Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.04.2009

Що? Де? Коли? Рік Молоді в Хмільнику…

Починаючи з жовтня 2008 року в Україні тривав проект «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми». Він мав на меті сприяння та покращення реалізації права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації права на інформацію. У Вінницькій області координатором проекту була громадська організація «ПРАВО».
У першому етапі проекту громадські організації та їхні представники перевіряли «пасивний доступ до інформації» що стосується молоді: офіційні веб-сайти (сторінки) управлінь та відділів органів влади у справах молоді щодо відповідності Постанові Кабінету Міністрів №3 «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади».

Ця постанова встановлює вимоги до мінімального наповнення веб-сайтів органів влади та їхніх структурних підрозділів. Також постанова зобов’язує органи влади та їх структурні підрозділи публікувати новини про діяльність, оприлюднювати інформацію про програми, які виконуються органом, та їх фінансування, звітність про виконання бюджетів.

Моніторингу підлягали веб-сайти обласних державних адміністрацій, місцевих рад міст обласного значення, районних держадміністрацій, Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту.

Проаналізувавши веб-сайт Хмільницької міської ради, координатором від громадської організації «ПРАВО» було надіслано лист на імя міського голови, який містив пропозиції щодо покращення доступу до інформації про діяльність відділу у справах сім’ї та молоді міста Хмільника та запропоновано розмістити на веб-сайті Хмільницької міської ради інформацію, як це вимагає вже згадана вище Поснанова Кабінету Міністрів. .

Оприлюднення такої інформації дозволило б не лише виконати норми чинного законодавства, а й сприяло б покращенню взаємодовіри та партнерства між владою та громадським організаціями.

З міської ради була отрмана відповідь, що зауваження досить слушні та будуть враховані. Але зважаючи на те, що в листі-відповіді не було вказано конкретних термінів коли, координатором проекту був підготовлений інформаційний запит, в якому містилася вимога надати відповіді на деякі питання. Такий крок був необхідний з наступних міркувань: поки міська влада «розкачається» ми зможемо розмістити цю інформаію в себе на сайті для всіх зацікавлених. В цьому був певний «спортивний» інтерес – хто виявиться вправнішим. Результати чомусь не здивували: Координатором була отримана відповідь – на сайті ж міської ради «глухо»… Для тих, кого цікавить така інформація, розміщуємо зміст відповіді на інформаційний запит. Отже:

На ваше звернення від 16.02.2009 року повідомляю про наступне:

1. Відділ у справах сім’ї та молоді міської ради користується загальною електронною адресою міської ради: miskrada_hm@.ukr.net

2. Основним завданням вказаного відділу згідно Положення є:
– забезпечення реалізації на території міста державної політики стосовно сім’ї, дітей та молоді;
– виконання соціальних програм та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім’ї, дітей та молоді, рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді, запобігання насильству в сім’ї, торгівлі людьми, організація оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді;
– сприяння молодіжним, дитячим та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім’ї та молоді.

3. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Степанюк Інга Миколаївна розпочала свою трудову діяльність в 1984 році старшою піонерважатою 8-ми річної школи с. Колибабинці. 1985-89 р.р. навчалась у Вінницькому державному педагогічному інституті ім.Островського на факультеті підготовки вчителів початкових класів. 1989-1993 р.р. працювала вчителькою початкових класів СЗШ №10 м. Бердичів. В 1994 році продовжила свою педагогічну кар’єру в СЗШ №4 м.Хмільника.

9.02.1998 р. за конкурсом була прийнята на посаду інструктора І категорії відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. З 1.04.2001 р. посаду інструктора було перейменовано на спеціаліста. В жовтні 2006 р. пройшла курси підвищення кваліфікації в центрі підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств, установ і організацій м.Вінниця.

1.02.2007 р. була підвищена до головного спеціаліста, а 10.10.2007 р. до начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. В вересні 2008 р. пройшла курси підвищення кваліфікації державних службовців в Державному інституті розвитку сім’ї та молоді м. Київ.

4. У відділі працює дві посадові особи: начальник (Степанюк І.М.) та спеціаліст ІІ категорії (Бялківський А.С.)

5. Відділ працює з 8:30 до 17:30 год. (з 13:00 до 14:00 год. обідня перерва). У цей час проводиться прийом громадян, щоденно крім суботи та неділі.

6. Однією з основних програм відділу у справах сім’ї та молоді міської ради є Комплексна программа підтримки сім’ї, дітей та молоді м. Хмільника до 2010 року.

7. Рішенням виконкому Хмільницької міської ради №683 від 18.12.2008 р. було затверджено заходи з проведення в місті у 2009 році Року молоді.

8. На проведення молодіжних заходів у 2009 році з міського бюджету передбачено 10900 грн.

9. Кошти витрачаються відповідно до заходів Комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді м.Хмільника до 2010 року.

З посадовими інструкціями працівників відділу, інформацією про проведену роботу відділу за 2008 рік, Комплексною програмою підтримки сім’ї, дітей та молоді м.Хмільника до 2010 року, заходами з проведення в місті у 2009 році Року молоді, Ви можете ознайомитись у відділі у справах сім’ї та молоді міської ради, оскільки їх зміст є досить об’ємним.
Адреса відділу: м.Хмільник, вул.Столярчука 2.

23 Comments on “Що? Де? Коли? Рік Молоді в Хмільнику…

GRAB
02.04.2009 at 20:51

де ви молодь бачите? На вихідні навіть студенти їхати додому не хотятть – тут немає чим зайнятись… – хтось просто по місту прогуляється, хтось – на зупинці чи на рошенці зайлється пойлом і полізе додому спати, кричучи вставай, село, бо я не сплю… Все менше зустрічаю інтузіастів, які хочуть залишитись в Хмільнику ((( Розїдеться і сп’ється ця молодь, і ті 10900 ні грн ні уе не допоможуть імхо

Вовкулака
02.04.2009 at 21:00

А ти себе ким рахуєш??? Так розпочни з себе!!!

GRAB
03.04.2009 at 00:05

2адмін, ти мені пропонуєш кінотеатр збудувати, чи табір … нажаль в мене таких коштів немає, але знаю в кого мають бути …
взагалі багато хто Україну вже починає гондурасом називати… штрафи підняли а дороги … на дорогах такі ями, що не пересічеш сплошну- оставиш колеса, а пересічеш – побачиш як з бузини спід калини гаїшнік вилазить і каже – здраствуйте, подивіться яка гарна хфотографія… В Києві Льоня мер взагалі на голову простужаний – скоро буде народу рахувати хто скільки повітря видихав. Йому кажуть мол придурок а він : “Бабушки хочите я вам заспєваю…Любимая моя…” – ця влада “доштурхає” народ, що зберемось і підем на Київ – вони там про портфелі а не за народ думають.

Вовкулака
03.04.2009 at 05:56

По більше оптимізму.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
03.04.2009 at 08:04

АХА ХА ХА!!!! нахера говорити про Київ? ви про місто поговоріть!)) і даже серед тих хто вештається по вулицях у вечері є багато людей із досить гарними ідеями, які ПРОСТО НЕЗНАЮТЬ ЯК СЕБЕ РЕАЛІЗУВАТИ! ви краще замість того щоб спорити показали тим людям як себе можна реалізувати! в нас в місті є нажаль небагато людей за якими підуть остальні! но всеж вони є! і їх потрібно залучати до різних проєктів!!! якщо цього не робити а сидіти і казати що молодь тільки бухає і тиняється по вулийям, то і надалі з міста будуть тікати!!

Lala NEW
03.04.2009 at 08:31

Ми живемо не в Києві, а в Хмільнику, а мені молодь попадається не така вже й дурна. Дехто взагалі не п’є… І не треба всіх міряти під одну мірку. Наша молодь не вся хоче тікати з Хмільника, бо ті, які вже побували по раз’єздах, знають, що в нас не гірше, а то й краще… Недавно з таким поспілкувалися. Треба робити все можливе для того, щоб молодь якомога менше хотіла бухати, а для цього, перш за все, не треба всіх ображати.

GRAB
03.04.2009 at 11:33

я й немав намірів нікого ображати. Я нічого проти молоді і Хмільника не маю, просто в цьому місті для молоді мало що робиться,якби не санаторії то молодим закоханим людям взагалі не було б куди податись. А мова пішла за Київ, бо все починається зверху. Вибачайте, накипіло – дуже злий на “владу”

Я Не Верю В Законность Закона,
От Которого Глупо бежим.
Эта Жизнь Лишь Закрытая Зона,
А Тебе Лишь Меняют Режим.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
03.04.2009 at 14:47

перш за все треба починати з себе! бо коли не змінивши себе і ти виберешся на верх то станеш таким самим як і та влада! стань прикладом для іньших! зроби перший крок до змін! знайди одно думців! і ти будеш не один вас буде вже команда! а командою лехше працювати і добиватися змін!

Віталій
03.04.2009 at 15:09

Мнне особисто зацікавило те, що на якісь заходи виділяються якісь кошти. На мою думку наступним кроком мав би бути запит з вимогою оприлюднити на що саме, коли саме витрачалися чи мають витрачатися ці кошти.

СМРУ
11.04.2009 at 14:16

Люди, навіщо сваритися, все одно нічого Ви не змінити у ростановці сил.
А стосовно молоді, то теж вважаю, що дівчатам і хлопцям нікуди подітись, а тому вештаються хто де, хто в ПАРКУ під кущем, хто в під’їзді з шприцем, і т. д.
А ще хочу сказати, що не має культури в нашої молоді, і навідь, якщо дати їй повну волю дій і можливостей. Ось така правда життя

GRAB
12.04.2009 at 20:13

Згоден з СМРУ нарахунок культури.

Віталій
13.04.2009 at 11:12

А на Вашу думку, що потрібно робити, щоб ситуація хоть якось покращилася? Можливо є якісь ідеї, чи методи? Мождиво разом зможемо щось зробити (за умови, якщо ситуація в місті щодо молоді незадовільняє кожного з вас)

Lala NEW
13.04.2009 at 14:48

Якось мені розповіли методи, які треба було б застосувати до нашої неконтрольованої молоді. Але це дуже жорсткі методи… Хоча, можливо, лише так можна виправити ситуацію?) І якщо людина народилася вже такою, то вчи її тієї культури, скільки завгодно, не порозумнішає. Та бувають винятки. Самому складно щось зробити, потрібна команда. Приєднуйтесь.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
15.04.2009 at 09:45

які які!! битою по хребту, і тоді все робиться на УРА!)))

Lala NEW
15.04.2009 at 09:51

Якщо хребет перебити, тоді яка користь? Треба акуратнєнько, без паліва… Ха-Ха.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
15.04.2009 at 21:43

рушником перемотати щоб синяків не було!)))))))))) “я не злопамятний в мене блокнот великий і я в нього записую все”))))

Lala NEW
16.04.2009 at 11:01

Цікаво, що ж ти записуєш в той блокнот. Хоч би не попасти в список!!!!:):) А то зразу “битою по хребту”… А щодо молоді, в нас стільки всього треба робити…

Ester
17.04.2009 at 13:30

Привіт! Дочитавши коментарі до кінця, зрозумів, що інформація про те що робиться владою для молоді в Хмільнику нікому не потрібна. Смію припустити, що це, можливо, тому, що мало хто знає де її взяти і що з нею робити. Я згодний, що серед нас є молодь в якої є багато їдей, але молодь незнає шляхів і методів реалізації цих ідей. Перше, що можу порадити внести пропозиції (ідеї) в письмовому вигляді у владні структури і вимагати відповіді на своє звернення чи запит – від якого і можна буде начинати “танцювати”. Як це зробити? В м. Хмільник все частіше проводяться тренінги, семінари, про які інформація розміщується на цьому сайті, можна їх відвідати.
А щодо жорстких методів впливу на молодь, то потрібно ще й організовувати тренінги по Правам Людини та Торлерантності, що також входить в обов’язки молодіжних структур.

GRAB
19.04.2009 at 12:59

Зпід палки, чи як зказав Романюк, зпід біти толерантності не навчиш.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
19.04.2009 at 18:18

)))))))))) можливо в іньшому місті і без битки получається навчити молодь ТОЛЕРАНТНОСТІ! но не в нас, і вам пане Володимер це відомо бо навіть у ваші компанії є деже великі хами! но скільки б ви тут не говорили шо потрібно навчити таких людей толерантності всеодно змін не буде! почніть зі своїх друзів я зі своїх давно почав! і навіть невеликі результати є! сподіваюся далі буде краще!

Ксю
06.05.2009 at 18:22

З під біти нікого і нічого не навчиш. Навіть досвід вже маємо Радянського Союзу, як тільки попускалися “вішки”, здається вже навчені люди повинні були виконувати завдання за навченою програмою, але чомусь все йшло на перекосяк. і я вважаю, що можна навчити хоча б тих хто цього хоче.

вссм
26.05.2009 at 16:17

Щодо молодіжної політики в нашому місті, то прохання зі своїми пропозиціями звертатися до відділу у справах сім”ї та молоді міської ради, повірте це буде більший результат ніж тихесенько писати про щось в чатах не орієнтуючись в багатьох питаннях.

Віталій
27.05.2009 at 09:28

Підтримую таку ідею. Тільки об’єднавши зусилля можна буде чогось досягти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *