Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.11.2011

Школа громадської журналістики – урок №3

10 листопада в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих, відбулося третє заняття в Школі громадської журналістики, ініціатором проведення якої виступила громадська організація «ПРАВО», за сприяння добровольця Корпусу Миру США в Україні Річарда Віллануеви.
Третій урок в Школі був присвячений жанрам журналістики. Учасники дізналися що таке інформаційна стаття, фельєтон, аналітична стаття, репортаж, інтерв’ю тощо.

Окремо було акцентовано увагу учасників на написанні інформаційної статті. Під час уроку вони дізналися, що таке «закон перевернутої піраміди», а також навчилися структурувати інформаційні матеріали за цим принципом.

Під час попередніх уроків в рамках Школи, учасники вже дізналися про особливості громадської та професійної журналістики, про джерела інформації, достовірність інформації, а також доступ до інформації про діяльність органів влади, а також мали змогу обговорити плани подальшого навчання в Школі громадської журналістики.

Нагадуємо, що навчатися в Школі виявили бажання 15 осіб, які так чи інакше планують пов’язати своє життя з журналістикою.

В якості тренерів виступили Віталій Дорох та Юлія Шандра.

Фото:

3 Comments on “Школа громадської журналістики – урок №3

Пронира
11.11.2011 at 11:57

Гарна справа, нажаль такої школи не було в нашій юності… Xоча в той час це було, практично, не можливо.

Віталій
11.11.2011 at 12:29

Напевно так. Перспектива розвитку громадської журналістики полягає в використанні мережі інтернет. В роки принаймні моєї юності він був не надто доступний))))))). Хоча й тоді можна було б знайти вихід з ситуації. Пам’ятаєте самвидав дисидентів?))). На мою думку його можна вважати (звичайно з великою натяжкою))) прототипом громадської журналістики…)))

Віталій
12.11.2011 at 02:02

Пропоную Вашій увазі статтю учасника Школи громадської журналістики. як на мене, то дуже не поганий матеріал. Так тримати!
http://pravongo.org/chy-diznalys-lyudy-pravdu-cherez-mitynh/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *