Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.02.2020

СТАТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА ХМІЛЬНИКА – відбулося узгоджувальне засідання робочої групи

Сьогодні відбулося узгоджувальне засідання робочої групи, яка має на меті проведення аналізу Статуту територіальної громади міста Хмільника з подальшою розробкою змін та доповнень до цього документу.

Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Володимир Плахотнюк, секретар міської ради Павло Крепкий, начальник відділу  інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Наталія Мазур, начальник юридичного відділу Надія Буликова, а також головний спеціаліст юридичного відділу Оксана Цюнько.

Під час засідання було обговорено окремі розділи Статуту громади, зокрема ті, до яких в 2014 році було внесено зміни та доповнення, а також узгоджено кінцевий варіант документу.

Протягом двох наступних тижні експерти громадської організації «ПРАВО» проаналізують Статут громади, підготуюся відповідних звіт та презентують його під час публічного заходу.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *