Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.08.2012

Таксистів Хмільника «проженуть» з центру міста

Про це повідомила Інформаційна агенція «ПЕРСПЕКТИВА» в соціальній мереді «Вконтакте», посилаючись на рішення координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, якою «було прийнято рішення про встановлення знаку заборони стоянки таксі в районі розміщення світлофору».

Як повідомляє Інформаційна агенція «ПЕРСПЕКТИВА», стоянку таксі з центру міста мають намір перенести на нещодавно відремонтовану вулицю Дзержинського.

«Із цією метою було зкореговано проектну документацію по вул. Дзержинського, з можливістю влаштування там стоянки таксі».
Далі в повідомленні йдеться про наступне: «І ось наразі майже всі технічні питання цієї проблеми вирішені і через день-другий таксисти „переїдуть” на вул. Дзержинського, де для їх них є спеціально облаштована стоянка. Одночасно там зможуть припаркуватися близько тридцяти авто».

Це добре, що «майже всі технічні питання цієї проблеми вирішені». Напевно залишилося вирішити тільки правові. Справа в тому, що свого часу міська влада вже намагалася всазати таксистам «на місце». Було навіть підготовлено проект рішення, яким мали встановити місця для паркування автотранспорту, а також місця стоянок таксі. Але за своєю суттю таке рішення мало ознаки регуляторного акту й тому була необхідність проходження процедури його затвердження у відповідності до закону. Після реакції громадської ради, це рішення було зняте з розгляду і подальша його доля невідома: http://pravongo.org/vyznachennya-mists-dlya-parkuvannya-avto-abo-cherhovi-osoblyvosti-rehulyatornoji-polityky-v-hmilnyku/

Якщо все, про що повідомляє «ПЕРСПЕКТИВА» правда, то виникає питання: на підставі яких рішень таксистів виганятимуть з «насидженого місця»? На скільки нам відомо, ні виконком, ні міська рада жодних рішень, стосовно цього, не приймали. Невже Хмільник чекає черговий бунт?

One Comment on “Таксистів Хмільника «проженуть» з центру міста

Небайдужий
03.08.2012 at 15:50

Тепер може, хоч таксисти Петі пику натовчуть? 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *