Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.10.2015

СЛІДЧИЙ СУДДЯ ВІННИЦЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ ЗАЯВИВ: «ВСІ МИ ТУТ ЗЛОЧИНЦІ!»

12015198_1722283014666295_8630481532982433245_oНещодавно у Вінницькому міському суді відбулось слухання за моєю скаргою на бездіяльність начальника слідчого відділу прокуратури Вінницької області. Слідчий суддя під час слухання запитав мене чому ж це я вважаю злочинцем того, хто всього лише порушив закон? Бо, якщо так, то всі ми злочинці тут. Я просто промовчала – я з ним погоджуюсь, – всі вони там злочинці.

Розумію, в них захист честі мундира – то найголовніше. Та що ж робити звичайним громадянам, які не при чинах та мундирах?

Частина знаходить вихід в хабарах, інші – просто бояться і готові змиритися з таким станом речей. Від себе можу заявити – я не боюсь і я не відступлюсь. Закон має бути Законом і порушувати його заборонено всім без виключень.

Наші правоохоронні органи просто знахабніли від безкарності. Вдумайтеся  «правоохоронні» – це ж ті які мають охороняти права громадян, а, насправді, вони перші ж їх порушують. Майже вся їх діяльність спрямована на покривання шахраїв та крадіїв, бо – головне щоб їм проплатив «послугу» злочинець, а вони вже знають, як «відмазати».

Все розраховано: затягування розслідувань, відмова у розслідуванні… Як каже начальник слідчого відділу Хмільницького МВ МВС: «Ви мені нічого не докажете!». Тобто, ми – платники податків, реально утримуємо все це кодло, а збирати докази повинні самі, бо їм ліньки навіть підняти деякі свої місця, або вже їм злочинці грошенят занесли і святий обов’язок слідчого – закрити справу або взагалі її не відкривати.

От так і живемо… Тільки чи варто так жити? Сьогодні владні структури принизили вас – завтра заподіють те ж саме вашим дітям, далі внукам.

Вірю – страшно і важко, але поки кожен хмільничанин не почне боротися за свої права і не прикладе зусиль для зміни цієї корумпованої системи – страшно і важко буде завжди.

І для цього не потрібно палити шини чи стріляти, треба вимагати всіма можливими способами від чиновників дотримання букви Закону. Боротись за притягнення до відповідальності кожного з можновладців за порушення прав, свобод кожного громадянина.

Повірте – я і такі, як я пробували, не все і не зразу. але виходить!

Пропоную всім тим, хто готовий боротись за свої права, готовий йти до перемоги, зв’язатись зі мною. Мене можна знайти за адресою: м. Хмільник, вул. Пушкіна, буд. 16/39, офіс № 29

Олена Черній

«Європейська партія України»

 

5 Comments on “СЛІДЧИЙ СУДДЯ ВІННИЦЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ ЗАЯВИВ: «ВСІ МИ ТУТ ЗЛОЧИНЦІ!»

Набридло
07.10.2015 at 10:39

Так тримати!!! Більшість населення Хмільника підтримують вашу думку! Але, нажаль, людський страх перед “сім`ями” які окупували Хмільник, сильніший за відчуття справедливості! Закону мають дотримуватись ВСІ!!!!!!

Вілія
07.10.2015 at 11:33

ПОГОДЖУЮСЬ – якщо маєш сили -САМЕ ЗДОРОВЯ- витримку- грамотність у спілкуванні з “ОРГАНАМИ” – тоді тільки вперед – ВИГРАТИ МОЖНА, і є такий досвід – здавалобся у абсолютно зарання програних справах – в мене таких вже 5 виграних справ!!!!І я не юрист!!! Можу поділитись досвідом! БАЖАЮ вдачі!!!

Elena Cherny
07.10.2015 at 11:54

Буду щиро вдячна за будь яку підказку з досвіду, чи підтримку,таки не легка ця справа!Дякую!

ОгО
07.10.2015 at 11:57

ЧЕРНІЙ ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА, кандидат в депутати Хмільницької міської ради по виборчому округу № 20. “Пропоную всім тим, хто готовий боротись за свої права, готовий йти до перемоги, зв’язатись зі мною. Мене можна знайти за адресою: м. Хмільник, вул. Пушкіна, буд. 16/39, офіс № 29
Олена Черній «Європейська партія України»” Але прийти треба до 25 жовтня потім це буде не актуально.

Elena Cherny
08.10.2015 at 19:18

Як на те пішло, то я на своєму окрузі зайду до кожного будинку і особисто розповім що я забула в міській раді та відповім на всі питання. Стосовно закидів про припинення моєї діяльності після 25 жовтня – то не дочекаєтесь, я не сьогодні розпочала і, точно, не завтра закінчу боротьбу зі злочинцями при владі. Додам до цього лише те, що подібні випади від того, хто боїться говорити від свого імені про мене і, тим паче, про злодіїв у владних структурах, просто заздрісний боягуз…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.