Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.08.2011

Світ побачила збірка, присвячена темі громадського контролю в сфері благоустрою…

27 липня, в залі засідань Хмільницької РДА, під час завершальної прес-конференції, в рамках спільного проекту громадської організації «ПРАВО» та Хмільницької райдержадміністрації «Перспективи розвитку громадського контролю в сфері благоустрою населених пунктів в Хмільницькому районі». було презентовано збірку, присвячену розвитку громадського контролю в сфері благоустрою. Збірка стала своєрідним підсумком реалізації проекту.

Участь в заході взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій та організацій політичних партій, активна громадськість, а також представники засобів масової інформації.

З самою збіркою, вірніше – з її електронним варіантом, можна ознайомитися в додатках.

Нагадуємо, що завершальна прес-конференція відбудеться в рамках спільного проекту громадської організації «ПРАВО» та Хмільницької РДА, яка відбудеться в залі засідань Хмільницької РДА «Перспективи розвитку громадського контролю в сфері благоустрою населених пунктів в Хмільницькому районі»., що реалізовувався за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»…

Доатки: zbirka_blagoustriy_Khmilnyk ( 808 Kb )

One Comment on “Світ побачила збірка, присвячена темі громадського контролю в сфері благоустрою…

Віталій
01.08.2011 at 23:27

Знову варто подякувати пані Інні. Інформацію про презентацію збірки розмістили на офіційному сайті Вінницької ОДА:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *