Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

25.01.2015

ЩО ВАЖЛИВІШЕ: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЧИ «СУБОТНІК» В П’ЯТНИЦЮ?

moe-lico_45076204_orig_Днями відбулася презентація проекту громадської організації «ПРАВО» «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійний громадський контроль». В рамках проекту передбачається впровадити в Хмільнику Стандарт відкритості та прозорості держзакупівель, що є одним з завдань Стратегії розвитку міста до 2020 року.

До участі запрошувались депутати міської ради, а також керівники управлінь міської ради, що є розпорядниками бюджетних коштів.

Але, як виявилось, не всі депутати та посадовці виявили бажання долучатися до впровадження Стратегії розвитку міста: із сорока запрошених депутатів на захід прийшло лише шість, а саме:
Коломієць К.В.,

  • Шеремета В.М.,
  • Карпенко Т.І.,
  • Мельничук В.І.,
  • Костюк Ю.В.,
  • Загіка В.М.

Представники виконавчих органів міської ради не з’явилися взагалі: за неофіційною інформацією всі вони були на «суботнику», який чомусь відбувався в п’ятницю.

Тому виникає питання: а навіщо було стільки шуміти навколо прийняття Стратегії розвитку міста, залучати сторонніх фахівців, витрачати на її розробку 50 000 гривень, щоб потім навіть не думати її реалізовувати?

2 Comments on “ЩО ВАЖЛИВІШЕ: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЧИ «СУБОТНІК» В П’ЯТНИЦЮ?

Пронира
26.01.2015 at 21:48

А воно їм тре? Подумав нашяльнік, най краще йдуть на суботнік.. А то забагато інформації, тай можливо сподобається міропріятіє і захотять підлеглі бути чЬлєном вПРАВО, а цього допустіть ніззя…))

Віталій
26.01.2015 at 21:59

Ну тоді я спокоєн. А то ПРАВО не резінове..)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *