Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.11.2013

«СВОБОДА» ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ХОДІ ПАМ’ЯТІ

romanХмільницька «Свобода» запрошує взяти участь в «Ході пам’яті», метою якої є вшанування жертв Голодомору 23-33 років.

Голова Хмільницької «Свободи» Роман Марійчак так прокоментував цю ініціативу: «мета акції  – вшанування пам`яті мільйонів українців та  25 тисяч жителів Хмільницького району загиблих від Голодомору 1932-1933 рр., який, без перебільшень, є найбільшим злочином в історії людства, подолання наслідків окупації України большевицькою Росією через усвідомлення факту потреби заборони комунізму як людиноненависницької  ідеології,  та такої, що завдала невиправної шкоди українському народові».

Акція відбудеться 23 листопада. Збір – об 11.00 біля пам’ятника Шевченку.

1456105_669818013050548_1710955272_n

3 Comments on “«СВОБОДА» ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ХОДІ ПАМ’ЯТІ

Віктор
16.11.2013 at 23:47

Комунізм не тільки не покараний – він досі при владі!!! В головах сьогоднішніх можновладців він не тільки живе – він їх підпитує отим пофігізмом і безкарністю. Так буде не вічно!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

жора
18.11.2013 at 06:04

За те що сталось у ті  страшні часи, так толком ніхто і не відповів!  Я вважаю перш за все в Україні мають заборонити комуністичну партію та їхню ідеологію, досить вже виховувати на дибільних принципах молодь. Нехай пан Тягнибок ініціює проведення  референдуму на рахунок заборони  фашистської партії. І ще  памятник  леніну -кату, повинен не знищуватись а стояти на міському смітнику , бо я чув деякі висловлювання що воно має бути в музеї, хрен вам а не музей нехай москалі його по музеях пхають, та цілують у дупу !  Пане Роман пропоную Вам почати збір коштів та підписів на демонтаж  та перенесення, а можливо продаж (нехай те бидло совецьке хоч посмертно користь принесе) а чому ні якщо хтось захоче поставити тирана у себе на городі? Не думаю що у славному місті Хмільник  неможливо прибрати  ката з центру міста.  Лише тупа людина, може сказати (та партія нічого поганого  НЕ РОБИЛА).  

Роман Марійчак
18.11.2013 at 14:49

Хмільничани! Усі кого болить серце за наш Хмільник та Україні запрошую долучитися до ходи та висловити власну позицію. Сподіваюсь що разом ми напрацюємо той план дій, який дозволить очистити наше рідне місто від окупаційного бруду як у мізках людей так і у зовнішніх проявах. Сьогодні влада плюндрує державу, а завтра прийдуть – і з нас здеруть останню сорочку. Вставаймо поки не пізно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *