Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.04.2016

ЩО МАЄ БУТИ ЗАМІСТЬ «ГЕОРГІЇВСЬКИХ СТРІЧОК» В ЦЕНТРІ МІСТА?

Depositphotos_3300394_lЧитачі Громадського форуму Хмільниччини пам’ятають історію про те, як в Хмільнику збиралися зустрічати День незалежності з Георгіївськими стрічками на сіті-лайтах в центрі міста. Хто не пам’ятає – інформацію можна знайти ТУТ.

Стрічки зняли, правда разом з портретами героїв, і так звана «Алея слави», вірніше те, що від неї залишилося, мала ось такий вигляд:

Та в лютому 2016 року стало відомо, що районна рада звернулася до міського голови Сергія Редчика з пропозицією відновити «Алею слави». Зрозуміло, що, скоріш за все, вже без георгіївських стрічок, але все ж таки…

Невідомо, які конкретно дії були вчинені міським головою, але на Офіційному сайті міста з’явилося опитування, в якому пропонувалося надати відповідь на таке питання:

Чи доцільно, на Вашу думку, змінити інформаційний зміст сіті-лайтів на Алеї Героїв, де свого часу були розміщені світлини учасників Другої світової війни – уродженців Хмільницького району.

Про який саме зміст йдеться – невідомо, особливо, якщо взяти до уваги, що наразі на сіті-лайтах ніякого змісту таки немає.

Але нам таки вдалося дізнатися трішки більше, ніж говориться в офіційних джерелах: насправді зараз є принаймні 2 альтернативних думки щодо подальшого змісту сіті-лайтів.

Перша пропозиція – повернути героїв війни на своє місце.

Друга пропозиція – використати сіті-лайти для популяризації Хмільника, як туристично-привабливого міста.

З такою ініціативою виступив депутат Хмільницької міської ради пан Юрій Шевченко. Серед іншого він запропонував «наповнити їх (сіті-лайти) світлинами і описами міста-курорту, зокрема, «Семи чудес Хмільника»…».

алея героїв

Тобто зараз існує дві альтернативні думки, щодо подальшого змісту сіті-лайтів в центрі міста: повернути героїв на місце чи облаштувати ці площі інформацією про, наприклад, «Сім чудес Хмільника», що популяризуватиме наш курорт, як туристично-привабливе місто.

І потрібно обговорювати ці дві пропозиції, як рівнозначні, та прийняти рішення, яке максимально відповідатиме запитам громади і перспективам розвитку міста.

8 Comments on “ЩО МАЄ БУТИ ЗАМІСТЬ «ГЕОРГІЇВСЬКИХ СТРІЧОК» В ЦЕНТРІ МІСТА?

????
15.04.2016 at 07:50

“Память про героїчні вчинки наших земляків завжди буде жива” – гарно сказано. Але боюсь, що якщо запитати цього депутата, щоб він порився в підвалинах своєї пам’яті, то мабуть жодного прізвища тих героїв він не назве.
А серед семи чудес обов’язково треба розмістити фото МЕРИДІАНУ і ПОПЛАВКА. Щоб і місцеві люди і відпочиваючі бачили, як можна будувати з порушенням закону!!!

Віталій
15.04.2016 at 08:09

Ну тоді вже й цілу промзону потрібно там розмістити, вірніше все, що на ній побудовано, а також “Рибний” магазин, памятник Матері, капличку на кладовищі, “зупинку Бойка”, дорогу по колишній вулиці Дзвержинського, храм на цій же ж вулиці… Карочє – іті-лайтів точно не вистачить… ))) Тому пропоную все ж таки обмежитися лише фото семи чудес Хмільника)))

Віктор
18.04.2016 at 14:35

Якщо то Алея Героїів, то і відповідні там мають бути сіті-лайти, звісно, що без отих колорадських стрічок.
Щодо популяризації міста. Таку справу однозначно потрібно робити, але хіба інших місць нема? Самі подумайте: стоїть меморіал та пам”ятник, а посеред них популяризація міста! Нісенітниця!

????
19.04.2016 at 07:27

Віталій.
А що є “зупинка Бойка”?
Про “вишки Бойка” чув, а про зупинку – ні.
Просвітіть, будь-ласка.

Віталій
19.04.2016 at 12:40

Колись була публікація на ГФХ. Ось: http://pravongo.org/miska-rada-zbyraetsya-vidhylyty-vymohu-inspektsiji-dabk/

Альф
23.04.2016 at 01:10

Можна демотиватори з КБМ

Тарас
23.04.2016 at 10:11

Щоб там була “Алея слави” там для початку має бути алея.

Альф
25.04.2016 at 22:00

… а потім Славік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *