Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.07.2020

ЩО ДУМАЮТЬ ПРАВООХОРОНЦІ ПРО НАЯВНІ В ГРОМАДІ ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ? – відбулося фокус-групове дослідження за участі представників поліції

Про наявні правові проблеми, шляхи їх вирішення, проблеми в діяльності правоохоронців говорили під час фокус-групового дослідження, участь в якому взяли представники Хмільницького відділку поліції, а також експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Віталій Дорох та Володимир Плахотнюк.

Це третя, завершальна фокус-група. Раніше було проведено подібні дослідження за участі посадовців міської ради та представників громадських організацій. Метою проведення фокус-групових досліджень є врахування, під час розробки проекту програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, інтересів всіх цільових груп, зокрема – вразливих, а також міської влади та поліції.

Всю інформацію, отриману під час фокус-групових досліджень, буде проаналізовано, узагальнено та підготовлено звіт, який буде використано під час розробки місцевої програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *