Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.08.2020

СТАТУС ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА ПОВНОВАЖЕННЯ СТАРОСТИ – відбувся черговий урок в Школі місцевого депутата

Відбувся ще один урок в рамках Школи місцевого депутата. Цього разу заняття було присвячене статусу депутатів місцевих рад та повноваженням старости.

Участь в навчанні взяли представники Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району, а також активні громадяни, які мають намір балотуватися на виборах, що відбудуться восени цього року.

В якості лектора виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Під час заняття було обговорено основні засади ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», а також обговорено конкретні приклади використання своїх повноважень депутатами місцевих рад.

Наступне заняття відбудеться 9 серпня, в неділю. Початок о 10.00.

Темою наступного «уроку» в Школі місцевого депутата буде «Форми участі громадськості в процесах прийняття рішень. Електронні сервіси».

Школа місцевого депутата є спільною ініціативою Спілки учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району та громадської організації «ПРАВО». Навчальна програма складається з 5 блоків, які взаємопов’язані між собою та дають чітке уявлення про місцеве самоврядування, структуру міської ради, повноваження та обов’язки депутатів місцевих рад тощо. Участь в навчанні безкоштовне.

Участь в навчанні можуть взяти особи, які проживають в Хмільницькій міській ОТГ (Хмільник та Соколова), а також особи, що мешкають в громадах, які потенційно увійдуть до складу Хмільницької міської ОТГ (Березнянська, Великомитницька, Голодьківська, Кривошиївська, Куманівецька, Лелітська, Лозівська, Порицька, Сьомаківська, Широкогребельська, Журавненська (Літинський район), Кожухівська (Літинський район), Тесівська (Літинський район), Шевченківська (Літинський район).

Для довідок:

Віталій Дорох – 067 425 84 95;

Валентин Ковальський – 068 310 46 00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *