Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.05.2016

СПРАВА ЧЕСТІ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ ДАТИ ПОШТОВХ ЦІЙ КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ

Новый рисунокПро це заявив під час пленарного засідання секретар міської ради Анатолій Мороз про кримінальну справу, яку було відкрито через підробку рішень міської ради минулого скликання.

Зокрема пан Анатолій зазначив:

«Ми обіцяли, що прийшовши до влади, розберемось з цією ситуацією. Я нагадаю, що це резерв найкращих ділянок нашого міста, які, шляхом дописування в рішеннях сесії, що не озвучувались на сесіях, і це зафіксовано, були просто розкрадені».

Також Анатолій Мороз повідомив, що нещодавно до контролюючих органів було передано двісті дев’ять аркушів матеріалів, які зможуть пролити світло на події того часу.

Сподіваємося, що доведення до логічного завершення кримінальної справи про земельні оборудки в Хмільнику справді стане справою честі для нового очільника хмільницьких правоохоронців підполковника поліції Дмитра Руденка.

18 Comments on “СПРАВА ЧЕСТІ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ ДАТИ ПОШТОВХ ЦІЙ КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ

Anatoly
06.05.2016 at 07:30

Яка кримінальна справа? Хто по ній проходить? Відносно кого і чого?

Anatoly
06.05.2016 at 07:36

А що вже є кримінальна справа? Чи може кримінальне провадження? Мороз як юрист (при наймні він так каже) повинен хоча б в цьому орієнтуватись. А то лише патякає про якусь “справу” і чиєїсь “честі”…

????
06.05.2016 at 08:03

Справа честі для нового начальника поліції – з’ясувати місце проживання Мороза А.А.
З сайту ЦВК:
Мороз А.А. – кандидат до хмільницької районної ради, місце проживання: м. Хмільник;
Мороз А.А. – кандидат до хмільницької міської ради, місце проживання: с. Лісогірка, Хмільницький район.
Оце то деятель:
Доходів немає.
Місце проживання невідоме.
Сплошний детектив.
Мабуть працює під прикриттям.
Одним словом – Альфонс Анатолійович Холмс.

Мимоход
06.05.2016 at 09:00

Справа честі для нового очільника Хмільницької поліції… розгрібтися з “осадом” від його звинувачень проти вінницького правозахисника Гройсмана, які він підготував та передав до суду. А хмільницькі чинуші – луні ще більші а ніж минулі. Гидко…

Іван
06.05.2016 at 09:50

Значить якщо нема кримінальної справи, то її потрібно обов”язково відкрити. Земельку подерибанили, грошики взяли, пожили солодко на них, треба і перед законом відповідати. (Це в ідеалі), а насправді нічого з цього не вийде, як завжди. Звичайний популізм. Так як і в міліції та прокуратурі, судах, адміністраціях, верховній раді, інших інстанціях залишились всі ті самі люди або їх друзі та родичі. Якщо вони справно навчились кричати “Слава Україні” та “Смерть ворогам”, їх гнила натура від цього не змінилась, жадоба наживи править їхніми інстинктами. Терпець людей не вічний, одного разу він урветься, і доведеться відповідати за свою зажерливість.

333
06.05.2016 at 14:10

Ганьба тим депутатам, хто голосував за такого секретаря-пройдисвіта Мороза Альфонса Анатолійовича!

Сашко
07.05.2016 at 00:19

Тут вже потрібно начинати справи проти тнперишніх “представників” щось перед виборами добіса було обіцянок і де їх виконання треба знайти їх точні перерахунки. Лише та дорога що обіцялася завершетись на Пушкіна в грудні вде і в травні ще не дороблена….

татьяна
07.05.2016 at 10:56

Мороз нихто за тебе не буде голосувати на мера тильки за те що обливаеш брудом п,.,опередникив,Ви прийшли до влади.. аде Ваша робота афольци яки проекти розробили , що зробили никчеми

Anatoly
08.05.2016 at 07:37

ПРОГРАМА

кандидата на посаду Хмільницького міського

голови Анатолія МОРОЗА

від Європейської партії України

Ми, партія вільних людей, йдемо у владу, щоб долю Хмільника вирішували гідні, непідкупні і чесні люди. Ми не скиглимо, що нічого не змінилося. Не заради цього ми стояли на майдані, щоб опускати руки. Ми будемо продовжувати змінювати життя нашого краю. У ньому мають панувати не окремі сім’ї, а порядні, принципові та енергійні люди.

Люди, а не кріпаки, які торгують майбутнім своїх дітей. Люди, які вільно висловлюють свою думку. Люди, які впевнені у своїх силах і своєю працею здатні змінити життя на краще.

Ми проти тиску на державних службовців за їхнє право обирати і мати свою думку. Ми проти тих, хто використовує інших людей і робить їх залежними від особистих вподобань.

Ми розраховуємо лише на власні сили. Ми цінуємо час, який нам відміряний на цій землі, і розуміємо, що іншого шансу в нас не буде.

Якщо ти не боїшся – зроби свій вибір. Ти можеш не піти на вибори. Це твоє право, яке ми поважаємо. Але пам’ятай, ти робиш послугу міській владі, яка буде продовжувати використовувати тебе.

Моя мета: Хмільник – місто, яким я пишаюся, за яке дбаю, вболіваю та відповідаю!

Мої пріоритети: компетентність і професіоналізм, чесність та відповідальність влади міста перед громадою.

Ключові аспекти програми:

УПРАВЛІННЯ МІСТОМ потребує змін, що ґрунтуються на:
◦формуванні якісної кадрової політики у структурі влади

У владі мають працювати професіонали. Для цього необхідно готувати спеціалістів муніципального планування та управління, проводити прозорі конкурси з відбору посадовців міської влади та ухвалювати ключові рішення, що забезпечать розвиток міста-курорту.
◦фаховій економічній політиці

Відкриті конструктивні взаємовідносини між владою і підприємствами. Створення сприятливого бізнес-клімату. Максимальне залучення місцевих підприємств до освоєння бюджетних коштів. Прозорість у земельних питаннях.

Зможемо досягнути цього, обмеживши втручання чиновників у економічну діяльність підприємців. Усі представники влади мають чітко усвідомити, що їхня діяльність – це служба громаді, а не навпаки. Гарантуватиму рівні можливості представникам місцевого бізнесу на відкритих конкурсах, публічність використання коштів бюджету міста та прийняття управлінських рішень міською радою.
◦співпраці з громадськими організаціями та активістами

Маю намір вивести спілкування влади і громади на новий дискусійний майданчик, в основі якого рівноправне спілкування, максимальна відкритість та готовність до змін.
◦залученні інвестицій в санаторно-курортну та промислову галузі міста

Залучення інвесторів, здатних заснувати екологічно чисті виробництва, санаторно-курортні комплекси, які забезпечать високооплачувані робочі місця та надходження до бюджету.
◦запровадження у міській раді системи електронного урядування

Це дозволить не оббивати пороги владних кабінетів, а у електронному вигляді надсилати запити та отримувати необхідну інформацію.
◦ефективній популяризації міста-курорту Хмільник

Місто потребує свого представлення і компетентного супроводу на державному та міжнародному рівнях. Для цього необхідно налагоджувати зв’язки із європейськими курортними центрами, представляти оздоровчі особливості міста на світових туристичних форумах, інших заходах.
◦збереженні у власності громади та відновленні архітектурно-історичної пам`ятки – палацу Ксідо
◦реалізації проектів щодо залучення коштів із міжнародних грантових програм

Створення єдиного механізму управління процесами ініціювання, підготовки та реалізації проектів у виконавчих органах міської ради для залучення грантових коштів з метою вирішення проблемних питань у різних сферах життя міста.
◦сприянні вчителям, краєзнавцям і дослідникам, усім, хто працює на розбудову міста, виховує дітей та молодь

Сприятиму застосуванню новітніх методів управління в навчальних закладах міста, підтримуватиму молодих, ініціативних хмільничан, забезпечуватиму їх кар’єрне та соціальне зростання, можливість працевлаштування в рідному місті. Забезпечуватиму можливість повноцінного розвитку формування особистості кожної дитини, фізичне виховання молоді. Облаштування центрів дозвілля молоді на базі будівель котелень, які ще залишились у комунальній власності. Запровадження та підтримка проектів «Я – Європеєць», «Молодий підприємець».
◦підтримці медичної галузі коштом бюджету міста

Маю намір утворити та розмістити в комунальній установі «Центральна Хмільницька районна лікарня» комунально-унітарне підприємство «Муніципальна аптека», де можна буде придбати ліки з мінімальною націнкою і таким чином впливати на цінову політику комерційних аптек.
◦ефективній реалізації Програми благоустрою

Запровадження громадського аудиту за формуванням комунальних тарифів та роботою комунальних підприємств. Ефективне використання коштів, виділених на благоустрій міста.

Anatoly
08.05.2016 at 07:55

ПРОГРАМА кандидата на посаду Хмільницького міського голови Сергія Редчика:

«Я хмільничанин, у цьому місті я виріс, закінчив школу, тут я багато років працюю для покра­щення добробуту мешканців у галузі соціального захисту. Нині Хмільник перебуває на порозі нових випробувань у вирі масштабних викликів, які потребують максимальної концентрації спільних зусиль, консолідації всієї територіальної громади. Сьогодні ми є свідками хаотичного роз­витку міста без чітко продуманих кроків. В контексті цього руйнується його історичне та культурне обличчя, стагнує економіка, а через непродуману кадрову політику втрачено довіру до міської влади. Проте, мій практичний адміністративний та господарський досвід дозволяє не тільки бачити системні недоліки і провали в місті, а й запропонувати варіанти реального вирішення багатьох проблем курорт­ного регіону.

Я прагну забезпечити високий рівень його економічного та культурного розвитку.

Хмільник має стати сучасним і заможним європейським містом зі своєю самобутністю та комфор­том.

Я поверну довіру людей до влади через відкритість та прозорість її діяльності. Я забезпечу ефек­тивне та раціональне використання бюджетних коштів. Марнотратство – не припустиме!!!

Я запропоную шляхи досягнення партнерських взаємовідносин між владою та підприємцями, середнім і великим бізнесом.

Найважливішим завданням для мене і команди однодумців та партнерів стане створення макси­мально сприятливого інвестиційного клімату для залучення коштів в економіку Хмільника, а відтак – створення нових робочих місць. Заради цього разом із професійною командою я йду на вибори. Я беру відповідальність за майбутнє Хмільника!»

ПРОГРАМА:

Розвиток Хмільника – як курорту державного значення

Активізувати власну та роботу облас­них владних структур з розробки проекту Державної Програми розвитку міста – ку­рорту Хмільника з метою невідкладного затвердження її Верховною Радою Укра­їни.

Популяризувати унікальний бальне­ологічний курорт шляхом розширення партнерських зв’язків з європейськими містами, залучати міста-побратими до промоції Хмільника у їх країнах.

Проінвентаризувати вільні земельні ділянки, виробничі площі для пропозицій їх інвесторам.

Максимально сприяти будівництву об’єктів індустрії, відпочинку, готельної інфраструктури, спортивних та дитячих майданчиків.

Розвиток самоврядування

Відновити довіру до міської влади через налагодження чесних та прозорих партнерських відносин з громадою.

Впровадити інновації у діяльність ви­конавчих органів міської ради.

Удосконалити структуру виконавчих органів міської ради, органів самооргані­зації населення для надання якісних по­слуг громадянам.

Забезпечити прозорість дій і вільний доступ до інформації з метою залучення хмільничан до планування та виконання програм розвитку території.

Розвиток комунальної сфери

Кардинально змінити підхід до якості проведення робіт з ремонту місцевих до­ріг.

Забезпечити адресне впровадження сучасних енергозберігаючих технологій шляхом написання грантових проектів та залучення інвесторів.

Сприяти придбанню спеціальної техні­ки для результативної роботи комуналь­них підприємств.

Залучити інвесторів для будівництва сміттєсортувальної лінії (мінісміттєпере­робний завод).

Провести ремонт існуючих та будів­ництво нових водогонів і каналізаційно- стічних мереж, зокрема на новобудовах.

Продовжити роботу щодо освітлення вулиць міста за новітніми технологіями.

Розробити комплексну програму з омолодження та розширення зеленого фонду шляхом створення спеціального підрозділу з озеленення міста (за участі науковців Київського національного уні­верситету будівництва та архітектури).

Відновити комунальне тепличне гос­подарство для забезпечення розсадним матеріалом території міста.

Вирішити питання щодо переведен­ня недобудованого приміщення санепі­демстанції по вул. Чайковського для ре­конструкції під житло для учасників АТО, залучивши співфінансування з Міністер­ства оборони України.

Розгорнути активну роботу з благоу­строю усіх кладовищ міста, перетворення одного із них, біля військкомату, на мемо­ріальний об’єкт православних і католиць­ких поховань.

Розвиток гуманітарної сфери

Надавати всебічну підтримку закладам охорони здоров’я.

Відновити роботу Центру соціальної ре­абілітації дітей з особливими потребами.

Вжити заходів з подолання безробіття, сприяти створенню нових робочих місць.

Максимально сприяти в завершенні добудови гуртожитку та їдальні ліцею сфери послуг.

Розпочати роботу із створення історико-архітектурного комплексу Зам­кова гора та з реставрації палацу, кутової вежі та арочного містка за участі провід­них науковців України.

Сприяти створенню Центру для твор­чих людей.

Забезпечити суттєву підтримку освіт­ніх закладів міста у зміцненні матеріаль­ної бази, сприяти впровадженню нових методів і технологій навчання (учителям- новаторам надійну підтримку )

Створити інфраструктуру літнього відпочинку шляхом проведення необ­хідних гідротехнічних заходів з очистки р.Південний Буг та облаштування місько­го пляжу.

Розробити комплексну містобудівну документацію з облаштування централь­ного парку культури і відпочинку ім.Т.Г. Шевченка з метою залучення інвестицій­них проектів для подальшої їх реалізації на рекреаційній території.

Сприяти розвитку спорту серед дітей та юнацтва шляхом створення додатко­вих гуртків та секцій, облаштувати спор­тивні та ігрові майданчики, в тому числі із синтетичним покриттям.

Сприяти організації муніципальної по­ліції.

Створити сприятливі умови для роз­витку громадських організацій та реалі­зації їх ініціатив.

Підтримувати та розвивати культурну спадщину Хмільника, як члена Ліги істо­ричних міст України.

Сприяти науково-пошуковому руху у сфері медицини, краєзнавства, архітек­тури та туризму.

Я вірю – разом зробимо більше!

Змінимо життя на краще!

Ми цього варті!

333
08.05.2016 at 07:58

В нього зараз тільки одне завдання, зняти Редчика!!! Воно ж тільки й на те здатне, щоб поливати когось брудом!
Яка програма? Змилується, як він щось людям може обіцяти, коли в свої роки живе за рахунок закорд. надходжень . Хай би Катеринчук чимось поміг бездомному. Хоча за посаду секретаря до кінця життя не розрахується.

Anatoly
08.05.2016 at 08:02

Як візьмуться вони за виконання своїх програм, то заживем як Європі.
Одне тільки питання: Написати одне діло, а хто ці програми буде виконувати? І так живемо від виборів до виборів… перечитуючи програми .

333
08.05.2016 at 08:13

Ага, і ще фонтан над мостом обіцяв. Казав, що це буде візитна картка Хмільника. А то що срач в місті, жахливі дороги і т.д. І не дурнувате воно?

Anatoly
08.05.2016 at 09:09

Фонтан? А хто з них буде в ролі Пісающого мальчика?

333
08.05.2016 at 11:54

Не важко здогадатись!

АДМІН
08.05.2016 at 13:19

ПРОХАННЯ НЕ ОБРАЖАТИ ОДИН ОДНОГО ТА ІНШИХ ЛЮДЕЙ В КОМЕНТАРЯХ!

333
08.05.2016 at 15:26

Шановний пане АДМІН! А що вже Альф Анатолійович пожалівся? Тільки чомусь як на когось іншого ллють бруд, то Вас не чути.

Іван
10.05.2016 at 08:38

By Сашко
“Тут вже потрібно начинати справи проти тнперишніх “представників” щось перед виборами добіса було обіцянок і де їх виконання треба знайти їх точні перерахунки. ” – За невиконання обіцянок відповідальність посадовці несуть на наступних виборах (їх просто не переобирають). Бо в нас в країні треба тоді 95% всіх народних депутатів на чолі з президентом садити, якщо за це буде кримінальна відповідальність)))). А от щодо липких на руку чиновників то з наступного року буде введена досить цікава процедура декларування доходів http://finbalance.com.ua/news/Minyust-u-2016-r-dani-pro-dokhodi-vitrati-i-mayno-chinovnikiv-budut-v-onlayn-dostupi . А то дивишся часом бідне та нещасне по доходам, а хата пристойна і машина огого)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *