗУЛЬТАТ БУДЕ НА ВИБОРАХ!!!

Виталий Слободянюк
05.10.2015 at 14:43

Навіть не читав його программу так як вся та ж стара пісня і нічого нового щоб виділятись від інших кандидатів

Соломія
05.10.2015 at 21:06

Шановний Романе.Відповідаю щодо тендему Грушка та Пятківського.Знаю на 100 відсотків,що вони вороги і ніякої спілки в них немає.Грушку взагалі ніхто не потрібний,йому одному мало….А на рахунок рейтингу в контакті,тож не він його придумав.Читаючи коменти щодо його програми,хочеться зауважити:шановні чого ж ви до цієї пори не зареєструвались і не внесли вашої долі до розвитку Хмільника.Легше за все сидіти і плюватись на всіх(мол ,які всі не достойні),вони по крайній мірі сміливі.І не шукайте в програмах кандидатів чогось фантастичного,бо гарно говорити і гарно писати це не ознака гарної роботи,а прсто трендіння,яке всім надоїло.

Наталия.
06.10.2015 at 15:38

Я не раз обращалась к Пятковскому С.А. И могу сказать,человек действительно порядочный. Дай Бог ему здоровья и его семье. Свой голос отдам за него.

Вася
13.10.2015 at 18:54

Достойний кандедат Шеремета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

жебко борзий
15.10.2015 at 18:25

Пятківський Сергій Анатолійович колись займався бізнесом, був заступником голови Хмільницької райдержадміністрації, колишній член БЮТ. Має певні звязки серед високопосадовців. Згідно чуток діючий міський голова Василь Грушко взяв його на посаду заступника з питань житлово-комунального господарства, тому що з Києва попросили. Він вміє порішати питання і домовитись неформальним способом. Особисто, як людина непоганий, але явно недостатньо розбирається у сфері житлово-комунального господарства.
Шановні виборці задайте питання куди дивився пан Пятківський на посаді заступника міського голови, так як більшість порушень і зловживань саме у сфері житлово-комунального господарства – це земельні питання, й ремонт доріг та багато іншого… Пан Пятківський чи закривав очі підігруючи діючому міському градоначальнику, чи дійсно не розумів що робиться.
Відомо, що у соціальній мережі «В контакте» проводиться опитування серед жителів міста Хмільника, де стоїть питання кого б вони обрали б міським головою. Сергій Анатолійович один із лідерів у цьому опитуванні завдяки масовим лайкам з території Російської Федерації та за допомогою осіб, яким не виповнилося 18 років. (в молоді роки наш місцевий кандидат вчився у одному із ВУЗів Санкт-Петербурга, де як неважко здогадатися у нього є знайомі та друзі). Все це може досить легко перевірити будь-який користувач інтернету.
Що ж планує зробити пан Пятківський, якщо виграє вибори – це риторичне питання, якщо врахувати те, що він толком не знав що робить на посаді заступника міського голови, а щодо його передвиборної програми, то це стандартна шаблона популістична програма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *