Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.09.2010

Створено першу в Україні соціальну мережу для дітей та підлітків

У межах проекту  «Активізація участі територіальних громад у захисті прав дітей», що впроваджує Херсонський обласний благодійний  фонд «Захист» на Херсонщині, створено веб-ресурс «Захист прав дітей» для соціальних працівників, педагогів. Відвідувачами цього веб-сайту на сьогодні є тисячі Інтернет-користувачів не лише з України, але й з ближнього та дальнього зарубіжжя.

Інновацією стало  також створення першої в Україні  соціальної мережі для дітей та підлітків – «Дай руку, підліток».

Ідея цього  веб-ресурсу полягає в створенні  не просто ще одного віртуального середовища, де діти можуть спілкуватися зі своїми ровесниками, а в наданні одночасно  можливостей для того, щоб хлопчаки та дівчатка могли поділитися й своїми проблемами, труднощами, обмінятися досвідом як діяти в складних життєвих ситуаціях.

Така форма  спілкування має сприяти розкриттю  дитини, спонукатиме її поділитися особистим, що часто не можливо зробити  при безпосередньому спілкуванні з батьками, вчителями, психологами. Тож соціальна мережа «Дай руку, підліток» може має стати тим самим плечем, у яке можна не лише «поплакатися» і тим самим зняти нервове напруження, але й отримати пораду, консультацію, просто почути заспокійливе добре слово.

Тож запрошуємо всіх небайдужих до дитячих проблем  сприяти залученню дітей до мережі.

Створення веб-сайтів стало можливими завдяки фінансовій підтримці, наданій Міністерством  закордонних справ Данії в  межах проекту «Розвиток громадянського суспільства», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з благодійним фондом «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК

Контакти

Александр Чурбаков

ХОБФ «Захист»

videoclean@gmail.com

+380505604987

http://zahyst.ks.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *