Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.05.2021

ЩО ТАКЕ «ІНСТРУМЕНТИ CIVIC TECH» І ЯКІ З НИХ БУДЕ ВПРОВАДЖЕНО В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ?

Відповіді на це та інші питання ви матимете змогу отримати під час презентації нового проекту громадської організації «ПРАВО», який має назву «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді».

Захід відбудеться 25 травня, в конференц-залі Хмільницької міської ради.

Початок – об 11.:00.

До участі в презентації запрошено депутатів та посадових осіб Хмільницької міської ради, старост громади, представників інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації.

Для довідки:

Термін civic technology (civic tech) можна приблизно перекласти як «громадські технології». Це інструменти і сервіси, які розвивають громадянське суспільство, спрощують комунікацію між громадянами і урядом, залучають громадськість до вирішення важливих питань.

Проєкт «Розвиток інструментів «civic tech» в Хмiльницькiй громаді» реалізується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що  виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

Детальніше про проєкт читайте за посиланням https://cutt.ly/GjWxA5C.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *