Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.03.2011

ТЕРЕНОВА ГРА

5 березня 1950 року на Білогорщі була влаштована засідка, під час якої загинув генерал-хорунжий УПА, Роман Шухевич. Задля вшанування цієї пам”ятної дати, ЛОМГО “Студентське братство Львівщини” та МГО “Студентське братство імені Степана Бандери” та іншими молодіжними громадськими організаціями оголошує ТЕРЕНОВУ ГРУ
Яка відбудеться в лісопарку,що знаходиться поруч з місцем останнього прихистку Р.Шухевича (де з 2001 року діє музей), на Білогорщі, в суботу, 5 березня. Всі,хто бажає взяти участь у грі повинен відповідним чином зареєструватись до 2-го березня, надіславши на елекртонну пошту Sblviv@gmail.com необхідну для реєстрації інформацію (П.І.Б.,Дата народження,номер вашого діючого мобільного телефону).При реєстрації в день гри кожен повинен пред”явити копію паспорта, або свідоцтва про народження.Організатори несуть відповідальність про збереження конфіденційності наданої інформації і по закінченню гри без країньої необхідності не мають права користуватись такою інформацєю. Дана інформація надається організаторам з метою дотримання безпеки на даній грі.

До участі в грі допускаються особи віком від 15 до 28 років. Неповнолітні особи мають право взяти участь в грі лише за наявності письмового дозволу одного з батьків, який надається Спостерігачам(зразок дозволу додається до Правил Гри).

Членський внесок за участь 5 грн.

Перед реєстрацією НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ретельно ознайомитись з правилами гри,які подаємо на сайт sbl.org.ua

Збір та реєстрація учасників триватиме з 11:00 до 12:00 на галявині за пам”ятником Р.Шухевичу на Білогорщі. Дістатись до Білогорщі можна маршрутним таксі №75, який курсує прямо до Білогорщі.

Орієнтовний план теренової гри
11:30-12:00 збір учасників на галявині за пам’ятником Р.Шухевичу.(На Старті)
12:00-12:30 ознайомлення команд з місцевістю,правилами гри,здача членських внесків;жеребкування.
13:00 старт першого бою.
Між боями-невелика перерва і зміна учаснків команд.
16:00-16:45 завершення останнього бою.

Свої запитання можете поставити
КООРДИНАТОРУ ЗАХОДУ – Семашку Юрію тел. 093-997-31-20
а також написати на sblviv@gmail.com

Пам”ятаймо наших героїв! Покажемо що в здоровому тілі здоровий дух, а в здорової молдоді-сильний КОМАНДНИЙ дух!

Правила

теренової гри,присвяченої 61-ій річниці загибелі Р.Шухевича.

1.Мета і завдання
1.Завдання:вшанування пам’ятної дати,популяризація музею Романа Шухевича на Білогорщі.
Мета:популяризація активного відпочинку у виді теренової гри;привчання молоді до командних дій.

2.Час і місце проведення
2.Лісопаркова зона Залізничного району м.Львова,біля мікрорайону Білогорща.5 березня 2011р.

3.Короткий опис міцевості
3.1Місцевість-лісопарк(народна назва «5-ий парк»),що знаходиться на західній околиці Львова.Північна межа місцевості,на якій проходитиме гра-вул.Білогорща;західна-залізниця;південна-залізниця (мотор-
вагонне депо);східна-мікрорайон Левандівка(вул.Роксоляни,Широка).Пересування учаників команд поза
вищеописаними межами місцевостями вважатиметься грубим порушенням Правил,і при фіксуванні такого порушення Спостерігачами,такий порушник автоматично буде дискваліфікованим.
3.2.Рельєф-рівенинний.На місцевості є заболочені місця.Протяжність лісопарку з Пн на Пд-800 м,з Зх на Сх-1,8 км.

4.Керівництво тереновою грою
4.Керівництво теренової ЛОМГО «Студентське братство Львівщини», МГО «Студентське братство імені Степана Бандери».
4.1Проведенням змагань займаються представники вищезгаданих організацій,які формують склад Спостерігачів,які займаються організацєю змагань,фіксацєю переможців,фіксують порушення правил командами під час гри,здійснюють попередження населення про змагання на даній місцевості,надають Лідерам команд карти місцевості.

5.Вимоги до складу команд та учасників змагань
5.Команди формуються з членів різних ГО,які є попередньо запрошеними на змагання.Для формування команд кожна з громадських організацій висуває свого лідера,який формує ієрархію команди.
5.1До участі в грі допускаються особи,які не є членами запрошених ГО,однак мають бажання взяти участь в грі,і підходять по критеріях віку,стану здоров»я.
5.2.Приналежність учаснка гри до команди визначається сліпим жеребом.
5.3.Розрізненнякоманд-колір липучихтекстильних стрічок на рукавах учасників червоні,жовті.Спостері-
гачі-білі стрічки.
5.4.Спостерігачі мають право на участь в змаганнях як учасники команд жовтих або червоних,однак при умові,що їх перед перед початком бою буде замінено на посту іншим Спостерігачем.
5.5.До участі в грі допускаються особи віком від 15 до 28 років.Неповнолітні особи мають право взяти участь в грі лише за наявності письмового дозволу одного з батьків,який надається Спостерігачам(зразок дозволу додається до цих Правил).
5.6Крім вікового цензу в учасників мусить бути належний стан здоров’я.Не допускаються до участі в грі
особи,які мають на часм проведення змагань такі захворювання: всі захворювання в гострому періоді; всі форми туберкульозу; ревматизм в активній стадії; набуті, вроджені й оперовані вади серця і судин; ендокринні захворювання (крім тих, що погоджені лікуючим лікарем); захворювання крові і кровотворних органів; залишкові прояви травм черепа, органічних захворювань, паралічі; епілепсія й епілептофорні покази; всі психічні захворювання; синдром енурезу; хронічна пневмонія, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба; виразка шлунку і 12-ти палої кишки, хронічний гастрит, коліт; високий ступінь короткозорості; всі інфекційні і паразитарні захворювання очей і шкіри.Просвій стан здоров’я учасник гри несе віповідальність сам.
5.7.Кожен з учасників зобов’язний перед початком гри зареєструватись.При реєстрації учасники зобов’язниі вказати П.І.Б.,пред’явити копію паспорта чи свідоцтва про народження,надати діючий номер свого мобільного телефону.Також кожен учасник зобов’язний зробити внесок у розмірі 5 грн.Спостерігачі несуть відповідальність про збереження конфіденційності наданої інформації і по закінченню змагань без країньої необхідності не мають прав користуватись такою інформацєю.Дана інформація надається Спостерігачам з метою дотримання безпеки на даних змаганнях.
5.8.Склад кожної з команд визначатиметься в залежност від к-ті осіб які прибули у визначений час на місце,де оголошується старт змагань і є такими,що бажають взяти участь в змаганнях.
5.9. Відповідальність за підготовку команди відповідно до вимог цих Правил несуть лідери ГО.
5.10 Учасники команди можуть бути зняті зі змагань або оштрафовані за некоректну поведінку, навмисне порушення техніки безпеки, виявлений невідповідний стан здоров’я, непідготовленість учасників та порушення правил змагань.
5.11 Структура команд має відповідати таким критеріям: лідер команди-1 особа-;заступнк лідера-2 осіб.Інші посади в команді вирішуються самою командою.

6.Завдання команд та визначення результатів гри
1.Завдання кожної команд за обмежений відрізок часу заволодіти прапором команди противника,при цьому не втративши свого.У випадку якщо при закінченні часу такого факту зафіксовано не буде,переможцем вважатиметься та команда,яка «знищила» більшу кількість гравців противника.
6.1Час на один бій визначатиметься Спостерігачами на Старті безпосередньо перед початком бою.
6.2.Час на один бій засікається Спостерігачами на старті.Спостерігачі оголошоують про старт бою,після чого команди по черзі,за дозволом Спостерігачів рушають до місця свого табору.
6.3Кожен з учасників повинен мати засіб,яким можна відстежувати к-ть часу,яка залишилась до кінця бою(годиннк,мобільний телефон,секундомір).Про закінченні часу Спостерігачі повідомляють Лідерів команд,після чого ті,в свою чергу відправляються на Старт,де підбиватимуться підсумки бою.
6.4 Під час теренової гри учасники можуть “знищувати” гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен учасник команди носить на лівій руці пов’язку відповідного кольору команди, яка є ознакою його “життя”. Втрата пов’язки учаснком означає його “загибель”.Учасник,який нейтралізував суперника зобов’язний зберегти його пов’язку до кінця бою,а у випадку,якщо буде нейтралізований сам-прийти на Старт і повідомити суддям особисто про такий факт.Кожен з нейтралізованих учасників одращзу після своєї «загибелі» зобов’язний прходити на Старт і повідомляти про свою «загибель» Спостерігачам. Неповідомлення такого факту або несвоєчасне повідомлення вважтиметься грубим порушенням Правил і каратиметься дискваліфікацією.
6.5 Лідери команд та їх заступників повинні мати відмінну від інших учасників команд позначку.За «знищення» лідерів команд команда отримує додаткові бали.За «знищення» лідера-10 балів.За «знищення» 1-го заступнка-5 балів.
6.6.Задля фіксації захоплення прапорів біля кожного з таборів команд буде пост Спостерігача,який фіксуватиме захоплення прапора,»загибель» учасників,порушення правил учасниками тощо.
6.7 Прапор дозволяється кріпити на бдь-яких об’єктах місцевості (дерево,кущ,стовп),однак КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО встановлювати його на стовпах чи вежах ліній електропередач.Також обов’язковою вимогою до встановлення прапора є висота-не вище 2,5-3 метрів над землею.Порушенням даних критеріїв є порушенням техніки безпеки і за них передбачається оголошення Спостерігачами ТЕХНІЧНОЇ ПОРАЗКИ команди.
6.8Для фіксації перемоги команда протягом визначеного часу бою повинна захопити прапор команди-противника,зберегти свій і до закінчення або на момент закінчення часу бою доставити обидва прапори на Старт.
6.9Команди мають право відбирати прапори одна в одної до закінчення часу бою.Команди мають право вилучати прапори як з місця його початкового закріплення,так і з рук учасників команд.
7.Права та обов’язки учасників гри

7.1 Права і обов’язки спостерігачів:
– фіксувати всі порушення Правил гри допущені учасниками;
– робити зауваження, обов’язкові до виконання, учасникам гри;
– інформувати інших Спостерігачів про всі зауваження від членів команд, керівництва команд;
– Спостерігачі можуть покарати команди за порушення правил теренової гри, покарання визначаються Правилами і Спостерігачами
– зняті з гравців пов’язки Спостерігачі передають на Старт;
– спостерігачі зобов’язані мати власну відзнаку-білі нарукавні пов’язки.

7.2Права і обов’язки учасників гри:
– зобов’язані детально ознайомитися і ретельно виконувати Правила гри;
– зареєструватись відповідним чином,як цього вимагає п.5.7 Правил;
– учасники гри мають право звертатися до Спостерігачів;
– зобов’язані виконувати всі вимоги Спостерігачів;
– керівництво команд може звернутися до Спостерігачів про оскарження дій Спостерігачів, членів інших команд.
Всі скарги від команд оперативно розглядаються Спостерігачами на Старті і по них приймається рішення. Скарги приймаються Спостерігачами не пізніше 15 хв по закінченню часу бою,під час якого були здійсненні дії,на які подається скарга.
– учасникам команд на час бою забороняється знаходитись за межами місцевості,описаної в п.3.1 Правил
– учасникам гри забороняється нищити не належне їм майно в т.ч. прапори,пов’язки учасників
– пов’язки на час бою мають постійно знаходитись на верхньому одязі учасників між плечовим та ліктьовим суглобом лівої руки;
– учасникам гри заборонено використовувати будь-які інші нарукавні пов’язки;
– учасникам гри заборонено використовувати будь-які додаткові кріплення на пов’язках, а також будь-яким чином приховувати їх;
– учасникам гри не дозволяється перебувати на території табору Спостерігачів на Старті без дозволу Спостерігачів;
– учасник гри, що врятувався втечею за межі місцевості гри(якщо такий факт зафіксовано Спостерігачами), вважається дискваліфікованим і не допускається до наступних боїв;
– під час гри дозволяються лише прийоми боротьби, забороняється наносити удари суперникам, застосовувати больові та задушливі прийоми та прийоми, що можуть зашкодити здоров’ю учасників;
– особа у якої зірвано пов’язку негайно припиняє боротьбу і вважається “вбитою”, вона має негайно прибути на Старт для фіксування своєї „загибелі”. Після «загибелі» учасник повинен перейти до табору „вбитих”, який знаходиться поза межами місцевості гри,поряд зі Стартом, та не заходити на терен гри. Місце табору „вбитих” визначається Спостерігачами;
– учасникам гри на час бою не дозволяється виходити за межі місцевості гри без дозволу Спостерігача;
– учасники зобов’язані чесно і відверто відповідати на питання Спостерігачів, дезінформація карається дискваліфікацією.
-учасники,які з тих чи інших обставин покинули місцевістю бою не мають права без дозволу Спостерігачів зайти на місцевість бою.
8.Вимоги до організації таборів команд
8.Лідери команд після ознайомлення з місцевістю розводять свої команди в протилежні,вказані їм Спостерігачами напрямки і зобов’язані організувати встановлення прапора команди.Прапор повинен візуально спостерігатись в радіусі 15 метрів. Прапор мусить вільно звисати повною площиною і бути прикріпленим лише з однієї сторони.
8.1Розведення команд та встановлення прапора контролює спеціальний Спостерігач, призначений до кожної команди.
8.2 Зразки прапорів команд затверджуються Спостерігачами, командам заборонено використовувати будь-які інші прапори.Місце розташування прапора протягом бою командам змінювати заборонено.
9.Заходи безпеки при проведенні гри
9. Учасники гри самостійно відповідають за власне здоров’я, безпеку та майно протягом всього періоду теренової гри.
9.1. Учасникам гри забороняється вживати алкогольні напої та наркотичні речовини.
9.2. Учасники гри зобов’язані дбати про чистоту та санітарний стан лісопарку, а також не створювати пожежно-небезпечних ситуацій.У протилежному випадку вони будуть дискваліфіковані
9.3Забороняється використання будь-яких піротехнічних засобів на території місцевості гри.
Старт-Галявина за пам’ятником Р.Шухевичу.

Додатки

Реєстраційна картка,яка заповнюється Спостерігачами на Старті


п/п ПІБ
учасника Дата
народження Номер мобільного телефону Копія Документа,що завсідчує особу Ознайом
лений
з правилами Примітка,внесок,
Членство в ГО

Відвідини музею бажаючими може проходити в робочі години музею(з 10 до 18 год)

Зразок дозволу для не повнолітніх

Семашку Юрію Олександровичу
Голові оргкомітету теренової гри
___________Картатого Василя Петровича
(прізвище,ім»я по-батькові того з батьків,хто надає дозвіл)

Дозвіл
Я, Картатий Василь Петрович,даю дозвіл свому неповнолітньому синові,Картатому Ярославу Васильовичу,на участь в тереновій грі,яка відбудеться 5 березня 2011 р. у Львові.З правилами гри ознайомлений.

___________ _____________ Картатий В.П.
(дата) (підпис)

10 Comments on “ТЕРЕНОВА ГРА

Віталій
01.03.2011 at 12:45

Можливо й з Хмільника і ніхто не поїде, але тут подано інформацію яка може знадобитися бажаючим організувати щось подібне в Хмільнику чи районі…

Руслан
11.03.2011 at 20:08

Сам розмістив сам прокоментував)) молодець

Володимир Великий
11.03.2011 at 21:39

))) Зацепило! На сайті багато чого ніхто не коментує!

Руслан
11.03.2011 at 21:44

Таки да, То краще самому відкоментити і не поритись?))))

Віталій
12.03.2011 at 12:12

Не сам написав і не сам розмістив… Просто знайшов цікаву інформацію, якою вирішив поділитися з читачами…)))

Руслан
12.03.2011 at 19:01

Як завжди передрук чужого?

Володимир Великий
12.03.2011 at 19:20

Автори матеріалу зацікавлені в його розповсюджені, адже яка це тоді новина якщо її тримати закритою для загалу! Якщо звісно не працювати для галки, типу дивіться ми зробили, але покажем ізбраним бо іншим не можна)))

Волошка
12.03.2011 at 19:39

Так, підтримую Володимира Великого! Будь яка інформація, яку можна розповсюджувати, має бути відома… Інакше що це тоді за інформація? Наприклад, якщо я прочитала щось цікаве на якомусь сайті, хіба ж я не маю права показати це ще комусь?)))

Руслан
12.03.2011 at 20:48

Я вже про це говорив в іншому пості тому читайте

Віталій
13.03.2011 at 13:20

Руслан, ти мене своїми коментами смішиш постійно, але тут ти перевершив самого себе!!! Молодець! Особливо мене порвав оцей: “Як завжди передрук чужого?”… Ще раз – МОЛОДЕЦЬ!!!))))))))))))))))))))))))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *