Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.05.2015

СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ ХМІЛЬНИКА

taxi1Як відомо, в Хмільнику вартість проїзду в маршрутках складає 3,50 грн. Таке підвищення відбулося кілька місяців тому. Сам процес підвищення вартості проїзду викликав шалену хвилю невдоволення, обговорень та дискусій. Одні доводили, що підвищення вартості цілком логічне і залежить віз зростання вартості пального, інші доводили, що таке підняття не має жодних підстав.

Були й такі, а саме – експерти громадської організації «ПРАВО», які зазначали, що підвищення вартості проїзду може відбутися за умови дотримання всіх процедур, які передбачені законом про регуляторну діяльність. На превеликий жаль, тоді до такої думки члени виконкому не прислухалися і прийняли рішення про підвищення вартості проїзду, який зараз і складає 3,50.

Після набуття чинності рішенням виконкому про підвищення вартості проїзду, заступник голови громадської ради при виконавчому комітеті пан Олександр Ніжельський звернувся з позовом до суду з вимогою скасувати рішення, які, на думку пана Олександра, були прийняті з порушенням процедур, передбачених законом про регуляторну діяльність.

Розгляд справи в суді тривав понад місяць і нещодавно суд задовільнив позов пана Олександра Ніжельського повністю, підтвердивши таким чином, що рішення виконавчого комітету про підвищення вартості проїзду в маршрутках міста справді були прийнятті з порушенням законодавства.

Наразі рішення суду ще не набрало законної сили і в виконавчого комітету міської ради є 10 днів для того, щоб подати апеляцію.

3 Comments on “СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ ХМІЛЬНИКА

Вілія
25.05.2015 at 10:57

“CАША – я ТОБОЙ ГОРЖУСЬ!”

Хмельничанка
25.05.2015 at 19:15

мОЛОДЕЦЬ нІЖЕЛЬСЬКИЙ!!! а МАРШРУТЧИКАМ,ТОБТО ХАЗЯЯМ МАРШРУТОК,ЯКО НЕ ВИГІДНО,НЕХАЙ КИДАЮТЬ це грязне діло,І ПОПРОДАЮТЬ СВОЇ СТАРІ ЛАХИ… і ВЗАГАЛІ,ЯК ДЛЯ хМІЛЬНИКА,ЦЕ БАГАТО МАРЩРУТОК! дЛЯ ЧОГО ПО 1.5-2 ГОДИНИ НА КІНЦЕВИХ СТОЯТИ І КАРТИ ТАМ ГРАТИ??? а ПО МІСТУ ЯК ЇДУТЬ,ТО ЗАБЕКАТИСЬ МОЖНА,КОТЯТЬСЯ,ЛЮДЕЙ ЧЕКАЮЧИ… а ЩЕ Є ТАКІ МАРШРУТКИ,ЩО В НИХ ЗРОДУ НІОЛИ НЕ ПРИБИРАЛОСЬ,ГИДКО В БІЛІЙ СПІДНИЦІ НА СІДУШКУ СІСТИ!!! чОМУ ЗА ЦЕ ТЕЖ НІХТО НІЧОГО НЕ КАЖЕ??? пОСКОРОЧУВАТИ ПОЛОВИНУ!!!

Вілія
26.05.2015 at 13:07

Я БАСТУЮ – ЩЕ ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ЇХАЛА ЗА 3.50!!! РАДЖУ ВСІМ, хто має сили- ходіть – НЕ ДАЙТЕ ЇМ ВИРВАТИ ОСТАННІ КОПІЙКИ І НАЖИТИСЬ НА ВАС!!!
А міська рада отримала по заслугам – не можна служити тільки панам!
Люди ЗУБОЖІЛІ, економлять на усьому…. а ЇХ душать на кожному кроці….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *