Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.12.2010

Школа підприємництва у Хмільнику

У суботу, 11 грудня, відбувся перший тренінг в рамках Школи підприємництва. Школу для молоді відкрили за сприяння Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО», Ліги сприяння розвитку підприємництва, Хмільницькою ОДПІ та відділу у справах сім’ї та молоді міської ради.

Всіх охочих, яких було записано на Школу шляхом попередньої співбесіди, було відібрано у складі 15-и осіб. Школа підприємництва проходитиме щосуботи орієнтовно з 12 до 15 години. На початку тренінгу слово надали представнику Хмільницької податкової інспекції Юрію Підвальнюку. В ході короткого виступу він розповів про спрощену систему оподаткування, а також розтлумачив присутнім відмінності між єдиним податком, сплатою фіксованого патенту і загальною системою оподаткування.

В якості тренера виступив голова Ліги сприяння розвитку підприємництва Сергій Ямковенко, який на першому занятті розповів про основи малого бізнесу. Протягом більше трьох годин тренер з молоддю обговорили різні питання: чи потрібен самим учасникам бізнес і чому, вміння та навички підприємця, головні риси характеру, завдання, які вирішує підприємець, можливості для початку відкриття справи і з чого варто починати свій власний бізнес. Також на тренінгу вчилися правильно планувати свій бюджет і, звичайно ж, всі учасники отримали до наступного заняття домашнє завдання.

Тренінг завершився підбиттям підсумків та особистими висловлюваннями учасників про свої враження і думки.

Божена Квітка.

5 Comments on “Школа підприємництва у Хмільнику

Зайка
13.12.2010 at 10:30

Все було МЄГО!

Maksik
13.12.2010 at 19:57

Так… Мені дуже сподобалось, з нетерпінням чекаю наступного тренінгу)))

Максим КОЗАК ЗАЛІЗНЯК
13.12.2010 at 20:07

І до речі, класна фотка…=)

Віталій
15.12.2010 at 12:57

Сподіваюся, що наступне заняття буде не менш цікавим…

Слободянська кішечка
15.12.2010 at 19:49

я теж на це сподіваюся))) на нього я вже прийду))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *