Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

14.06.2013

«ШПАГАТ ДЛЯ МЕРА» ВІД ПРОЕКТУ «ЗАПОВІТ»

vasyaНа сайті проекту «Заповіт» з’явився ще один цікавий матеріал. На цей раз про ремонт ліфтів в Хмільнику. Пропонуємо вам його для ознайомлення, отже

ШПАГАТ ДЛЯ МЕРА

Задаю собі питання: ” А для чого депутатам позачергова сесія, коли 27 червня, тобто через два тижні, має відбутись чергова, на якій і можна розглянути питання про відміну положення?” Поміркувавши, даю собі відповідь – депутати хотять посадити Грушка на шпагат.

Шпагат для Василя Пилиповича в тому, що під однією ногою знаходяться небажання зайвий раз бачити обличчя ненависних депутатів та небезпека, що вони візьмуть, та ще якусь пакость на позачерговій сесії вчворять. Тут же ж небажання відмовлятися від людських грошей у вигляді благодійної допомоги в розмірі більше 300 тис грн. А головне під цією ногою те, що після відміни положення необхідно відразу ж перераховувати з бюджету кошти ТОВ “Інвар-Вінн” в розмірі більше 650 тис. грн., а як це зробити, коли комісія прозвітувала про чисельні порушення у цій справі і довела, що ця сума мала б бути не декількасот тисяч гривень меншою?
Тут Грушко, звісно ж, може включити дурника, зробити вигляд, що він у цю справу не вникав і у всьому винен Прокопович і Пятківський, якого він і так вже хоче звільнити. А для когось це таки кримінал, саджали і за менші суми.
Під іншою ногою у Василя Пилиповича люди, що вже більше півроку змушені ходити на 9 поверх пішки. Там є і хворі, і інваліди, і пенсіонери, і працівники швидкої допомоги, що приїздять на виклик. Такі ремонти у інших містах виконуються максимум за місяць, а не сім, як у Хмільнику. Грушко, мабуть, думав: “Втомляться – швидше гроші здадуть!” Це положення вже могло б бути відмінене, якби наш міський голова знав, що таке регуляторний акт.
Що робитиме Василь Пилипович в цій ситуації я не знаю. Або скликати таку непотрібну йому позачергову сесію, або пояснити людям, чому вони змушені зайвих два тижні ходити пішки без ліфтів, більшість з яких вже відремонтована і може бути запущена вже сьогодні.
Шпагат серйозний, і хочеться зауважити на загрозі, якій в такому випадку підпадає простір між ногами. І нагадати всім, де знаходилась смерть Кашея, і чим закінчилась казочка.

16 Comments on “«ШПАГАТ ДЛЯ МЕРА» ВІД ПРОЕКТУ «ЗАПОВІТ»

Правдиченко
16.06.2013 at 10:23

А Мельничук також відмивав не менші кошти. Нехай Володимир Іванович розкаже правду, за які гроші він придбав дітям квартири у Києві. Невже на зарплату??? Мельничук такий самий брехун як і інші чиновники. Хтоб не був при владі – всі крадуть. Тому давайте усвідомимо, що Мельничук воює із Грушком, щоб знову стати міським головою і знову красти. 

Небайдужий
16.06.2013 at 11:21

Правдиченко, якщо ви не скажете, що то за квартири в Києві (хоча б їх адреси) та коли і в кого Мельничук їх придбав, то брехун- ви, а не Мельничук :)І, взагалі, ви ще про щось в житті думаєте, окрім Мельничука?

проходящий
16.06.2013 at 12:17

Небайдужий,мой респект!

Віталій
16.06.2013 at 13:30

Так, мені також цікаво дізнатися більше про ті квартири. Оприлюдніть інформацію про них, щоб раз і назавжди зняти це питання. А то слова, слова… А комісія, до складу якої увійшов і Мельничук, оприлюднила саме ФАКТИ, а не якісь там згадки про якісь там квартири…

Я
16.06.2013 at 13:31

Для “БРЕХУНЧЕНКА-правдиченка” У Вас як завжди в усьому винні ПАПЄРЄДНІКІ!

Правдиченко
16.06.2013 at 13:38

Віталій Дорох знає про квартири, але прикидається, що не знає. 

Небайдужий
16.06.2013 at 13:48

Правдиченко, за Віталія не говоритиму, але ви про ті міфічні квартири теж нічого не знаєте. Ви просто ВІРИТЕ в те, що такі квартири існують. А вірити можна в що завгодно. Однак, як говорив Ходжа Насреддін: “Скажи хоч тисячу разів “халва”, але в роті все одно солодко не стане”. Так і з цими загадковими квартирами. Скільки б разів ви не говорили, що вони є, від ваших слів ті помешкання не з’являться. Висуваєте обвинувачення? Будьте добрі його довести (адреси, суми, явки, паролі і т.д.). А не можете довести, то не ляпайте що попало 🙂

Валентин
16.06.2013 at 13:55

Причому тут якісь там квартири. Де факти зловживання Мельничуком? А коміся назвала десятки зловживань Грушка. Що кому незрозуміло?

Саша
16.06.2013 at 18:13

Та незрозуміло те за які кошти петя вже купив квартиру у Вінниці . а вася підшукує собі квартиру в центрі Києва .Незрозуміло причом взагалі Мельничук хіба , щоб відволікти увагу від васі та петі

Валентин
16.06.2013 at 18:40

Правдиченко – провокатор. Меле що попало, аби відволікти увагу від дійсно існуючих проблем. Правдиченко запам’ятайте є порушення- потріно відповідати. 

LEON
16.06.2013 at 19:19

Правдиченко 16.06.2013А Мельничук також відмивав не менші кошти….Правдиченко, такий Нік у вас прекрасний, а так брешете. За брехню необхідно відповідати. Ви не задумувалися , що за Ніком є прізвище і його хтось знає. Якщо Мельничук вас образив, не виконав ваше прохання, зустріньтеся з ним один на один, він простий пересічний громадянин, яких в Хмільнику 28000 і вискажіть йому своє ФЕ. Скажіть йому в очі, якщо ви будете висувати свою кандидитуру на посаду мера м. Хмільника, я за вас не буду голосувати. Можливо якраз    поможе. Але не засмічуйте сайт плітками.

СОЛЬ
17.06.2013 at 13:16

не знаяю хто правий – правдиченко чи ті що напали на нього? але питання виникає само собо – чому ви так завзято захищаєте Мельничука? а раптом це правда….? ну так не важливи що він ТОДІ крав, сьогоді пухнастий. ну і звісно між цими допиувачами є і сам пан Мельничук, дуже “толерантно” та “розсудливо” коментарі пише Небайдужий – Володимире Івановичу, це не ви? скажіть громадскисті, а може Мельничук молодший?

Віталій
17.06.2013 at 13:44

Я перепрошую, а де ви тут побачили, що хтось захищає Мельничука?))) Нападки на нього  і намагання перевести дискусію і трішки інше русло – справді є… Намагання направити дискусію відповідно до теми матеріалів – такоє є… Пропозиція оприлюднити інформацію про зловживання Мельничука – також є… Так що не бачу ніякої логіки в Вашому коментарі… Нагадую, матеріали, які розміщені на ГФХ стосуються зловживань службовим становищем та підробки документів… Так що прошу, давайте по суті… )))

LEON
17.06.2013 at 16:17

Ніхто ні накого не нападає. Кожен із нас має право висловити свою думку, але думку по суті питання, яке обговорюється.  Мельничук і його робота на посаді мера, це вже минуле і не потрібно його мішати із зловживанням службовим становищем та підробкою документів нинішніми першими особами міської ради.  Факти викладені комісією це праада,   адже за них проголосувала більшість депутатів, які були присутні на сесії, або половинаві депутатьського корпусу, за такі діяння необхідно відповідати по закону. Якщо  мер взяв під сумнів висновки комісії, це на його совісті.  Взаємовідносини мера і  його першого зама з депутатами міської ради  досягли  свого апогею. Колесо фортуни може покотитися в будь яку сторону.

Віталій
17.06.2013 at 17:05

Загалом погоджуюся, але є один момент. Справді, робота Мельничука – то вже минуле… Але якщо хтось має якісь факти про подібні махінації, які викрила комісія – то чому ж мовчати? Будь-ласка, озвучуйте… Тільки прохання – не за принципом “Чого вчепилися до Грушка, от при Мельничуку…”. І бажано оперувати фактами, як це робила комісія, звіт якої було заслухано під час позачергової сесії…

Небайдужий
17.06.2013 at 23:31

Нікого не нагадує? 😉 :”Идиоты вообще очень опасны, и даже не потому, что они непременно злы (в
идиоте злость или доброта – совершенно безразличные качества), а потому,
что они чужды всяким соображениям и всегда идут напролом, как будто
дорога, на которой они очутились, принадлежит исключительно им одним.
Издали может показаться, что это люди хотя и суровых, но крепко
сложившихся убеждений, которые сознательно стремятся к твердо намеченной
цели. Однако ж это оптический обман, которым отнюдь не следует
увлекаться. Это просто со всех сторон наглухо закупоренные существа,
которые ломят вперед, потому что не в состоянии сознать себя в связи с
каким бы то ни было порядком явлений… Обыкновенно против идиотов
принимаются известные меры, чтобы они, в неразумной стремительности, не
все опрокидывали, что встречается им на пути. Но меры эти почти всегда
касаются только простых идиотов; когда же придатком к идиотству является
властность, то дело ограждения общества значительно усложняется. В этом
случае грозящая опасность увеличивается всею суммою неприкрытости, в
жертву которой, в известные исторические моменты, кажется отданною
жизнь… Там, где простой идиот расшибает себе голову или наскакивает на
рожон, идиот властный раздробляет пополам всевозможные рожны и
совершает свои, так сказать, бессознательные злодеяния вполне
беспрепятственно. Даже в самой бесплодности или очевидном вреде этих
злодеяний он не почерпает никаких для себя поучений. Ему нет дела ни до
каких результатов, потому что результаты эти выясняются не на нем (он
слишком окаменел, чтобы на нем могло что-нибудь отражаться), а на чем-то
ином, с чем у него не существует никакой органической связи. Если бы,
вследствие усиленной идиотской деятельности, даже весь мир обратился в
пустыню, то и этот результат не устрашил бы идиота. Кто знает, быть
может, пустыня и представляет в его глазах именно ту обстановку, которая
изображает собой идеал человеческого общежития?”/Михаил Евграфович Салтыков-Щедрин. История одного города/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *