Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.11.2015

ТАКИХ ВИБОРІВ ЩЕ НЕ БУЛО…

e428f519466c772a85f84631b2c5035eПід такою назвою вийшов матеріал в міськрайонній газеті «Життєві обрії». Зважаючи на актуальність матеріалу, а також на те, що в матеріалі згадуються конкретні прізвища осіб, які, начебто, були помічені в порушенні виборчого законодавства, ми вирішили розмістити цей матеріал на Громадському форумі Хмільниччини. Отже, далі – мовою оригіналу:

Таких виборів, як нинішні, Хмільник, мабуть, не пам’ятає. Адже так багато бажаючих стати депутатами міськради раніше ніколи не було. Потрапити в місцевий парламент виявили бажання 385 кандидатів від п’ятнадцяти політичних сил. Незважаючи на таку кількість, людям вдавалось знайти тих, за кого хотіли віддати свій голос

На більшості дільниць вибори пройшли чесно та прозоро, голови та члени дільниць працювали на совість, без порушень, але не обійшлось, як-то кажуть, і без ложки дьогтю. Перші повідомлення про порушення надійшли з дільниці, яка знаходилась у четвертій школі. Тамтешній голова пан Тонкопієв, незважаючи на зауваження, мовляв, я тут голова, що хочу, те й роблю, розходжав по дільниці та розказував виборцям, за кого треба голосувати. А коли йому набридли зауваження, він взяв виїзну скриньку з бюлетенями та й зовсім зник з дільниці, за що був відсторонений від обов’язків голови до підрахунку голосів. Але витівки пана Тонкопієва ніщо в порівнянні з некоректною, навіть дикою та неадекватною поведінкою пані Чорної, яка очолювала дільницю у військовому санаторії. Ця видна жінка не втомлювалась влаштовувати своєрідні «концерти» цілу добу. Спочатку вона, забравши бюлетені у членів дільниці, зачинилась у власному кабінеті. Що вона там намагалась з ними зробити – невідомо. З приводу цього було складено акт про порушення, проте і це не зупинило пані Чорну, вона ображала спостерігачів, бігала по дільниці, вибігала на вулицю, кричала. Заспокоювали всією дільницею. Не вдалось, довелось викликати міліцію та складати протокол. Здавалося б, це мало подіяти на помпезного голову, та де там, вже через кілька годин, вимкнувши світло, пані Чорна намагалась вкинути до урни бюлетені, але попалась на гарячому. Неможливість сфальсифікувати неабияк вивела її з себе, вона розкидала протоколи з криками йду додому, робіть, що хочете, тікала з дільниці. Така поведінка цієї жінки викликала в присутніх то сміх, то сльози – здивуванню не було меж. Кому на догоду працювали Тонкопієв та Чорна, невідомо? Але зрозуміло одне – їх більше ніколи не можна допускати до роботи у виборчих комісіях.

10 Comments on “ТАКИХ ВИБОРІВ ЩЕ НЕ БУЛО…

Тарас
16.11.2015 at 17:37

Про спробу вкидання підтвердити не можу, бо саме в цей час мене на дільниці не було, а от про спробу прихопити з собою на ТВК печатку забули написати. Спільними зусиллями спостерігачів та кандидатів у депутати пані Чорну змусили зачинити печатку в сейфі та провели до самої ТВК щоб її раптом хтось не вкрав по дорозі разом з бюлетенями. 🙂

ОгО
16.11.2015 at 22:19

ще забули пані Король з дільниі АТП, яка рахувала бюлетні до 16.00 26.10., знущалась над членами ДВК обзивала спостерігачіd і взагалі робила,все що хотіла. Король-АТП, Чорна-МО, Шевченко-СШ №2,Міселюк-МВК – це голови комісій часів ПР, вони пройдисвіти вищої кваліфікації цими головами фальсифікувались результати виборів ще за часів януковича. Їх взагалі й близько не можна підпускати до виборчих дільниць, якщо є можливість повідомте хто був субєктом подання цих кандидатур членами ДВК.

Іван
16.11.2015 at 22:43

Так такі факти дійсно були і на мою думку були вигідні одному грушку і ко ! Правду говорять люди, що воно було нікчемою і навіть гідно піти не змогло ! Маю надію що нова команда таки відкриє людям очі на всі злодіяння грушкового режиму, незважаючи на весь той прес проти них!!!

Віталій
16.11.2015 at 22:56

Панове, якщо ці факти справді були, то чи були звернення до правоохоронних органів і, якщо так, то яка доля тих звернень?

Поліна
16.11.2015 at 23:09

На скільки мені відомо, на дільницю в санаторій МО наряд міліції виїжджав декілька разів, були складені відповідні протоколи, та ж історія і з дільницею в СШ №4. Свідки є, всі порушення зафіксовано. А от що буде далі та чи будуть якісь наслідки для цих голів ДВК мені також цікаво. Ще на котрійсь із дільниць (здається СШ №1, але можу помилятись) спостерігачі ледь не зірвали підрахунок голосів, туди також викликали міліцію.

Саша
17.11.2015 at 00:02

На Король не х….й гнати я був на дільниці в АТП вона все робила по закону а те шо довго то звиняйте всі члени двк отримують заробітну плату за 2 доби свого робочого часу.

Саша
17.11.2015 at 00:04

Можна почути конкретніше як знущалась Король над членами ДВК, та спостерігачами.

Я
17.11.2015 at 12:46

“Пані” Чорну давно треба було відсторонити від роботи на виборчій дільниці, то ше та істеричка.

і шо?
19.11.2015 at 17:58

так хай би Король ще на третій день затягнулась, ще більше грошей отримала б…

Лера
22.11.2015 at 17:32

Що це за брехню ви пишете по ДВК у військовому санаторії якщо не знаєте правди я там була членом комісії.На дільниці провакували і не давали працювати всім члени в депутати міської ради Буликов, Зозуля, Мазур.І які це партії їх рекомендували? Світло на виборчій дільниці відключили по не обережності, но це зразу устранили.За урнами для бюлетнів спостерігав член комісії Козловський С. і ніякої афери там не було. Щоб зловили на гарячому, то б велось би слідство.Бюлетні по закону не можна виносити за межі дільниці.Зводять наклепи вибори пройшли удачно,мера вибрали, то що ви ще піднімаєте цей бруд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *