Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/pravongo.org/pravongo.org/public/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/pravongo.org/pravongo.org/public/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
СУД СКАСУВАВ РІШЕННЯ ПО РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО» - Громадська організація "ПРАВО"
Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

25.06.2014

СУД СКАСУВАВ РІШЕННЯ ПО РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО»

clogo1Сьогодні відбулося судове засідання, під час якого було скасоване судове рішення, яким редакцію газети «Я та МІСТО» було зобов’язано розмістити в місячний термін спростування недостовірної інформації, а також сплатити на користь партійної організації 1000 гривень.

Розглянувши скаргу відповідача, суд скасував попереднє рішення та направив справу в канцелярію для автоматичного розподілу між суддями.

Таким чином крапку в цій справі ставити ще зарано.

Нагадуємо, що Хмільницька організація політичної партії «Батьківщина» звернулася до суду з позовом проти редактора газети «Я та МІСТО» Сергія Панаскевича.

Предметом позову була незгода партійців щодо публікації в газеті «Я та МІСТО» з приводу голосування за кандидатуру Костянтина Коломійця на посаду секретаря Хмільницької міської ради. Члени партії побачили в цій публікації зазіхання на ділову (громадську, політичну) репутацію.

One Comment on “СУД СКАСУВАВ РІШЕННЯ ПО РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО»

Пронира
26.06.2014 at 10:00

Злякались сірожиного референдуму (опитування)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *