Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.02.2012

Світ побачила «Біблія для ОСНів»

Ми раді представити Вам трете видання довгоочікуваної брошури, яку вже охрестили “Біблією для ОСНівця”: “Створення, організація діяльності та ліквідація органів самоорганізації населення в місті Одесі. Збірник нормативних актів та методичних рекомендацій” (3-тє видання, доповнене та змінене). І хоча в назві присутнє посилання на місто Одесу, ми переконанні, що ця брошура буде корисна і представникам органів самоорганізації населення (тобто вуличних та будинкових комітетів) нашого міста.
Брошура вийшла під редакцією:

–          директора Програмами «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження», докторанта кафедри права і законотворчого процесу ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидата юридичних наук ОРЛОВСЬКОГО Олексія Сергійовича;

–          в.о. голови ВГО «Асоціація сприяння само-організації населення», директор Одеського суспільного інституту соціальних технологій, доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидата політичних наук КРУПНИКА Андрія Семеновича.

 

Брошура у доданому файлі. Насолоджуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *