Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.11.2016

СВІТ ПОБАЧИВ ШОСТИЙ ВИПУСК ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТЕНЮ

predprinimatelstvo-300x300Нещодавно побачив світ шостий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеню. Цього разу в ньому йдеться про перспективи розвитку туризму в місті Хмільнику, а також про завершальні заходи в рамках реалізації проекту, який було спрямовано на доопрацювання Дорожньої карти розвитку підприємництва в місті Хмільнику.

Бюлетень підготовлено в рамках проекту, метою якого є підготовка Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес-середовища в місті Хмільнику.

Сам бюлетень можна скачати ТУТ.

byuleten-6_1_1 byuleten-6_1_2 byuleten-6_1_3 byuleten-6_1_4 byuleten-6_1_5 byuleten-6_1_6 byuleten-6_1_7

9 Comments on “СВІТ ПОБАЧИВ ШОСТИЙ ВИПУСК ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТЕНЮ

Марк
06.12.2016 at 21:07

Влада так і Дорох мають поглянути на розвиток очами бізнесу і вилізти із шаблоних стереотипних поглядів на це, а саме:
Необхідно провести маркетингові дослідження на предмет того, які товари, роботи, послуги потребують жителі м.Хмільника, які ніші ринку є незайнятими та перспективними, для цього необхідно запустити опитування у соцмережах.
Стимулювання на рівні зменшення податкових ставок місцевих податків, встановлення податкових канікул для певних видів діяльності і навіть для окремих кведів
Застосування методу індикативного планування в економіці міста суть якого полягае в узгодженні між владою і бізнесом виробництва необхідноі кількості товарів по кожному виду, в залежності від потреб, які визначаються на основі маркетингових досліджень і статистики. Цей метод є досить ефективним, тому що сбалансовано регулює ринок куди не потрапить нічого лишнього. Він поеднуе у собі переваги капіталістичного і комуністичного способу виробництва і використовуеться у економічно розвтнутих краінах.
Пріорітетний напрямок, створення агроекологічноі і туристично рекреаційноі зони та “місцевого офшору” зі спиятливим інвестиційним кліматом.
Побудова смітепереробного заводу шляхом залучення інвестора або за кошти місцевого бюджету. Якщо ж для цього заводу треба багато коштів то фінансування може здійснюватися частково інвестори,який може бути не один, а частково за кошти міського бюджету.
Саме сміттепереробне підприемство тоді буде діяти у формі господарського товариства – акціонерного чи з обмеженою відповідальністю, а прибуток буде розподілятися пропорційно від інвестованих часток. Це дозволить створити додаткові робочі місця, покращить екологічну ситуацію, збільшить надходження у міський бюджет
Створення міні ЖЄКів, які зможуть обслуговувати ОСББ
Створення пунктів прокату для туритичного спорядження і туристичного інвентаря
Створення місць дозвілля, а то крім кабаків тут нічого не має і курортники ідуть у Вінницю (наприклад боулінг-клуби, стриптиз та інше подібне).

Віталій
06.12.2016 at 21:54

Пане Марк, Ви бачили Дорожню карту, яку ми розробили і яку затвердив виконком?))) Справа в тому. що багато з того, про що Ви пишете, ми передбачили. Окрім, напевно, останніх 4 пунктів. Бо, як на мене, вони не мають відношення до розвитку підприємництва, а, скоріш, є наслідком сприятливого бізнес-середовища.

Марк
06.12.2016 at 22:08

Назвіть рішення виконкому, я хочу побачити…. Крім того де гарантіі що це рішення буде виконувати сама влада яка його прийняла, скільки в нас писалося проектів приймалося рішень, зібрались поговорили для фото, а потім забули щось зробити, а віз і нині там….

Віталій
06.12.2016 at 22:14

Ось тут якраз і повинна підключатися громадськість, щоб контролювати виконання написаного і передбаченого законодавством. До речі, Вам не здається дивним, що Ви дозволяєте собі критикувати, абсолютно не володіючи інформацією, що розроблялося та затверджувалося?)))
Ось посилання, але одразу хочу зазначити, що те, що затвердили, дещо відрізняється від того, що ми пропонували. Кілька заходів не увійшло до Дорожньої карти: http://pravongo.org/v-hmilnyku-zatverdyly-dorozhnyu-kartu-rozvytku-pidpryemnytstva/

Марк
06.12.2016 at 22:18

Віталію потрібно надавати повну інформацію, хіба важко було до статті прікріпити посилання тоді б я володів повною інформаціею…

Віталій
06.12.2016 at 22:21

Перепрошую, але в матеріалі за посиланням є перепосилання на документ, який Вас цікавить…

Марк
06.12.2016 at 22:31

Вибачайте може я вже від старості став неуважним але не можу знайти його

Віталій
06.12.2016 at 22:51

http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/102016/3110/445.doc
Спробуйте перейти за цим посиланням)))

Марк
09.12.2016 at 12:37

Читав я дорожню карту. Головним позитивом я вбачаю, що влада визнае, що нічого не робить і нічого не бажае робити, що наявні корупціогенні чинники, нормативні і регуляторні барьєри. Але там досить мало конкретики, розмиті строки, відсутні реальнігарантіі виконання заходів. Основна увага приділяеться створенню навколоринкового середовища, а не власне економічним стимулам.
Дорожня карта виглядае як посередник, на іі виконання піде 2 роки, а на виконання планів, програм, заході які ще мають розробитися піде невідомо скільки часу. Для чого посередник краще все спростити і прийняти прямі плани, так буде набагато швидше і не займе багато часу. Маркетингові дослідження не проводилися, інформація бралася із соціального паспорта міста і статистичних показників, де суть не міняеться протягом останіх років, міняються лише цифри да й то без врахування тіньового сектора. Як кажуть в народі є брехня, а е статистика. Маркетингові дослідження змогли б відкрити нові нові ринкові тенденціі, а може людям хочеться щось нового, що може відкрити нові можливості для бізнесу У дорожній карті відсутні прямі вказівки на створення сприятливого інвестиційного клімату, податкові стимули. Не визначено пріорітетних галузей розвиту і механізмів іх стимулбвання. Відсутні заходи по боротьбі з тіньовою економікою, адже тіньовики будуть мати конкурентні переваги перед тим хто чесно сплачуе податки за рахунок меншоі собівартості продукціі куди не закладено податкові витрати. Місту дуже б не завадив смітепереробний завод, чому б не дослідити це і прийняти окремий план без усіляких дорожніх карт на пряму. Цікаво от проект, який Ви пане Віталію реалізуете, передбачае громадський контроль на довгостроковий період, чи тільки до моменту затвердження дороожньоі карти виконкомом, а може там взагалі його не передбачено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *