Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

31.03.2011

Таланти вітали таланти у Хмільницькому районі

25 березня в Хмільницькому районному Будинку культури районна влада, таланти Хмільницького району вітали переможців обласних і районних предметних олімпіад, творчих і спортивних конкурсів.

Захід відбувся під загальним гаслом «Таланти вітають таланти» за участю керівника апарату Хмільницької райдержадміністрації Наталії Ткачук, заступника голови Хмільницької районної ради Юрія Дячка, освітян району, переможців обласних і районних предметних олімпіад, творчих конкурсів, переможців спортивних змагань, місцевих ЗМІ та громадськості.

На початку урочистостей талановитих дітей Хмільницького району привітав маршем «Мрії поета» духовий оркестр ЗОШ І-ІІІ ст. с. В. Митник.

«Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, наші гордість і честь, світовий авторитет України, а тому перед кожним педагогічним колективом, кожним учителем стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді», – сказала у своєму виступі керівник апарату райдержадміністрації Наталія Ткачук.

Від районної влади Наталія Ткачук спільно з заступником районної ради Юрієм Дячком вручили ноутбук переможцю двох обласних олімпіад, а саме з біології і географії, учню 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. с.Великий Митник Хілініченку Віктору.

Також разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Андрієм Жуком було вручено Почесні грамоти та подарунки переможцям предметних олімпіад, учням, які отримали перемогу в різноманітних творчих конкурсах, виставках, спортивних змаганнях.

Від імені обдарованих дітей Хмільницького району Віктор Хілініченко висловив вдячність районній владі за чудовий подарунок та вчителям і батькам за виховання і підтримку. «Праця завжди приносить свій результат і зроблена робота завжди пригодиться в майбутньому», – сказав Віктор, звертаючись до обдарованих дітей району.

Потім присутніх вітали віршами, піснями, композиціями учасники художньої самодіяльності шкіл району.

На завершення було вручено нагороди переможцям конкурсу «Проліски надії».

Нагороди було вручено 24 переможцям предметних олімпіад, з них 7 обласних, 5 перможцям різних конкурсів з Уланівського Будинку школяра та юнацтва, 5 з Хмільницької районної станції юних натуралістів, та 4 спортсменам з дитячого юнацького спортивного клубу «Олімп».

Варто відзначити, що придбання подарунків і нагородження талановитих дітей району відбулося за підтримки і спонсорської допомоги депутата обласної ради Василя Федоришина, голови Хмільницької райдержадміністрації Олега Томашука, голови Хмільницької районної ради Василя Чмелюка, голови районної ради профспілок працівників освіти Тамари Шестопал та приватного підприємця Олександра Кубряка.

Джерело : Офіційне інтернет-представництво Вінницької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *