Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.07.2020

ШКОЛА МІСЦЕВОГО ДЕПУТАТА РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ – перше заняття було присвячене місцевому самоврядуванню

В Хмільнику розпочала роботу Школа місцевого депутата. Перше заняття стосувалося реформи місцевого самоврядування. Участь в навчанні взяли представники Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району, а також активні громадяни, які мають намір балотуватися на виборах, що відбудуться восени цього року.

В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Під час заняття було обговорено проблеми місцевого самоврядування в Україні, які стали причиною проведення реформи. Також учасникам було презентовано основні засади Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Окремо було розглянуто питання формування спроможних громад у відповідності до Методики, затвердженої Кабінетом Міністрів України.

Наступне заняття відбудеться 26 липня, в неділю. Початок о 10.00.

Темою наступного «уроку» в Школі місцевого депутата буде «Міська рада та регламент її роботи».

Школа місцевого депутата є спільною ініціативою Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району та громадської організації «ПРАВО». Навчальна програма складається з 5 блоків, які взаємопов’язані між собою та дають чітке уявлення про місцеве самоврядування, структуру міської ради, повноваження та обов’язки депутатів місцевих рад тощо. Участь в навчанні безкоштовне.

Участь в навчанні можуть взяти особи, які проживають в Хмільницькій міській ОТГ (Хмільник та Соколова), а також особи, що мешкають в громадах, які потенційно увійдуть до складу Хмільницької міської ОТГ (Березнянська, Великомитницька, Голодьківська, Кривошиївська, Куманівецька, Лелітська, Лозівська, Порицька, Сьомаківська, Широкогребельська, Журавненська (Літинський район), Кожухівська (Літинський район), Тесівська (Літинський район), Шевченківська (Літинський район).

Для довідок:

Віталій Дорох – 067 425 84 95;

Валентин Ковальський – 068 310 46 00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *