Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.01.2013

ТЕПЕР АДВОКАТА МОЖНА БУДЕ «ЗАМОВИТИ» ПО ТЕЛЕФОНУ

advokatВ Україні запроваджено єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги, за яким з 1 січня 2013 року з метою проведення необхідних процесуальних дій можна передати повідомлення про випадки затримання осіб та необхідність залучення захисника.

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Вінницької ОДА.

Лінія безоплатної правової допомоги працює за номером 0-800-213103.

Дзвінок на даний номер є безкоштовним для абонентів фіксованого зв’язку України. Для абонентів мобільного зв’язку дзвінок платний і його вартість визначається тарифами відповідного оператора. Дзвінки неможливі з таксофонів та з-за кордону.

Функціонування єдиного телефонного номера передбачає переадресацію вхідного дзвінка до відповідного центру автоматично. У разі тимчасової неможливості прийняти відповідним центром телефонний дзвінок (лінії зв’язку тимчасово недоступні) система автоматично переадресує вхідний дзвінок до найближчого сусіднього центру.

Крім того, повідомлення про випадки затримання осіб можна передати на адреси електронної пошти центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Так, Вінницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться з адресою:

вул. Пирогова, 82,

м. Вінниця, 21036,

Україна

ел. пошта: office.vinnytsya@legalaid.gov.ua

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213103. Директор центру: Маліновська Світлана Володимирівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *