Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.12.2012

ЩОБ СУПРОВОДЖУВАТИ ПРОЕКТ – ТРЕБА ЩОСЬ ДАВАТИ…

Так прокоментував перспективи реставрації замку Ксідо в Хмільнику міський голова Василь Грушко.

Під громадських слухань, на питання щодо можливості реставрації палацу графа Ксідо, міський голова заявив, що проект Хмільника потрапив в десятку найкращих і наразі знаходиться у Страсбурзі, «на розгляді про виділення коштів на реставрацію того замку». Але перспективи такої реставрації за рахунок європейських коштів, міський голова визначив, як нульові. На думку Василя Грушка для цього, щоб отримати кошти, потрібно супроводжувати проект, тобто «щось дати».

Зокрема міський голова зазначив:

«Якщо за кордоном виділяють кошти, десять міліонів, то ці десять міліонів до копійки попадають на той об’єкт, на який виділяються… я бачу це по Польщі… А в нас кажуть, що треба супроводжувати проект… А супроводжувати проект, Світлана Василівна Васєнкова сидить – не дасть злукавити, треба щось давати. Нема звідки в мене дати, щоб супроводжувати цей проект, щоб європейські кошти, але попали до нас в місто…».

Невже міський голова Хмільника Василь Грушко натякнув на те, що для того, щоб отримати «європейські» кошти, потрібно вчинити певні корупційні дії?

Для довідки:

2010 року, ще до місцевих виборів, Хмільник справді брав участь в проекті «Реабілітація культурної спадщини історичних міст». У поданій заявці було запропоновано створити на базі архітектурно-історичного комплексу «Замкова гора» туристичний комплекс, який включатиме музей, туристично-інформаційний центр (бюро), готель, виставково-представницьку агенцію.

Розробники пакету документів ставили перед собою мету, через реалізацію проекту, реставрувати історико-архітектурні пам’ятки, створити економічно самодостатню структуру, яка в майбутньому зможе підтримувати на належному рівні стан пам’яток.

21 Comments on “ЩОБ СУПРОВОДЖУВАТИ ПРОЕКТ – ТРЕБА ЩОСЬ ДАВАТИ…

Небайдужий
25.12.2012 at 09:04

…Світлана Василівна Васєнкова сидить….

ШО?! Вже?! А за шо?! 😆

Валерій
25.12.2012 at 09:28

Ну ніяких “фільтрів” за базар. За такі зізнання необхідно садити. 

Віталій
25.12.2012 at 10:09

В мене складається таке враження, що “нова команда” так і не зрозуміла, що то за проект, до чого тут Страсбург а також які і кому мають “давати” кошти. А сам прикол полягає в тому, що їх (кошти) насправді ніхто давати навіть не мав. Це навіть не було передбачено проектом “Реабілітація культурної спадщини історичних міст”.
В цілому проект сфокусований на:
• використання спадщини як ресурсу міського розвитку;
• розвитку і застосуванні сучасних методів управління;
• активізації залученні громадськості до процесу прийняття рі-
шень;
• створенні кращого з можливостей існуючого міського середови-
ща аби сприяти розвитку різновидам сучасності;
• ефективному використанні традиційної містобудівної структури
для потреб сучасного міста.
І напряму коштів ніхто нікому виділяти навіть не збирався. Рада Європи максимум, що мала зробити, це  промотувати відібрані міста “в якості потенційних об’єктів фінансування з боку міжнародних або національних фундацій з метою заохочення майбутніх інвестицій”. простими словами – знайти інвестора…)))
Але для цього варто було виконати ще нихку завдань. Пропоную ознайомитися з матеріалом, в якому йдеться про те, ЯК це робиться в Івано-Франківську, який також увійшов до десятки переможців. Прошу звернути увагу, що інформація датована 15 травня 2012 року. Тобто не настільки вже й застаріла:
“Продовжується робота над проектом «Реабілітація культурної спадщини історичних міст» ініційованим Радою Європи і Міністерством культури України. Місто Івано-Франківськ, разом з десятьма пілотними містами України, на цей час пройшло два підготовчих етапи проекту. На цьому етапі підготовлено аналітичний та статистичний матеріал щодо стану історичного середовища і запропоновано певні пріоритети для наступної реставраційно-відновлювальної роботи в нашому місті.
У вівторок 15 травня 2012 року відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки Технічного файлу міста Івано-Франківська пілотного проекту Ради Європи «Реабілітація культурної спадщини історичних міст». Найближчим завданням міста перед експертною радою Ради Європи є підготовка промоційних матеріалів, залучення місцевих телеканалів та медіа до створення інформаційно-промоційного продукту. Розробка програми та формат проведення фахової публічної дискусії щодо попереднього Технічного Файлу міста і пріоритетів ревіталізації історичної забудови“.  http://ifoonsku.ucoz.ua/news/prodovzhuetsja_robota_nad_proektom_reabilitacija_kulturnoji_spadshhini_istorichnikh_mist_inicijovanim_radoju_evropi/2012-05-16-1623
Як на мене, то в франківську робота все ж таки ведеться… і не знайшов я там жодної згадки про те, що “треба щось давати”…
Таке враження, що “нова” команда просто не розуміє, що з тим Страсбургом робити. Принаймні жодної інформації, окрім того, що “десь там той проект лежить” я не знайшов.

Пронира
25.12.2012 at 10:32

Шок. Повний пі…єц!!((

Небайдужий
25.12.2012 at 10:44

Кліп називається: “Два балбеси не знають кому дати” 😉

Валерій
25.12.2012 at 11:28

Про який проект іде мова? Це було сказано в пориві бездумія (придумав таке слово) для того. щоб у присутніх в залі склалася думка, що вони вже достукалися до Страсбургу, при цьому навіть не подумав, що на заході за такі висловлювання можуть депортувати з країни. Такий проект, це щоденна робота на протязі двох трьох років. Для них це без дозволів вирізати дерева, будувати памятники і ремонтувати дахи без проектів, оптимізувати класи в школах і багато чого іншого, де є і супроводи і ті, які супроводять.

Олександр
25.12.2012 at 16:05

насправді, дуже сумно від всього цього………

Небайдужий
25.12.2012 at 17:22

Нашим хлопцям є куди рости 😉
http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/50d85b3ee80e0/

Правда Я
26.12.2012 at 16:17

Вони, взагалі, не розуміють нічого окрім деребану. А яким чином і хто за це має відповідати їм всеодно. Петя може і документи підробити і людям в каву плюнути МОЛОДЕЦЬ…. А щодо звіту міського голови то він скоріше нагадує сюжет Час восхваления з фільму про Каркарона. Тільки там не цілувались.

Пронира
26.12.2012 at 17:11

” …і людям в каву плюнути МОЛОДЕЦЬ….” це як??

Кьёче
26.12.2012 at 21:33

Ви, окрім ПЛЮВАННЯ в бік міського голови щось можете? Чи  у ВАС є реальні дії?трошки грубовато, але…Я чекаю відповіді…

Небайдужий
26.12.2012 at 21:35

Чи  у ВАС є реальні дії?

А у вас? 😉

Я чекаю відповіді…

аналогічно 😉

Валерій
26.12.2012 at 21:59

Поговорили? Так можливо  скажить. хто на кого плює? Ви були в рибному магазині? По моєму таких магазинів у Хмільнику десятки. Простий продуктовий магазин, без горілчаних та тютюнових виробів, скоро закриється.   В чому його фішка? В назві? Але ж документи на будівництво подавалися напевно, як спеціалізований магазин по подажі риби та рибопродуктів. А фішка в тому, що як захотіли так і зробили.То хо на кого плює?

Голос Хмільницького народу
27.12.2012 at 11:37

Оті двое очільніків займаються деребаном, вже й до землі добралися, нагло пруть і не звертають уваги на громадську думку, нічого не бояться, і незважаючи на те що дурні добре усвідомлюють що роблять, а коли треба формально виправдатися то прикидуються дурнями. Вони там кажуть, що вони у Хмільніку порядок наводять, а за чий кошт роблять евротротуари, напевно підприемців скубають. Ще й кажуть а чому це громадській форум Хмільничини не звертае увагу на проблеми району. Там теж проблеми є, але в основному через кризові явища у нашому суспільстві, недостатність бюджетного фінансування, слабкий розвиток інфраструктури у сільській місцевості. А от у Хмільніку проблеми через отих двох очільників які їх створюють їх своїми діями навмисно задля задоволення власних інтересів і через власну недолугість і тупість. Але всьому свій час і їм доведеться відповідати Якщо я говорю неправду то нехай оті двое очільніків спробують мені заперечити чи їх підлабузники. Шановні Хмільничани та дописувачі цього сайту прошу мене підтримати та чинити громадський спротив незаконним діям ціеї влади, залучати до цього депутатів міськради незважаючи на те що деякі з них служать цій владі. та звернутися до Катеринчука по допомогу у боротьбі с цим злом

Пронира
27.12.2012 at 13:04

А що Катеринчук в своїx діяx керується якимись іншим законодавством, на відміну від депутатів МР??))

Валерій
27.12.2012 at 15:02

Звичайно. Закони України про державну службу і про місцеве самоврядування це дві  різниці.

Пронира
27.12.2012 at 15:27

“…залучати до цього депутатів міськради незважаючи на те що деякі з них служать цій владі. та звернутися до Катеринчука по допомогу у боротьбі с цим злом” Валерій, ще раз прочитайте цю фразу і ви зрозумієте, що я мав на увазі… Xоча погоджуюсь, що моє запитання можна сприйняти саме так, як ви сприйняли))

Валерій
27.12.2012 at 16:19

я з Вами погоджуюся і хочу проінформувати про цікавий факт. Кваліфіковані спеціалісти підсказують, що дане преміювання хоча здійснюється згідно постанови КМУкраїни №268 має в собі елементи корупційних діянь. Якщо звернутися до суду так результат можуть зпрогнозувати , як 50 на 50. Це складне питання, воно потребує глибокого вивчення. але я погоджуюся, що з цим злом необхідно боротися і залучити депутатів усіх рівнів.

Кьёче
27.12.2012 at 19:07

Залучити депутатів, кажете? НЕ ВІРЮ, що наші аморфні депутати на щось здатні…

Небайдужий
27.12.2012 at 19:51

НЕ ВІРЮ, що наші аморфні депутати на щось здатні…

Вони ж не з Марсу сюди прилетіли. Цих депутатів понавибирали на свою голову хмільничани, бажаючи обрати “господарів” та “господарників”… Понавибирали.. і тепер ті “господарі” з “господарниками” займаються в міській раді СВОЇМИ приватними “господарствами”, дозволяючи головному “господарникові” чи не у відкриту нахабно дерибанити міський бюджет… Їх така ситуація цілком влаштовує. Чому? Та тому що “господарники” 😉

Віталій
30.12.2012 at 02:53

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *