Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.07.2013

СТАТУС МІСТА КУРОРТУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ – ПУСТИЙ ЗВУК?

gerbХмільничани вважають, що статус міста курорту державного значення, який місто отримало 2 роки тому, не змінив життя в Хмільнику на краще. Про це свідчать результати  опитування, яке проводилося на Офіційному сайті міста Хмільника.

За результатами опитування:

71% – респондентів зазначив, що життя у Хмільнику не змінилося на краще після набуття містом статусу курорту державного значення;

Понад 10% опитаних зазначило, що їм важко відповісти на це питання;

І лише 18% респондентів вважає, що набуття містом статусу курорту державного значення справді покращило їх життя.

Загалом в опитуванні взяли участь 176 відвідувачів Офіційного сайту міста Хмільника.

Зрозуміло, що ці цифри не несуть в собі стовідсоткової точності в оцінці змін. Але все ж таки варто задуматися над цим питанням…

REZULTAT

9 Comments on “СТАТУС МІСТА КУРОРТУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ – ПУСТИЙ ЗВУК?

LEON
10.07.2013 at 20:52

Під СТАТУС МІСТА КУРОРТУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ необхідно замінити хапуг, в органах місцевого самоврядування міста, на демократично обраних, як мінімум 50% депутатів і мера, які б мислили по державному і тоді статистика буде іншою. Сьогоднішня влада завалила все, що можливо завалити в розвитку нашого міста.

XXL
10.07.2013 at 22:04

Пропоную позбавити Джигу звання почесного громадянина міста, яке він отримав за блага які мали звалитись на місто разом з новим статусом.

Валентин
10.07.2013 at 22:27

Владу в Хмільнику потрібно міняти негайно. В іншому випадку вони розкрадуть усе, що ще не вкрали

Віталій
10.07.2013 at 23:24

В ПРИНЦИПІ СИТУАЦІЯ Й НЕ ПОВИННА БУЛА ЗМІНЮВАТИСЯ НА КРАЩЕ, ЯКЩО РОЗГЛЯДАТИ ЇЇ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ОТРИМАННЯ МІСТОМ СТАТУСУ КУРОРТУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ. ВІД САМОГО СТАТУСУ ДЕЩО ЗМІНИЛИСЯ АДМІНІСТРАТИВНІ ВАЖЕЛІ ВПЛИВУ НА РОЗВИТОК ТЕРИТОРІЙ (МІСЦЕВА ВЛАДА ВТРАТИЛА ЦІ ВАЖЕЛІ НА КОРИСТЬ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ). АЛЕ, ЩОБ НАДАННЯ СТАТУСУ “ПОТЯГНУЛО” ЗА СОБОЮ ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ НА РОЗВИТОК КУРОРТУ, ТО ПОТРІБНО, ЩОБ БУЛА РОЗРОБЛЕНА ДІЄВА ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА.І ОТ САМЕ ТУТ ВІДБУВСЯ ГОЛОВНІШИЙ ПРОКОЛ, ЯК З БОКУ НАШОЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ – ТАК З БОКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ. А ДЖИГА ТУТ, НАЧЕБТО, Й НІ ДО ЧОГО…

жора
11.07.2013 at 07:11

Джига тут дійсно ні до чого, а от те що люди не помітили ніяких змін від надання статусу, то це пряма заслуга біби і боби (двох долбо-бів) Вони для цього анічогінько не зробили!

XXL
11.07.2013 at 07:26

Джига дійсно тут ні до чого,але саме йому приписана заслуга в отриманні Хмільником статусу, і саме він на святкових заходах з цієї нагоди наобіцяв і дороги до Хмільника, і інвестиції, і ще багато чого. І що з тих обіцянок маємо?

Віталій
11.07.2013 at 08:25

Погоджуюся з тим, що Джизі така заслуга тільки приписується…))) Це абсолютна нісенітниця… Набуття Хмільником статусу курорту державного значення є виконання угоди між кабміном та Вінницькою облрадою. Причому вона була підписана навіть не при Джизі, і трішки раніше…))) І думати, що заслуга Джиги в тому, що він поїхав і все там порішав, то просто абсолютна дурня…))) Набуття Хмільником статусу передувала довга, причому неоднорічна, робота, досить кропітка, яка й стала умовою для надання статусу. А щодо доріг та іншої прєлєсті, то я вже писав про це вище: немає програми – немає грошей…)))

LEON
11.07.2013 at 12:27

Я погоджуюся з Віталійом, немає програми – немає грошей…)))чим скоріше буде розроблена програма, тим скоріше виділять кошти і комфортніше проживатимуть мешканці нашого міста. Звичайно зміниться на краще життя наших гомадян,будуть створюватися підприємства свери послуг,туризму та розваг, санаторно лікувальні заклади, появляться нові робочі місця а це стабільні доходи для населення.

Невідомий
18.07.2013 at 07:12

НЕТУ ДОРОГ………………………………………………..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *