Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.02.2020

СИСТЕМА «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ», ЯК ІНСТРУМЕНТ ПРОЗОРОГО ТА ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ

У Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з проєктом «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС організовано семінар щодо впровадження електронної торгової системи «Prozorro.Продажі». Участь в навчанні взяв експерт громадської організації «ПРАВО» Володимир Плахотнюк.

Перша частина заходу передбачала проведення семінару-тренінгу на тему «Система «Прозоро. Продажі» як інструмент для продажу, відчуження та оренди комунального майна». Проєктний-менеджер ДП «Prozorro.Продажі» Ірина Душенька ознайомила учасників заходу з роботою системи «Прозоро.Продажі», яка проводить аукціони з продажу або здачі в оренду комунального та державного майна та розповіла про результати регіону за 2019 рік, а також навела приклади успішного управління комунальним майном органами місцевого самоврядування.

Крім цього, учасники заходу ознайомилися з ключовими нововведеннями законодавства про оренду та як користуватися системою для продажу, відчуження та оренди комунального майна.

Під час другого блоку семінару-тренінгу на тему «Система «Prozorro.Продажі» як інструмент прозорого та ефективного управління державним майном: можливості для перспективи для регіонів», представники регіональних медіа та громадських організацій, дізналися як наповнюються бюджети за допомогою системи та яка інформація міститься у відкритих базах даних.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *