Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.03.2012

Шеф, всьо пропало! Всьо провало! або реконструкція центральної площі міста під загрозою

Такого висновку можна дійти, проаналізувавши відповідь міського голови Василя Грушка на інформаційний запит, стосовно конкретних робіт та коштів, які мають витратити на реконструкцію центральної позі міста Хмільника.

В своїй відповіді Василь Пилипович поінформував, що фінансування програм здійснюється виключно за умови затвердження бюджетних призначень, на її виконання рішенням міської ради про міський бюджет на відповідний рік.

Також міський голова запевнив, що в бюджеті міста Хмільника на 2012 рік «не передбачено кошти на фінансування заходів по проведенню реконструкції центральної площі міста».

Пропонуємо вашій увазі копію листа-відповіді від міського голови…

10 Comments on “Шеф, всьо пропало! Всьо провало! або реконструкція центральної площі міста під загрозою

Небайдужий
23.03.2012 at 10:53

“Не передбачено…”, ну й добре, що не передбачено. І не треба передбачати. Площа й так в цілком пристойному стані.
В місті є важливіші проблеми, куди ці кошти можна витратити 🙂

Роман
23.03.2012 at 14:45

 
Міський голова ще 7 березня 2012 року зокрема повідомляв, що програма “Хмільнику – 650років” “переслідувала  іншу МЕТУ”, тому в ній не могло бути передбачено витрат на демонтаж пам`ятника Леніну В.І.
МЕТОЮ ж заходів  запланованих даною програмою було : “пропаганда серед населення міста Хмільника української національної ідеї(!), виховання дітей в дусі патріотизму(!), популяризація знань з історії України, любов до рідного краю, створення позитивного іміджу міста Хмільника.”  О така в нашого мера позиція, “державницька”(?!).
 

рыцарь смерти
23.03.2012 at 15:56

наприклад замутити шось))
 

Небайдужий
23.03.2012 at 16:23

У нас що? Крім пам’ятника Ульянову-Бланку інших проблем в місті нема?
Якщо буде стояти вибір перед тим, залишати статую ще якийсь час, чи демонтувати її негайно,  надавши при цьому змогу комусь “прикарманити” 1,5 млн. бюджетних коштів, то, як на мене, вже краще нехай ще трохи постоїть той істукан. Нічого страшного з нами не станеться.
А демонтувати пам’ятник можна й без бюджетних витрат. Було б бажання й трохи розуму 😉 Для цього ніякі програми не потрібні.

Віталій
23.03.2012 at 19:01

На скільки я пам’ятаю, міська “Свобода” мала намір профінансувати демонтаж пам’ятника Леніну… 
http://pravongo.org/hmilnytska-svoboda-hotova-proplatyty-demontazh-pamyatnyka-leninu/
Пане Романе, пропозиція ще в силі?
 

Віталій
23.03.2012 at 21:37

Прошу звернути увагу на останній абзац відповіді міського голови. Як ви думаєте, чи варто пояснювати Василю Пилиповичу та Петру Олексійовичу, що моя позиція, як громадського діяча, не завжди має відповідати “курсу держави”?)))

Небайдужий
23.03.2012 at 23:13

Василь Пилипович в особі Петра Олексійовича дуже глибоко помиляється щодо напрямку “курсу держави”, який є діаметрально проилежним “принципу верховенства права і дотримання законності” 😆

Віталій
23.03.2012 at 23:35

З його боку (чи з їх боку?) це – обмін люб’язністю…))) В стандартній формі запиту на інформацію, який ми розробили та використовуємо, є такі слова:
“Заздалегідь дякую Вам за увагу до цього звернення і не сумніваюся, що Ваша компетентна співпраця відповідатиме курсу на реалізацію принципу верховенства права та забезпечення прозорості діяльності органів влади, проголошеному керівництвом нашої держави”.
От і думаю тепер, чи варто (можливо – окремим листом) пояснювати різницю між посадовими особами місцевого самоврядування та громадськими діячами щодо дотримання “курсу держави”)))

Небайдужий
23.03.2012 at 23:43

У формі запиту фраза про курс складена коректно. Тобто, йдеться про курс, який тільки “проголошений керівництвом нашої держави”, незалежно від того, виконується він, чи ні. А ось у відповіді В.П. в особі П.О. цей курс вже представляється, як такий, що реально здійснюється, що свідчить про те, що вони, або говорять неправду, або просто не в курсі 🙂

Віталій
23.03.2012 at 23:46

Пропоную зробити припущення, що “просто не в курсі”. Як і щодо інших питань…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *