Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.04.2010

Школа «Провідник» продовжує готувати громадських активістів

x_25fc95b310 квітня 2010 року, в рамках молодіжної Школи «Провідник», відбувся черговий тренінг під назвою «Менеджмент НУО». Навчальний захід відбувся в приміщенні Хмільницької міської ради.

Під час тренінгу учасники мали змогу ознайомитися з такими широковживаними термінами, як третій сектор, та організації третього сектору. Голова Ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох, якого було запрошено в якості тренера, ознайомив учасників з основними ознаками організацій третього сектора, а також допоміг учасникам визначити види таких організацій та чітко сформувати їх мету та завдання.

Після цього більш детально було розглянуто шляхи легалізації громадських організацій, зокрема було акцентовано увагу на перевагах та недоліках легалізації шляхом повідомлення та реєстрації.

В подальшому тренінг був побудований таким чином, що учасники мали змогу попрактикуватися в стратегічному планування діяльності громадських організацій. Під час цього блоку тренінгу учасники дізналися. що для створення успішної громадської організації варто виробити чітку мету діяльності НУО, головні її завдання та визначитися з основними видами діяльності, а також визначитися з клієнтами організації, знати про їх потреби, чітко визначитися з послугами, які надає організація, реально оцінювати ресурси, які є в її розпорядженні тощо. Було акцентовано увагу та тому, що дуже важливим є «спільне бачення» членів організації щодо її розвитку, тобто, якою вона буде через місяць, рік, 5 років.

Нагадаємо, що Школа для молоді «Провідник» створена та функціонує за ініціативи відділу у справах сімї та молоді Хмільницької міської ради. В подальших планах Школи проведення тренінгів з написання проектів, громадянської журналістики, а також проведення літнього табору для учасників Школи та тренерів…

19 Comments on “Школа «Провідник» продовжує готувати громадських активістів

.
14.04.2010 at 15:01

цікаво буде подивитися на результат

Віталій
15.04.2010 at 11:15

А який, на Вашу думку, він має бути?

,
15.04.2010 at 15:31

1) Аж самому цікаво який буде результат цієї школи.
2) От на мою думку результат має проявитися у літку коли будуть усі на канукулах і коли молоді люди зможуть більше часу приділити тим речам яких їх навчили у цій школі.
3) А на вашу думку пане Віталію який має бути результат?

Слободянська кішечка
15.04.2010 at 15:48

Мені теж цікаво, який же результат ви очікуєте???

Слободянська кішечка
15.04.2010 at 16:02

Ну як справа стосується молоді та її вчинків, то одразу з”являється скепсис! А як щодо того, щоб просто щиро порадіти та підтримати її! Адже слухачі школи вже показуують гарний приклад! Не кожен хоче в суботу залишати рідний диван і йти кудись, щось робити, думати, майже цілий день не бути дома! Адже краще, що молодь спілкується з однодумцями, вони ж не десь шляються, роблять щось протиправне! А якщо наіть одразу не буде ніякого результату, як ви очікуєте? Хіба не можна просто безкорисно підтримати молодь, чи обов”язково щоб вона щось доказала? Не будьте скептиками, не відбивайте охоти в молоді робити щось корисне, нехай воно одразу не принесе результату, але цен ж молодь, у них все попереду!!! Просто підтримайте, без критики, без зауважень, без очікувань…

.
16.04.2010 at 13:36

підтримка це хорошо але будьте реалістами про непідготовленість свідчить те що активісти і керівний склад однієї з молодіжних організацій яка зараз перебуває у стадії переформатування і має влитися у серйозну діяльність ще не здатні усвідомити деяких найелементарніших навиків і знань і напевно ще довго потребуватимуть поводиря

Каралька
16.04.2010 at 17:31

Шановний (а) “.”, а чи не подумали Ви, що саме через те, що активісти тієї молодіжної організації ДОБРЕ ЗНАЮТЬ “найелементарніші навики і знання”, тому перш ніж зайнятися чимось серйозним, зважують всі “за” і “проти”?

Ваші коментарі присутні майже у всіх статтях. Та здається, ви просто голослівний. Чи є у Вас досягнення на громадському поприщі, щоб Ви змогли спростувати мою думку?

Слободянська кішечка
16.04.2010 at 19:41

На відміну від декого, ці активісти хоч щось роблять і ви правильно зауважили, організація перебуває у стадії переформатування, тому не кидайтеся словами!

Волошка
17.04.2010 at 11:12

Школа діє, туди приходить молодь, якій небайдуже, яка знаходить півдня, тратить час у свій законний вихідний, бо їм це потрібно, вони хочусь чогось досягти!!! Мені здається, що це вже неабиякий результат!!! Є постійні слухачі школи, і я думаю, що вони ще покажуть клас, досягнуть високого рівня і добються хороших результатів…

Віталій
19.04.2010 at 09:59

На даному етапі розвитку активності в молодіжному середовищі вадливий не результат, а процес. І Школа, і переформатування організації, і квести-флешмоби – це все процес, який в майбутньому призведе до бажаних результатів. А сподіватися на швидкий результат напевно не варто…

.
22.04.2010 at 09:16

любі друзі вищевказані активісти не зовсім готові до серйозної діяльності я не говорив про всі найелементарніші навики і знання а говорив лише про деякі з них не конкретизуючи їх щодо за і проти то за виникло як романтичний порив який може скоро минути під тиском обставин тому буде дуже добре щоб хоча б один із учнів цієї школи став справжнім громадським діячем у майбутньому у мене не має досягненнь в громадській діяльності мене вона мало цікавить я займаюся іншим але в мене достатньо здорового глузду і житевого досвіду щоб правильно проаналізувати вищевикладене і зробити відповідні висновки тим більше очевидцем чого я був.

Віталій
22.04.2010 at 09:52

За якими критеріями можна визначити справжній громадський діяч чи ні? Головне не те, щоб всі стали громадськими діячами, а зрозуміли, що це взагалі таке…

.
22.04.2010 at 16:01

віталій переважна більшість людей які мають нормальний загальний розвиток більше середнього і так розуміють тому спецшколи для цього не потрібно метою цієї школи має бути надання початкових конкретизованих знаь і навиків необхідних для громадської діяльності

Слободянська кішечка
22.04.2010 at 18:45

Це натяк на те, що слухачі школи мають не нормальний загальний розвиток??? І взагалі, якщо ви кажете, що не цікавитесь громадською діяльністю, то й не вам судити, як працює школа!!!

R0m@Nuke
22.04.2010 at 21:27

Ух попахує скандаліщем))))) і це мені подобається)))) давай може відкриєм свої карти і будем грати у відкриту??? чи можливо “.” боїться відкрити своє імя та фамілію і чим він займається??? от наприклад я відкрию свої карти у суботу на трейнінгу якщо він буде!! і пропоную “.” також відкрити соє обличчя в суботу на трейнінгу! я був на одному тільки трейнінгу і мене порадувало те що там появилися нові обличчя а не тільки ті що приходили на трейнінги які робила РГО ” ПРАВО ” це може свідчити тільки про те що молоді цікаво!!!

Слободянська кішечка
23.04.2010 at 06:56

Нарешті підтримка!!! Дякую сергію від усіх слухачів школи!!!)))

Альончик
24.04.2010 at 19:16

Я нарешті побачила хто і що думає про все!!!І як відноситься до самої школи та її слухачів.І нерозділяю скептичної думки деяких осіб , томущо ми хочемо щось змінити але незнаємо як.Так ми необізнані але ви взялися нам розказати тому я думаю, що ми ще покажемо себе, так не всі але за деяких Я ВПАВНЕНА!!!! томущо ми патріоти свого міста і хочемо щоб воно було кращим за інші….

Слободянська кішечка
26.04.2010 at 18:50

Молодець Альончик, так тримати)))

.
27.04.2010 at 15:53

ха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *