Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.06.2014

ШО?!! ОПЯТЬ?!!!

imagesЧитачі Громадського форуму Хмільниччини напевно пам’ятають перипетії навколо місточка через старе русло Південного Бугу. Історія стара, але через розголос в засобах масової інформації вона довго обговорювалася та набула досить великого резонансу.

То не пам’ятає – нагадуємо:

Ще в 2011 році місцевий житель, який проживає неподалік цього місточка, звернувся до міського голови з проханням його відремонтувати.  Місток й справді був пошкоджений і загрожував безпечному пересуванню громадян..

Міський голова, як завжди, наобіцяв дуже багато, але на практиці виявилося, що ніхто нічого робити не збирався. І після чергового звернення місцевий житель отримав відписку, що, мовляв, місток – не на балансі комунальних підприємств і тому ремонтувати його не будуть.

Ображений громадянин звернувся з журналістів і тільки після їхнього втручання, а матеріали про цей випадок було опубліковано в «Газеті по-українськи», в «33 кнаалі2 і навіть був репортаж «Надзвичайних новинах» на ICTV, міський голова таки дав команду, щоб той місток відремонтували. Більше того, як стверджувала газета «Я та МІСТО» Василь Грушко особисто брав участь в ремонті.

Але пройшло майже 3 роки після тих подій і місток таки знову потребує ремонту. Зараз одна сторона містка провисла і її, підперли цеглиною.

CIMG4289CIMG4290CIMG4291

Наразі постає цілком логічне питання: коли його почнуть ремонтувати – після публікації на ГФХ цього матеріалу, а чи після чергового втручання журналістів?

Як то кажуть: поживемо – побачимо…

 

5 Comments on “ШО?!! ОПЯТЬ?!!!

Мегофон
22.06.2014 at 10:36

то хай візьмуть на баланс МР і зроблять нормальний місток. не куплять пару сотень ялинок і не зроблять кілька клумб, а зроблять новий місток, то хоч люди будуть мати кудою ходити і не боятимуться впасти в річку.

AA
23.06.2014 at 09:14

А може хай ГО “ПРАВО” допоможе чи зробить за подаровані кошти ???
Не словом , а ділом !!! Ге ???

Віталій
23.06.2014 at 09:21

Та й чого ж не допомогти? Можемо з журналістами зв’язатися, чи допомогти звернення до міського олови написати…))) Справа ж потрібна – все ж таки місток!))) Так що звертайтеся – обовязково допоможемо))) До речі. я щось пропустив? Громадські організації “ПРАВО” хтось подарував гроші?)))

AA
24.06.2014 at 22:06

Ви тільки язиками хитрі ! Допоможіть фізично ! За які кошти ви проводите ці “супер потрібні” семінари для громади?? ( ну за Дежавю мовчу,- там безкоштовно).
Фізично і морально атрофовані генії клавіатури !!!

Віталій
24.06.2014 at 22:14

))) Ну маємо, що маємо…))) До речі, а чому в “Дежавю” має бути безкоштовно?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *