Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

24.09.2014

СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИКА ХОЧУТЬ ЗАТВЕРДИТИ БЕЗ ЇЇ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

images (1)Міський голова Василь Грушко видав розпорядження про скликання позачергової сесії, яка має відбутися 26 вересня.

На розгляд депутатів планується винести 3 питання, одне з яких – «Про затвердження Стратегії стійкого розвитку міста Хмільника до 2020 року».

Але Стратегія не отримала належної громадської оцінки: жодного публічного заходу щодо обговорення цього документу проведено не було.

Чому громаду залишили осторонь цього процесу – наразі невідомо, як і те, чому виникла необхідність терміново затвердити Стратегію, нехтуючи можливістю презентувати її громаді міста та врахувати всі пропозиції пропозиції громадськості.

9 Comments on “СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИКА ХОЧУТЬ ЗАТВЕРДИТИ БЕЗ ЇЇ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Віталій
24.09.2014 at 20:05

От мені цікаво: чому в Хмільнику, навіть дуже гарна ідея, реалізується обов’язково через сраку?

LEON
25.09.2014 at 06:26

Срака це така частина людського тіла,яка не думає а обсирає, тому деякі чиновники роблять все через сраку, щоб не створювати собі зайвих турбот.Шо ти з того чиновника спитаєш, коли він срака а вонаж не думає…

Неверю
25.09.2014 at 12:40

Екс-регіонала пхають у бак. Черкаси. У ХмIльнику слабо?…

Хмільничанин
25.09.2014 at 19:43

Два депутати міськради Мельничук В.І та Карпенко Т.І. говорили про те що вперід має бути презентація стратегії розвитку міста громаді і лише потім затвердження її на сесії міськради , але більшість депутатів їх не підтримали.

і шо?
28.09.2014 at 14:37

На моє переконання, справа не стільки в тім чи буде обговорюватись дане питання на громадському слуханні, адже Стратегія грамотно виписана досить таки загальною термінологією і базується на таких собі передвиборчих гаслах, а на скільки вона буде впроваджуватися в життя… Неодноразово, відкрито з трибуни наш голова наголошував на тому, що нічого хорошого в нашому місті в майбутньому не буде, перспектив ніяких і взагалі – “маємо те, що маємо”. Тобто: нові школи та дитсадки будуватися не будуть, нові пансіонати чи курортні заклади відкриватися не будуть, дороги будуватися та ремонтуватися знову ж таки не будуть, тому що тому…

Віталій
28.09.2014 at 14:44

Ну не скажіть!))) Наприклад, що стосується пропозицій, які було подано громадською організацією “ПРАВО”, то там все чітко та конкретно, до того ж зовсім не схоже на передвиборні гасла. Більше того, коли депутати та посадовці зрозуміють, що затвердили, то, мяко кажучи, будуть трішки здивовані…)))

і шо?
28.09.2014 at 16:39

Віталіє, я не про розвиток громадянського суспільства, а в цілому: сitius, altius, fortius…

Віталій
28.09.2014 at 17:09

Ну тоді я перепрошую, а хто ж заважав депутатам прочитати Стратегію, зробити висновок. що вона справді не містить конкретики та пересичена гаслами, а потім відправити на доопрацювання? Таке враження. що це все розуміє тільки Мельничук…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *